نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 112 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. برای من حدود 18 روز طول کشید تا فایل نامبر بیاد ولی با فاصله کمتر از یک هفته مدیکال امد. دوستان می تونن پیش بینی کنند که با توجه به کند شدن روال کار سفارت در سال جدید تقریبا چه مدت از زمان ارسال نتایج مدیکال تا گرانت ویزا یعنی در واقع چک امنیتی ممکنه طول بکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد دانشگاه صنعتی شریف

چک امنیتی توسط اداره مهاجرت استرالیا انجام میشه و مدت زمانش به مسایل زیادی بستگی داره و قابل پیش بینی نیست. معمولا روند ویزا با نزدیکتر شده به شروع دانشگاه ها تسریع پیدا میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام. برای من حدود 18 روز طول کشید تا فایل نامبر بیاد ولی با فاصله کمتر از یک هفته مدیکال امد. دوستان می تونن پیش بینی کنند که با توجه به کند شدن روال کار سفارت در سال جدید تقریبا چه مدت از زمان ارسال نتایج مدیکال تا گرانت ویزا یعنی در واقع چک امنیتی ممکنه طول بکشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط material63 نمایش پست ها
    چک امنیتی توسط اداره مهاجرت استرالیا انجام میشه و مدت زمانش به مسایل زیادی بستگی داره و قابل پیش بینی نیست. معمولا روند ویزا با نزدیکتر شده به شروع دانشگاه ها تسریع پیدا میکنه.
    از پاسخ شما ممنون. شروع دوره من یک هفته دیگه است و سفارت هم به من در مورد گرفتن coe جدید از دانشگاه چیزی نگفته. یعنی ممکنه چک امنیتی رو یک هفته ای انجام بدن و ویزا رو سریع صادر کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه

چک امنیتی معمولا حداقل یک ماه طول میکشه. اگر قبلا اقدام کردید این امکان هست که در طی این چند روز ویزای شما صادر بشه و به این ترم برسید در غیر این صورت باید برای دیفر کردن با دانشگاه مکاتبه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    از پاسخ شما ممنون. شروع دوره من یک هفته دیگه است و سفارت هم به من در مورد گرفتن coe جدید از دانشگاه چیزی نگفته. یعنی ممکنه چک امنیتی رو یک هفته ای انجام بدن و ویزا رو سریع صادر کنن؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من یک سوالی دارم امیدوارم به همین قسمت مربوط باشه و جواب بگبرم.من پذیرش دکترا دارم و میخوام برای ویزای 574 اقدام کنم. شوهرم هم میخواد به عنوان همراه من بیاد. ایشون کارمند رسمی و دولتی وزارت نفت هستند و تو شرکت گاز عسلویه کار می کنند. حالا من دو تا سوال دارم.
    1. در فرم های ویزای 574 اگر شغل واقعی فعلی همسرم رو بنویسم، ممکن هست که بخاطر تحریم بودن شرکت های نفتی ویزای جفتمون رد بشه؟
    2. اگر الان برای 574 شغل واقعی شون رو ننویسم، بعدا در اقدام برای اقامت دائم میتونم سابقه نفتیشون رو هم ارائه بدم تا بتونه در پرث کار مرتبط پیدا کنه؟

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی تونسته این هفته با سفارت برای پیگیری پرونده تماس بگیره؟ من که هر چه زنگ میزنم میرم روی waiting. شماره های تماسم هم این ها هستند:
    0096-265807000
    0096-265807076

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. روند چک امینتی کاملا مشخص نیست اما فکر نمیکنم مشکلی به وجود بیاد. من پیشنهاد میکنم حقیقت را بنویسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک سوالی دارم امیدوارم به همین قسمت مربوط باشه و جواب بگبرم.من پذیرش دکترا دارم و میخوام برای ویزای 574 اقدام کنم. شوهرم هم میخواد به عنوان همراه من بیاد. ایشون کارمند رسمی و دولتی وزارت نفت هستند و تو شرکت گاز عسلویه کار می کنند. حالا من دو تا سوال دارم.
    1. در فرم های ویزای 574 اگر شغل واقعی فعلی همسرم رو بنویسم، ممکن هست که بخاطر تحریم بودن شرکت های نفتی ویزای جفتمون رد بشه؟
    2. اگر الان برای 574 شغل واقعی شون رو ننویسم، بعدا در اقدام برای اقامت دائم میتونم سابقه نفتیشون رو هم ارائه بدم تا بتونه در پرث کار مرتبط پیدا کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sedulous نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سلام
    من اگه جای شما باشم اول فقط برای خودم 574 اقدام می کنم بعد که ویزا اومد و رفتین اونجا مستقر شدید اونوقت برای همسرتون هم اقدام کنید.
    فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. چون ویزا برای شماست نه همسرتون. فرض بر اینه که همسر شما نه می خواد اونجا کار بکنه و نه درس بخونه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

ویزای من هم صادر شد. به امید صدور هر چه زودتر ویزاهای شما

Junior Member

سلام
    دوستانی که ویزاشون گرنت شده میشه بگید وضعیتتون توی immiaccount هم تغییر کرده یا نه؟ میخوام بدونم میشه از طریق immiaccount فهمید که ویزا گرنت شده یا نه.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)