نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 112 از 112 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,112 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

با سلام خدمت دوستان عزیز
    خواهش میکنم منو راهنمایی کنید خیلی وقتم محدوده. من نزدیک به 3 هفته میشه درگیر همین کد هستم TRN! نمیدونم از کجا باید پیداش کنم! نو مرحله ی online application اگرچه تا مرحله ی آخر همهی اطلاعات رو وارد میکنم ولی در نهایت بخاطر تایید و شناسایی نشدن همین Transaction Reference Number درخواستم متاسفانه سابمیت نمیشه!! این در حالی هست که خود سیستم بصورت اتوماتیک یه کد میده مثلا به این صورت:
    EGOIM8D04U. ولی بازم این فرآیند پیش نمیره! واقعا نمیدونم چیکار کنم. لطفا لطفا اگه اطلاعی در این خصوص دارید دریغ نفرمایید ممنون میشم. ضمنا من یک درخواست هم که بصورت فرم هست پر کردم و فرستادم. و اینم اضافه کنم پیامی که سیستم تو مرحله ی 5 میده این هستش:
    The associated sponsorship/nomination details provided cannot be verified; check the details with the sponsor/employer and amend if necessary. The applicant will not be able to continue. If the associated application has been lodged since starting this application, save this form and use the 'Go to my account' button and reopen this application from your list of applications. Click through each page of the application form to ensure the associated application can be verified. For further information or assistance, contact the nearest Australian Immigration office.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

سلام دوستان، من برای ویزای دانشجویی ساب کلاس 500 کشور استرالیا اقدام کردم و متاسفانه تاریخ انقضای مدرک زبان تافل بنده دو ماه دیگه هست. اگر ویزای من در این بازه زمانی دو ماه گرنت نشه آیا باید دوباره امتحان زبان بدم با تاریخ انقضای معتبر برای آپلود کردن به سایت سفارت؟ دوستان لطف کنین اگر لینکی در مورد جواب سوال من در سایت سفارت استرالیا سراغ دارین بهم اطلاع بدین. دوستان ممنون میشم راهنمایی بکنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)