نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 108 از 112 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mj048 نمایش پست ها
    درود،
    خسته شدیم از انتظار.
    ظاهرا نزدیك یك ماه هست كه كسی ویزایی نگرفته ( براساس شواهد)!.
    با سلام
    بله گویا کسی ویزا نگرفته تو این چند وقت منم الان ۲ ماه شده دیروز به سفارت ایمیل زدم گفت رفته سکوریتی چک زمانشم معلوم نیست الانم مجبورم زمان شروع کارم رو دیفر کنم😢😢😢

Junior Member

منم تازه فرستادم مدراک رو واسه سفارت و تا 50 روز دیگه هم باید استرالیا باشم
    امیدوارم به موقع باید ویزا...

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    ميخواستم بگم كه سفارت همچين هم تعطيل نيست و داره ويزا صادر ميكنه . فقط دوستان كم لطفن و آمار نميدن. ويزاي خانم من البته به عنوان همراه چند روز پيش بعد از 9 روز لاج كردن اومد. اول بخدا اميدوار باشيد و هيچ وقت اميدتون رو از دست نديد و مطمئن باشيد اگر صادقانه رفتار كرده باشيد دير يا زود ويزاتون صادر ميشه و نگران نباشيد من تو اين چند ماه تو بدترين شرايط بودم ولي هميشه به لطف خدا اميدوار بودم. دعا ميكنم كه شرايط هر چه زودتر براي همه فراهم بشه و ويزاشون گرنت بشه.

يك سوال دارم كه دوستان اگر كمك كنند ممنون ميشم.
    من تاريخ CoE ام 20 june و تاريخ شروع بيمه ام هم دقيقا همينه. الان دارم بليط ميگيرم و ميخواستم ببينم چند روز زودتر ميتونم برم استراليا؟. تا اين حد ميدونم كه اگه كسي بخواهد مثلا 2 هفته زودتر بره حتما بايد براي اون دو هفته بيمه بخره ولي سوالم اينه كه تا چند روز بدون اينكه نياز به بيمه باشه ميتونم برم؟ جايي چيزي در اين مورد ديديد؟؟ قانون خاصي داره؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    I.T

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من تاريخ CoE ام 20 june و تاريخ شروع بيمه ام هم دقيقا همينه. الان دارم بليط ميگيرم و ميخواستم ببينم چند روز زودتر ميتونم برم استراليا؟. تا اين حد ميدونم كه اگه كسي بخواهد مثلا 2 هفته زودتر بره حتما بايد براي اون دو هفته بيمه بخره ولي سوالم اينه كه تا چند روز بدون اينكه نياز به بيمه باشه ميتونم برم؟ جايي چيزي در اين مورد ديديد؟؟ قانون خاصي داره؟
    سلام
    تا جایی که یادم میاد توی ویزاتون نوشته شده که زودترین زمان برای ورود کی هست. داشتن یا نداشتن بیمه برای مدت کوتاه تاثییری در زمان ورود نداره. حتی همان دو هفته ای هم که نوشتید من شک دارم صحت داشته باشه. اگر لینکی در این مورد دارید بگذارید. موقع صدور ویزا یکبار بیمه شما بررسی میشه و بعدش دیگه فکر نکنم اهمیتی داشته باشد تا وقتی که به صورت راندم بخواهند ویزای شمارو بررسی کنند و معمولاً نداشتن بیمه در زمان ورود را ایرادی نمیگیرند. فقط تکرار میکنم که روی ویزا تاریخ زودترین زمان ورود هست که باید رعایت بشه.
    .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که یادم میاد توی ویزاتون نوشته شده که زودترین زمان برای ورود کی هست. داشتن یا نداشتن بیمه برای مدت کوتاه تاثییری در زمان ورود نداره. حتی همان دو هفته ای هم که نوشتید من شک دارم صحت داشته باشه. اگر لینکی در این مورد دارید بگذارید. موقع صدور ویزا یکبار بیمه شما بررسی میشه و بعدش دیگه فکر نکنم اهمیتی داشته باشد تا وقتی که به صورت راندم بخواهند ویزای شمارو بررسی کنند و معمولاً نداشتن بیمه در زمان ورود را ایرادی نمیگیرند. فقط تکرار میکنم که روی ویزا تاریخ زودترین زمان ورود هست که باید رعایت بشه.
    .
    من هم بر اساس اطلاعات اين فروم ميگم. خودم هم دقيقا مطمئن نيستم كه چقدر بيمه لازم داره يا نداره ولي ميدونم كه بدون بيمه نميشه وارد استراليا شد و حالا اگه چند روز باشه ممكنه آفيسر فرودگاه بهت گير بده و ممكنه نده. ضمنا براي من مثلا زده must not arrive after Dec 2020 20 ديگه هيچي نزده .....

Junior Member

سلام
    متاسفانه من جواب سوالتونو نمیدونم ولی یه سوال از شما داشتم شما خودتون چقد طول کشید تا ویزاتون بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    ميخواستم بگم كه سفارت همچين هم تعطيل نيست و داره ويزا صادر ميكنه . فقط دوستان كم لطفن و آمار نميدن. ويزاي خانم من البته به عنوان همراه چند روز پيش بعد از 9 روز لاج كردن اومد. اول بخدا اميدوار باشيد و هيچ وقت اميدتون رو از دست نديد و مطمئن باشيد اگر صادقانه رفتار كرده باشيد دير يا زود ويزاتون صادر ميشه و نگران نباشيد من تو اين چند ماه تو بدترين شرايط بودم ولي هميشه به لطف خدا اميدوار بودم. دعا ميكنم كه شرايط هر چه زودتر براي همه فراهم بشه و ويزاشون گرنت بشه.

سلام به همه دوستان.
    من خوشبختانه امروز ویزام اومد. و کلی سورپرایز شدم.
    اطلاعاتی که بچه های فروم گذاشته بودن خیلی بهم کمک کرد و سعی کردم پرونده کاملی بفرستم. اما شانس رو از همه چیز مهمتر میدونم. چون در کل پروندم معمولی بود.
    ارسال مدارک: یکشنبه 19 اردیبهشت، دریافت فایل نامبر: 20 اردیبهشت، درخواست ارسال فرم 10: 21 اردیبهشت، ارسال فرم 10: 22 اردیبهشت، گرنت ویزا: پنجشنبه 30 اردیبهشت. جالب اینجاست که پروندم شامل SVP شده بود.
    PHD اقتصاد Swinburne University بدون فاند. متاهل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza988280 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من خوشبختانه امروز ویزام اومد. و کلی سورپرایز شدم.
    اطلاعاتی که بچه های فروم گذاشته بودن خیلی بهم کمک کرد و سعی کردم پرونده کاملی بفرستم. اما شانس رو از همه چیز مهمتر میدونم. چون در کل پروندم معمولی بود.
    ارسال مدارک: یکشنبه 19 اردیبهشت، دریافت فایل نامبر: 20 اردیبهشت، درخواست ارسال فرم 10: 21 اردیبهشت، ارسال فرم 10: 22 اردیبهشت، گرنت ویزا: پنجشنبه 30 اردیبهشت. جالب اینجاست که پروندم شامل SVP شده بود.
    PHD اقتصاد Swinburne University بدون فاند. متاهل.
    تبريك ميگم. من هم شرايط شما رو دارم، فقط دانشگاهم فرق ميكنه، هنوز وارد مرحله ويزا نشديم، در مورد مدارك مالى كه ارايه دادين راهنمايي ميكنين. چون تا الان كسى تو فرم نديدم كه مثل ما بدون فاند دكترا بخاد بره
    متشكرم

Junior Member

درووووود به همه.
    ویزا ما هم اومد.البته بعد از 5.5 ماه....سابکلاس 573-دارای گپ تحصیلی 8 ساله-مین پرونده خانومم بود-شهر بریزبن-جفتمون سابقه کار 8 ساله-حساب بانکیمون حدود 170 میلیون-ترم قبل باید میرفتیم که دیفر کردیم البته-رشته مدیریت(رشته تحصیلی در ایران،مهندسی صنایع)-البته من خیلی وقته اینجا نبودم و همه این اطلاعات رو در گروه تلگرام برا بچه های اونجا نوشتم.
    مهمترین چیزی که ما داشتیم ارائه یه sop قوی بود.....بنظر من بقیش همش شانسه.شانس مطلق.
    امیدوارم همگی ویزاتون گرنت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_fa نمایش پست ها
    تبريك ميگم. من هم شرايط شما رو دارم، فقط دانشگاهم فرق ميكنه، هنوز وارد مرحله ويزا نشديم، در مورد مدارك مالى كه ارايه دادين راهنمايي ميكنين. چون تا الان كسى تو فرم نديدم كه مثل ما بدون فاند دكترا بخاد بره
    متشكرم
    تشکر از لطفتون. من برای دریافت CeO هزینه بیمه تا پایان تحصیل و شهریه ترم اول رو واریز کردم. برای ویزا هم موجودی حساب 150 میلیون ارائه دادم (فقط یه شب پول تو حسابم بود). سابقه کار از اواسط دوره لیسانس تا الان بابیمه (8 سال) هم داشتم. خانم هم 5 سال سابقه کار بابیمه. مدارک درآمدی هم مدارک ثبتی و مجوزهای 2 شرکت که تاسیس کردم و الان فعالند ارائه دادم. یه SOP معمولی هم نوشتم و از کلیات اون SOP پاکستانی تا حدودی بهره بردم. توضیحات بیشتر در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)