نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

تجربه نشون میده همون طوری که مثلا فایل نامبر هارو با هم میدن تقریبا... به همون صورت هم توی یک دو هفته ویزا هارو صادر میکنند و جدا جدا نیستش... مثلا یک هفته میبینی چند نفر با هم ویزا میگیرند... بیشتر بچه ها ویزاشون بین 60 تا 80 روز میاد.. و یک سری هم بین 80 تا 100 روز... یک سری هم بیشتر... به ندرت کسی ویزاش زیر یک ماه میادش... میاد نگران نباشید شیمی خیلی ها رفتن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadiburachaloo نمایش پست ها
    سلام دوستاناگه کسی جدیدا ویزا گرفته، تورو خدا خبر بده. من الان 60 روز از فایل نامبرم گذشته ولی هیچ خبری از جواب نیست؟انگار بچه های دیگه هم همین جورین؟ کسی جدیدا گرفته؟؟خسته شدم باور کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

دوستان من پاسپوترم حدود 1 سال نیم دیگر تاریخ اعتبار داره وقتی رفتم استرالیا احتمالا دیگه تا 3 سال برنمی گردم بنظرتون الان برم یه پاسپورت دیگه بگیرم یا اینکه برم اونجا یه کاری کنم بعدا. اگر تاریخش تموم شد پی کار کنم

Banned

سلام
    استراليا ميتونيد از طريق دانشجويي رايگان تعويض كنيد اما من بودم ازخير اون ١٠٠تومن ميگذشتم واينجا تعويض ميكنم اونجا هم فكر كنم هزينه پست وغيره حدود همون ٤٠ تا ٥٠ تومن ميشه
    البته زير يكسال اگه نياشه فكر كنم تعويض نكنن پس همون استراليا تنها گزينه است

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مشکلی از بابت عوض کردن نداره... طبق قانون باید زیر 6 ماه اعتبار داشته باشه تا عوض کنند براتون اما این یک قانون کلی هست و شما میتونید نامه COE و پذیرش و فاند را ببری اداره گذرنامه و اونجا نشون بدی و بگی دوره من 4 سال هست و دانشجو دکتری هستم و میخوام عوض کنم اونم یک نامه میده معمولا و تایید میکنه و میبرید پلیس +10 و براتون راحت عوض میکنند و هیچ ایرادی هم نداره... پارسال هم من یک مورد دیدم از بچه ها رفته بود و عوض کرده بود همین طوری تازه اون 2 سال اعتبار داشت هنوز....
    من خودم هم زنگ زدم پلیس +10 گفت بیار مدارکت را .... خیالت راحت هیچ مشکلی نداره... توی همین ایران پول بده راحت .... البته بزار وقتی میخواست ویزا صادر بشه بعد به افیسر بگو با این پاس جدید صادر کن...
    قبل از انجام این کار هم حتما از افیسر پروندت اجازه بگیر و هیچ کاری را بدون اجازه اون انجام نده... بگو میخوام پاس را تمدید کنم مشکلی نداره از نظر شما که...
    لطفا اطلاعات اشتباه ندید به دوستان... مجبور نیستیم وقتی چیزی را نمیدونیم بگیم که....
    نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    دوستان من پاسپوترم حدود 1 سال نیم دیگر تاریخ اعتبار داره وقتی رفتم استرالیا احتمالا دیگه تا 3 سال برنمی گردم بنظرتون الان برم یه پاسپورت دیگه بگیرم یا اینکه برم اونجا یه کاری کنم بعدا. اگر تاریخش تموم شد پی کار کنم
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 13th, 2015 در ساعت 08:52 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    مشکلی از بابت عوض کردن نداره... طبق قانون باید زیر 6 ماه اعتبار داشته باشه تا عوض کنند براتون اما این یک قانون کلی هست و شما میتونید نامه COE و پذیرش و فاند را ببری اداره گذرنامه و اونجا نشون بدی و بگی دوره من 4 سال هست و دانشجو دکتری هستم و میخوام عوض کنم اونم یک نامه میده معمولا و تایید میکنه و میبرید پلیس +10 و براتون راحت عوض میکنند و هیچ ایرادی هم نداره... پارسال هم من یک مورد دیدم از بچه ها رفته بود و عوض کرده بود همین طوری تازه اون 2 سال اعتبار داشت هنوز....
    من خودم هم زنگ زدم پلیس +10 گفت بیار مدارکت را .... خیالت راحت هیچ مشکلی نداره... توی همین ایران پول بده راحت .... البته بزار وقتی میخواست ویزا صادر بشه بعد به افیسر بگو با این پاس جدید صادر کن...
    قبل از انجام این کار هم حتما از افیسر پروندت اجازه بگیر و هیچ کاری را بدون اجازه اون انجام نده... بگو میخوام پاس را تمدید کنم مشکلی نداره از نظر شما که...
    لطفا اطلاعات اشتباه ندید به دوستان... مجبور نیستیم وقتی چیزی را نمیدونیم بگیم که....
    فقط بعد از تعویض پاسپورت یادتون باشه که حتما مشخصات خودتون رو تو سایت سازمان مهاجرت و بعدا تو دانشگاه و ... به روز کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اینم لینک ادارهگذرنامه جمهوری اسلامی ایران که گفته :

6- چند نکته مهم:

1-6) براي متولدين خارج از کشور ارايه مدرک نحوه ورود الزامي است.

2-6) براي ابطال گذرنامه‌هائي که بالاي يک سال اعتبار دارند ارائه نامه از ادارات گذرنامه (نشاني در پايان همين صفحه) الزامي است

http://epolice.ir/page.php?7

پس اگر بالای یک سال اعتبار داشته باشه با اون نامه که گفتم از اداره مهاجرت بگیرید عوض میکنند... 6 ماه باشه اون نامه را هم نمیخواد و عوض میکنند!!! پس میتونید عوض کنید پاس را همین ایران و نیاز نیست برید استرالیا ... ولی حتما با افیسر ویزا هماهنگ باشید...

اینم مدرک برای اون اطلاعاتی که گفته شد توسط بنده!!!!!! اطلاعات اشتباه ندید به دوستان وقتی مطمن نیستید و مدرکی ندارید برای حرفتون...

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    فقط بعد از تعویض پاسپورت یادتون باشه که حتما مشخصات خودتون رو تو سایت سازمان مهاجرت و بعدا تو دانشگاه و ... به روز کنید.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 13th, 2015 در ساعت 11:01 PM

شما این تجربه را دارید فکر میکنم درسته؟ اگر امکان داره تجربه خودتون را بازگو کنید... خوشحال میشم بشنوم تجربتون را ... حدس میزنم این را خودتون تجربه کردید که از مراحل بعدش هم گفتید... باتشکر

اینم لینک اداره گذرنامه که گفته :

6- چند نکته مهم:

1-6) براي متولدين خارج از کشور ارايه مدرک نحوه ورود الزامي است.

2-6) براي ابطال گذرنامه‌هائي که بالاي يک سال اعتبار دارند ارائه نامه از ادارات گذرنامه (نشاني در پايان همين صفحه) الزامي است

http://epolice.ir/page.php?7

پس اگر بالای یک سال اعتبار داشته باشه با اون نامه که گفتم از اداره مهاجرت بگیرید عوض میکنند... 6 ماه باشه اون نامه را هم نمیخواد و عوض میکنند!!!

اینم مدرک برای اون اطلاعات اشتباهی که گفته شد توسط بنده!!!!!!
    من پاسپورت یک سال و نیم اعتبار داشت. رفتم اداره گذرنامه رو یک برگه نصف اچار نوشتم میخوام برم خارج از کشور برا تحصیل. افسر اونجا تایید کرد مهر زد بردم پلیس +10 بعد از 12 روز پاسپورت جدیدم اومد. هیچ مدرکیم نخواستن در کل

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله درسته عوض میکنند خیلی راحت و هیچ مشکلی نداره... بعضی مراکز پلیس +10 مدرک هم میخوان که بهتر هست نشون بدید بهشون... پس 1.5 سال اعتبار داشت که عوض کرد براتون...
    نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    من پاسپورت یک سال و نیم اعتبار داشت. رفتم اداره گذرنامه رو یک برگه نصف اچار نوشتم میخوام برم خارج از کشور برا تحصیل. افسر اونجا تایید کرد مهر زد بردم پلیس +10 بعد از 12 روز پاسپورت جدیدم اومد. هیچ مدرکیم نخواستن در کل

بله درسته عوض میکنند خیلی راحت و هیچ مشکلی نداره... بعضی مراکز پلیس +10 مدرک هم میخوان که بهتر هست نشون بدید بهشون... پس 1.5 سال اعتبار داشت که عوض کرد براتون...
    البته اداره گذرنامه پاسپورتتون و رفت و امدتون رو چک میکنه که مشکلی نداشته باشه و اگر مشکلی نبود براتون مهر میزنه و میتونین پاسپورتتون رو عوض کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سفارت تقاضای coe جدید از وکیلم داشت که ارائه شد.
    شروع برنامه 10 feb بود که رد کردم الان تاریخ جدیدم 12 march هست امیدم وارم تو این 1 ماه دیگه ok بشه
    بنظر شما بلیت هوایپما بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)