نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 110 از 112 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای لیسانس در دانشگاه unisa رشته مدیریت با هزینه خودم اقدام کردم ولی روندی در دانشگاه بنام GTE survey هست که من تایید نشدم یعنی دیگه نمیتونم برای ویزا اقدام کنم
    کسی میدونه که دانشگاه unisa در این مورد سخت گیره یا طبق شرایط من کلا شانس پایینی دارم؟منظورم ایینه که اگه جای دیگه apply کنم سخت گیری کم تره؟
    من سابقه ی کاری در یه مغازه دارم و 3 سال گپ تحصیلی... اگه سابقه کاریمو مثلا تو یه شرکت معتبر بزنم فرقی تو روند survey داره؟
    در ضمن دوستان اینو اضافه کنم که دانشگاه از SOP من ایراد گرفت و گفت درستش کن که حسابی روش کار کردم و یه SOP عالی نوشتم که جواب تمام سوالات از جمله وضیعت خوانوادگی و job offer بعد از تحصیل
    چرا ایران درس نمیخونم و... همرو توضیح دادم و جالب اینجاست که ایراد گرفته بود که خودم sop رو ننوشتم چون نگارشش با نمره زبان تطابق نداره :O
    حالا نمیدونم مشکل کجا بوده منو راهنمایی کنید لطفا.
    سلام دوست عزیز
    الان بیشتر دانشگاه های استرالیا شامل طرح SVP می شن و شما باید نشون بدین که هدفتون از ادامه تحصیل درس خوندن و برگشت به ایران برای کار بهتر هست و نه دلیلی برای مهاجرت. طبیعتا گپ تحصیلی رو باید بطور مناسبی توضیح بدین ترجیحا در زمینه کاری مرتبط با رشته. چون بعدا برای سفارت هم باید همین مدارک که به دانشگاه ارائه میدین رو ارائه دهید. شما که خودتون الان این تجربه رو کسب کردین واسه دفعات بعد آماده تر هستین. بچه ها ویزا ریجکت میشن ولی برای دفعه دوم میتونن ویزا بگیرن. این Survey یک تجربه خوبی هست براتون.
    در مورد SOP تون من تا حالا چنین چیزی نشنیدم ولی خب بعید نیست هیچ چیزی. شما که حالا SOP بهتری نوشتین برای دانشگاه های دیگر هم اقدام کنید و این SOP جدید رو ارائه بدین که به نظرتون جواب های بهتری داره.
    اصلا نگران نباشین و برای جاهای دیگر هم اقدام کنید. من خودم از چند جا رد شدم تا اینکه از یک دانشگاه با اسکولارشیپ پذیرش گرفتم.
    امیدوارم کمک کرده باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    الان بیشتر دانشگاه های استرالیا شامل طرح SVP می شن و شما باید نشون بدین که هدفتون از ادامه تحصیل درس خوندن و برگشت به ایران برای کار بهتر هست و نه دلیلی برای مهاجرت. طبیعتا گپ تحصیلی رو باید بطور مناسبی توضیح بدین ترجیحا در زمینه کاری مرتبط با رشته. چون بعدا برای سفارت هم باید همین مدارک که به دانشگاه ارائه میدین رو ارائه دهید. شما که خودتون الان این تجربه رو کسب کردین واسه دفعات بعد آماده تر هستین. بچه ها ویزا ریجکت میشن ولی برای دفعه دوم میتونن ویزا بگیرن. این Survey یک تجربه خوبی هست براتون.
    در مورد SOP تون من تا حالا چنین چیزی نشنیدم ولی خب بعید نیست هیچ چیزی. شما که حالا SOP بهتری نوشتین برای دانشگاه های دیگر هم اقدام کنید و این SOP جدید رو ارائه بدین که به نظرتون جواب های بهتری داره.
    اصلا نگران نباشین و برای جاهای دیگر هم اقدام کنید. من خودم از چند جا رد شدم تا اینکه از یک دانشگاه با اسکولارشیپ پذیرش گرفتم.
    امیدوارم کمک کرده باشم.
    ممنوم از جوابت.
    کلی تحقیق کردم و بعضی دانشگاه ها برای اینکه اعتبارشون خراب نشه سخت گیری می کنن... حالا مثل اینکه دانشگاه la trobe سخت گیر نیست زیاد.flinders university هم با la trobe اپلای کردمو یه سابقه کاری دارم جور میکنم که مرتبط با رشته مدیریت باشه ایشالا جواب اپلای بیادو تو SVP approve بشیم.
    ممنون که کمک کردین.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط follower نمایش پست ها
    ممنوم از جوابت.
    کلی تحقیق کردم و بعضی دانشگاه ها برای اینکه اعتبارشون خراب نشه سخت گیری می کنن... حالا مثل اینکه دانشگاه la trobe سخت گیر نیست زیاد.flinders university هم با la trobe اپلای کردمو یه سابقه کاری دارم جور میکنم که مرتبط با رشته مدیریت باشه ایشالا جواب اپلای بیادو تو SVP approve بشیم.
    ممنون که کمک کردین.
    La Trobe راحتتره فقط تاریخ های شروع درستون و نام واحدهایی که باید بگذرونید رو حفظ باشین ازتون سوال میکنه

Junior Member

سلام من جدیدا عضو شدم ولی از خوانندگان قدیمی هستم . من الان از دانشگاه تگزاس استیت امریکا ادمیشن دارم و منتطر وقت ویزا هستم . همزمان از استرالیا هم اقدام کردم و میخوام ببینم با این شرایط چقدر شانس گرفتن ویزا از استرالیا رو دارم؟
    لیسانس گرافیک با معدل 18
    تافل 88
    یدترین نقطه رزومه من گپ تحصیلی 11 ساله هست که البته تمام مدت شاعل بودم در زمینه کاملا مرتبط با رشتم و رزومم نشون میده .
    همون sop که برای آمریکا فرستادم برای استرالیا هم فرستادم ولی الان حس میکنم باید تغییرش میدادم .
    هم اسپانسر خانوادگی دارم هم سند خونه هم جاب آفر از جایی که کار میکنم .
    کسی بوده با این گپ تحصیلی تونسته باشه ویزا بگیره از استرالیا یا آمریکا ؟
    ممنون

Junior Member

ضمنا یه سوالی دارم اینکه گویا بزای سفارت استرالیا هم باید sop ببریم .این مدرک میتونه با sop دانشکاه متفاوت باشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aceredit نمایش پست ها
    ضمنا یه سوالی دارم اینکه گویا بزای سفارت استرالیا هم باید sop ببریم .این مدرک میتونه با sop دانشکاه متفاوت باشه؟
    سلام دوست عزیز
    اول اینکه سفارت استرالیا حضوری نیست و شما مدارک رو پست میکنی و دوم شما قطعا باید sop بنویسی که با sop دانشگاه فرق داره مخصوصا که شما گپ تحصیلی داری و باید بتونی با sop آفیسر رو متقاعد کنی چون خودت حضور نداری و sop از طرف شما صحبت میکنه
    امیدوارم موفق باشی

Junior Member

خیلی ممنون از لطفتون . از دانشگاه مک کواییری استرالیا هم افر گرفتم .

Junior Member

سلام
    وقتتون بخیر.
    خواستم اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید.

من و همسرم هر دو از دانشگاه rmit پذیرش گرفتین و قرار هست هر دو برای ویزای دانشجویی اقدام کنیم.
    خواستم بدونم چون الان هر دو ویزای دانشجویی میخوایم، باید بصورت مستقل اقدام کنیم برای ویزا یا اینکه من توی فرم 157A اسم همسرم رو بزنم به عنوان همراه و مدارکمون رو یکجا باهم بفرستیم برای سفارت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان، من برای ویزای 574 اقدام کردم و بیش از 60 روزه که از تاریخ اقدام میگذره،جالب اینکه وقتی آفیسر از سفارت تماس گرفت گفتم برای کارهای پزشکی برم انجام بدم گفت نیازی نیست و دیگه واسه امسال نمیخواد، میخواستم ببینم واقعا واسه همه اینطوری شده؟ و اینکه خیلی طول نکشیده صدور ویزام؟ چطوری میتونم پیگیری کنم بنظرتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alibinesh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای ویزای 574 اقدام کردم و بیش از 60 روزه که از تاریخ اقدام میگذره،جالب اینکه وقتی آفیسر از سفارت تماس گرفت گفتم برای کارهای پزشکی برم انجام بدم گفت نیازی نیست و دیگه واسه امسال نمیخواد، میخواستم ببینم واقعا واسه همه اینطوری شده؟ و اینکه خیلی طول نکشیده صدور ویزام؟ چطوری میتونم پیگیری کنم بنظرتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سلام،
    در مورد معاینه پزشکی، بنده هم انجام ندادم و نیازی نبود، در مورد مدت زمان انتظار صدور ویزاتون، اصلا نگران نباشید. از اونجایی فرآیند چک امنیتی پرونده ی بسیاری از دوستان به خاطر رشته شون طول می کشه، این مدت زمان طبیعی هست. خوشبختانه ویزای اکثر دوستان بخصوص دکتراها گرنت می شه، پس به هیچ عنوان نگران نباشید و در این مدت سعی کنید از کنار خانواده بودن لذت ببرید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)