نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 107 از 112 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

یه سوال دیگه، واسه پاسپورت کپی برابر با اصل ایرانی بفرستم کافیه؟ چه مدارکی رو کپی برابر با اصل فارسی قبول میکنن؟ چه مدارکیو کپی برابر با اصل انگلیسی؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alibinesh نمایش پست ها
    یه سوال دیگه، واسه پاسپورت کپی برابر با اصل ایرانی بفرستم کافیه؟ چه مدارکی رو کپی برابر با اصل فارسی قبول میکنن؟ چه مدارکیو کپی برابر با اصل انگلیسی؟
    ممنون
    با سلام،
    در مورد پاسپورت بنده فقط کپی صفحات ویزادار پاسم رو مهر ناتی زدم، اگر سفر خارج از کشور نرفتید بعید میدونم نیازی به کپی برابر اصل باشه، در مورد سایر مدارک هم بهترین روش استفاده از مهر ناتی هست، چون شما برای شناسنامه و سایر مدارک باید ترجمه هاشون را بفرستید، شما مدارکتون را بدید ناتی ترجمه و بعد مهر ناتی بزنید به جای دادگستری و امور خارجه و خود ترجمه ها را بفرستید سفارت. باز هم اگر مایل نیستید که اصل ترجمه ها را بفرستید از دوستان باتجربه تر جویا بشید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام. مخاطب این پست کسانی هستند که ویزای دانشجویی شون بیش از سه ماه طول کشیده. با مراجعه و مکاتبه ای که با امور دانشجویی وزارت خارجه داشتیم بهمون قول همکاری دادند که مسیله تطویل بیش از حد ویزای استرالیا رو از مجاری رسمی پیگیری کنند. پاسخ دیگه ای که دادند این بود که بچه های هند و نیوزیلند هم این مشکل رو داشتند که با پیگریهای خارجه و دانشجویان مشکلشون حل شده.
    مشکل بزرگی که هست اینه که برای اینکه دفتر دانشجویی خارجه دستش برای چونه زنی با طرف استرالیایی باز باشه نیاز هست که تعداد کافی شکایت نامه به خارجه تسلیم بشه. در صورتی که صدور ویزاتون بیش از سه ماه طول کشیده به این گروه تلگرامی بپیوندید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم
    https://telegram.me/joinchat/A-oyDwi8OqcQLK_TS3tsZg
    رونوشت به ادمین: اینجا نمی تونیم همه بچه ها رو برای اعتراض جمع کنیم. مجبوریم که از تلگرام استفاده کنیم.
    ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
    بنده ۱۰ مارچ مدارکم رو لاج کردم و اونجور که سفارت میگه همچنان در مرحله چک امنیتی هست. با توجه به اینکه من May 20 باید استرالیا باشم الان چه کاری باید انجام بدم به دانشگاه چی باید بگم؟ اگه تا هفته دیگه نیومد باید چه درخواستی به دانشگاه بدم. در ضمن من پذیرش دکترا فول فاند داشتم و برای ویزا ۵۷۴ اقدام کردم. باز هم ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنین
    بنده ۱۰ مارچ مدارکم رو لاج کردم و اونجور که سفارت میگه همچنان در مرحله چک امنیتی هست. با توجه به اینکه من May 20 باید استرالیا باشم الان چه کاری باید انجام بدم به دانشگاه چی باید بگم؟ اگه تا هفته دیگه نیومد باید چه درخواستی به دانشگاه بدم. در ضمن من پذیرش دکترا فول فاند داشتم و برای ویزا ۵۷۴ اقدام کردم. باز هم ممنونم
    تا 20 may صبر کنید بعد از دانشگاه CoEجدید بخواید و ایمیل کنید به سفارت...

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان.من جدیدا پذیرشم رو از unsw گرفتم ومیخوام اقدام کنم برای سفارت .میخوام بدونم که حسابی که برای ضمانت ارائه میکنم چند ماه گردشش رو باید ارائه بدم و درضمن این پروسه ویزا چقدر زمانبره.ایا به ترم جولایمیرسن یا بهتره بندازم برای ترم بعد.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirjafarian نمایش پست ها
    سلام دوستان.من جدیدا پذیرشم رو از unsw گرفتم ومیخوام اقدام کنم برای سفارت .میخوام بدونم که حسابی که برای ضمانت ارائه میکنم چند ماه گردشش رو باید ارائه بدم و درضمن این پروسه ویزا چقدر زمانبره.ایا به ترم جولایمیرسن یا بهتره بندازم برای ترم بعد.
    سلام دوست عزیز. برای گردش مالی باید سابکلاس ویزاتون رو بگید واسه ۵۷۴ که نمیخواد معمولا فقط بچه ها موجودی میزارن ولی واسه ۵۷۳ فکر کنم کسی که ساپورتتون میکنه یا خودتون باید گردش ۳ ماه ارائه بدین.
    در مورد اقدام واسه ویزا شخصا توصیه میکنم زودتر اقدام کنین نهایتا اگه ویزاتون نرسه خود سفارت بهتون میگه که ترم رو دیفر کنین یا نه ک ازتون coe جدید میخواد ولی اگر که شانس بیارین ویزاتون بیاد که دیگه زمان رو از دست ندادین واسه رشته های غیر حساس من اینجا دیدم اکثر بچه ها زیر ۲ ماه ویزاشون اومده
    باز هم از تجربیات سایر دوستان استفاده کنین بهتره امیدوارم موفق باشین

Junior Member

دروووود بر همگی.....
    چرا گروه اینقدر خاموشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirjafarian نمایش پست ها
    سلام. unsw از جمله دانشگاههای سخت گیر استرالیایی هست که اصلا معنی دیفر رو نمی فهمه. از طرفی هم پروسه ویزا کاملا غیر قابل پیش بینی هست. بنابراین اگر خود دانشگاه intake دیگه ای رو دیرتر از جولای پیشنهاد داده اکیدا توصیه می کنم که از intake دیر تر استفاده کنی. کوپن دیفرت رو نگه دار برای این احتمال که ممکنه حتی برای intake دیرتر هم ویزا نرسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    دروووود بر همگی.....
    چرا گروه اینقدر خاموشه؟
    درود،
    خسته شدیم از انتظار.
    ظاهرا نزدیك یك ماه هست كه كسی ویزایی نگرفته ( براساس شواهد)!.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)