نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 24 از 112 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

ممنون... مشخص هست دلیل دیر اومدن ویزاشون چی بوده! اخه دیکین من دیدم همه زود ویزا میگیرن... به ایشونم بگید بیان توی تاپیک تا باهم در تماس باشیم ...شما ظاهرا وارد نکرده بودید مشخصات ویزارو.. اگر خواستید به بقیه هم کمکی باشه
    لطفا اینفایل را پر کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtaheri نمایش پست ها
    سلام من با vahiseh63 در ارتباطم و هنوز ویزاش نیومده.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 1st, 2015 در ساعت 08:09 PM

Junior Member

مطمئنید که میشه دیفر کرد؟ چون دانشگاه به من گفت که حداکثر تا 21 آوریل وقت داری!!!! کسی رو میشناسید که این کار کرده باشه؟ اگر میشناسید به من معرفی کنید تا یه سری اطلاعات ازشون بگیرم....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دقیق یادم نمیاد اما یادم شنیده بودم این را... ظاهرا یک سری فرم خاص داره استادت باید پر کنه... یک نفر دیگه هم IPRS داره و اونم دنبال همین ماجرا هست و مثل شما منتظرند... تیری در تاریکی هست شما تلاشتو بکن چون بورس IPRS را در راند فرعی نمیدن قاعدتا بایستی فقط در سپتامبر توزیع بشه و نمیشه ترم اپریل بدن به کس دیگه! استدلال کردم خودم برات... قبلا شنیده بودم اما مطمن نیستم 100 در 100...
    به حال شانس هست دیگه ضرر نداره که! بپرس و نتیجش را بگذار اینجا.. حتما بگو IPRS هست و دیگه نمیشه این راند برای این بورس درخواست داد و از دستم میره کلا! به کسیم که نمیشه دادش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mofarahani نمایش پست ها
    مطمئنید که میشه دیفر کرد؟ چون دانشگاه به من گفت که حداکثر تا 21 آوریل وقت داری!!!! کسی رو میشناسید که این کار کرده باشه؟ اگر میشناسید به من معرفی کنید تا یه سری اطلاعات ازشون بگیرم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك - دانشگاه علم و صنعت ايران

سلام دوستان
    پُست های دوستان رو خوندم، دیدم یه تعدادی از بچه ها هنوز منتظرن... گفتم بیام منم اعلام حضور کنم که فکر نکنین تنهایین!!
    من هم برای Mechanical Engineering از UNSW برای PhD بورس درام و هنـــــــــــــــــــــــ ـــوز منتظر ویزا هستم... 17th of Dec مدارکو فرستادم Amman. و 11th of Feb هم مدارک تکمیلی شامل بیمه و نامه سربازی رو فرستادم!!! الانم تمدید کردم مهلت ثبت نامم رو ... اما میدونین دیگه، مدتش محدوده!
    توی این مدت هم هر هفته به سفارت زنگ زدم و جوابشون همین بوده که توی security check هست و منتظر جواب از استرالیا هستن!!
    به امید اینکه همه ی دوستان ویزاشون زودتر بیاد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به به خوش امدید... برای اینکه بیشتر در جربان پرونده هم باشیم لطفا این فایل را پر کنید... تا کی تمدید کردی بورس را؟ انشاالله دیگه این
    هنـــــــــــــــــــــــ ـــوز تموم شه و زودتر ویزات بیاد...
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliKeshmiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پُست های دوستان رو خوندم، دیدم یه تعدادی از بچه ها هنوز منتظرن... گفتم بیام منم اعلام حضور کنم که فکر نکنین تنهایین!!
    من هم برای Mechanical Engineering از UNSW برای PhD بورس درام و هنـــــــــــــــــــــــ ـــوز منتظر ویزا هستم... 17th of Dec مدارکو فرستادم Amman. و 11th of Feb هم مدارک تکمیلی شامل بیمه و نامه سربازی رو فرستادم!!! الانم تمدید کردم مهلت ثبت نامم رو ... اما میدونین دیگه، مدتش محدوده!
    توی این مدت هم هر هفته به سفارت زنگ زدم و جوابشون همین بوده که توی security check هست و منتظر جواب از استرالیا هستن!!
    به امید اینکه همه ی دوستان ویزاشون زودتر بیاد...
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 2nd, 2015 در ساعت 02:09 PM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

متاسفانه یک فرد بی فرهنگی به خودش اجازه داده بره مشخصات نزدیک 120 ویزاهای دانشجویی بچه ها از سال 2012 تا 2015 را پاک کنه!

به نظر من دیگه کسی نیاز نیست این فایل را پر کنه ..... لطفا از این به بعد به جای وارد کردن اطلاعات در فایل اکسل موارد مورد نظر را
    تاپیک جدید وارد نمایید..
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 4th, 2015 در ساعت 09:32 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    متاسفانه یک فرد بی فرهنگی به خودش اجازه داده بره مشخصات نزدیک 120 ویزاهای دانشجویی بچه ها از سال 2012 تا 2015 را پاک کنه!

به نظر من دیگه کسی نیاز نیست این فایل را پر کنه ..... لطفا از این به بعد به جای وارد کردن اطلاعات در فایل اکسل موارد مورد نظر را
    تاپیک جدید وارد نمایید..
    مشكل اين كار اين هست كه عده اي كه منتظر ويزا هستن نميتونن اطلاعاتشون رو وارد كنن و مشكل مهم تر اين هست كه تو جدول با يه نگاه سريع كلي اطلاعات دستت مياد ولي اينجوري يه مقدار مشكل تر ميشه.
    اگه حالتي ميشد ايجاد كرد مانند بخش "نتايج پذيرش" خيلي خوب ميشد. نه كسي ميتونست واسه بقيه رو حذف يا عوض كنه جز خود فرد هم اينكه اطلاعات با يه نگاه سريع دستمون ميومد.
    بشايدم اين كار تنها راه حل باشه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به هر حال تنها راه حل فعلا همین هست...واقعا موندم چطور به اصطلاح یک فرد تحصیل کرده ی مملکت میتونه همچین کاری کنه... مشخص هست که کار کسی بوده که 2015 به اینور ویزا گرفته...
    نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    مشكل اين كار اين هست كه عده اي كه منتظر ويزا هستن نميتونن اطلاعاتشون رو وارد كنن و مشكل مهم تر اين هست كه تو جدول با يه نگاه سريع كلي اطلاعات دستت مياد ولي اينجوري يه مقدار مشكل تر ميشه.
    اگه حالتي ميشد ايجاد كرد مانند بخش "نتايج پذيرش" خيلي خوب ميشد. نه كسي ميتونست واسه بقيه رو حذف يا عوض كنه جز خود فرد هم اينكه اطلاعات با يه نگاه سريع دستمون ميومد.
    بشايدم اين كار تنها راه حل باشه
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 4th, 2015 در ساعت 11:42 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به هر حال دیگه مهم نیست... دوستان میتونند در تاپیک جدید اطلاعات مورد نیاز در مورد ویزارو وارد کنند... کلا 3 دقیقه هم وقت نمیگیره ودیگه هیچ وقت هیچ اسیبی به این تاپیک نمیرسه.. انشاالله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    به هر حال دیگه مهم نیست... دوستان میتونند در تاپیک جدید اطلاعات مورد نیاز در مورد ویزارو وارد کنند... کلا 3 دقیقه هم وقت نمیگیره ودیگه هیچ وقت هیچ اسیبی به این تاپیک نمیرسه.. انشاالله
    واقعا جای تاسف داره. هر روز فایلو واسه مقایسه چک می کردم. بعضی ها مریض هستن حامد جان
    mamrez

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)