نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 112 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. من مدارکمو 21 jan فرستادم تا الان جوابی نیومده. میشه راهنمایی کنید تا چند روز حداکثر طول میکشه تا فابل نامبر بیاد؟ من بهشون ایمیل زدم جوابی ندادند زنگ هم زدم بازم جواب نمیدن.میشه علتشو بدونم؟ چطوری میشه پس با سفارت تماس برقرار کرد؟ ممنون از راهنمایی.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    ببخشید چه ساعتی به وقت تهران زنگ بزنیم برای پیگیری بهتره؟
    سفارت از 9 تا 12:30 جواب میده اگر اشتباه نکنم که میشه ساعت 10:30 تا 2 به وقت ما.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام. من مدارکمو 21 jan فرستادم تا الان جوابی نیومده. میشه راهنمایی کنید تا چند روز حداکثر طول میکشه تا فابل نامبر بیاد؟ من بهشون ایمیل زدم جوابی ندادند زنگ هم زدم بازم جواب نمیدن.میشه علتشو بدونم؟ چطوری میشه پس با سفارت تماس برقرار کرد؟ ممنون از راهنمایی.
    سلام،

اتفاقا مدارک من هم 21 ام ژانویه به سفارت تحویل داده شده و من هم فایل نامبر نگرفتم هنوز. البته من با سفارت امروز تماس گرفتم و یکی از کارکنان به من گفتن نگران نباش اصلا. سرمون خیلی شلوغه. به همین سادگی. شما هم تماس بگیری همین جواب رو میشنوی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

ممنون از پاسختون.البته من تاریخ تحویلم 25 ژانویه هست. وقتی لیست تاریخ های سال های قبل میبینیم اینکه اینقدر طول بکشه کمی بیسابقه هست. سفارت نگفت ک تا کی طول میکشه؟شما با کدوم شماره و چ ساعتی تماس گرفتین؟ اخه من زنگ میزنم میره رو ی اهنگ پخش میکنه و کسی هم جواب نمیده. حتی ایمیل هم جواب ندادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.البته من تاریخ تحویلم 25 ژانویه هست. وقتی لیست تاریخ های سال های قبل میبینیم اینکه اینقدر طول بکشه کمی بیسابقه هست. سفارت نگفت ک تا کی طول میکشه؟شما با کدوم شماره و چ ساعتی تماس گرفتین؟ اخه من زنگ میزنم میره رو ی اهنگ پخش میکنه و کسی هم جواب نمیده. حتی ایمیل هم جواب ندادن.
    سلام،

من ساعت 11 با شماره 0096265807000 تماس گرفتم. و در مورد اینکه کی شماره فایل میدن هم اطلاعات خاصی نداد. فقط گفت نگران نباشید.

Junior Member

راستش دیگه باید بیخیال سرعت در روند ویزا بشیم
    واقعا باید فقط صبر کرد گویا زنگ زدن هم دیگه نتیجه ای نداره...اگه گرنت ویزامون همزمان با ایام نوروز بشه باید نجومی بلیط بخریم با این جیب دانشجویی....

Junior Member

سلام بچه ها
    من که دیگه قاطی کردم آخه چرا سفارت اینقدر کند عمل می کنه و برای ما که 11Sep مدارک فرستادیم و با توجه به تاخیرشون مجبور به deferشدیم که در حال حاضر 23Apr 2015 کلاس زبان شروع میشه سفارت هم هر بار میگه ما چک کردیم شما apr کلاستون شروع میشه تا ژانویه 2015 صبر کنید و وقتی دوباره ایمیل زدیم گفت senior officer داره پرونده رو چک می کنه حالا هم که ژانویه تموم شد دیگه تحمل ندارم این استرس آدم رو از زندگی میندازه بابا یهو بگین ویزا نمیدیم ))
    کسی میدونه داستانه این senior officer چیه ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amitisnik نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من که دیگه قاطی کردم آخه چرا سفارت اینقدر کند عمل می کنه و برای ما که 11Sep مدارک فرستادیم و با توجه به تاخیرشون مجبور به deferشدیم که در حال حاضر 23Apr 2015 کلاس زبان شروع میشه سفارت هم هر بار میگه ما چک کردیم شما apr کلاستون شروع میشه تا ژانویه 2015 صبر کنید و وقتی دوباره ایمیل زدیم گفت senior officer داره پرونده رو چک می کنه حالا هم که ژانویه تموم شد دیگه تحمل ندارم این استرس آدم رو از زندگی میندازه بابا یهو بگین ویزا نمیدیم ))
    کسی میدونه داستانه این senior officer چیه ؟؟؟؟
    با سلام
    پیشاپیش تبریک میگم دیگه ویزاتون اوکی هستش، یعنی جوابه چک شما اومده و فقط تایید آفیسر ارشد مونده که اونم فک کنم تا پند روز اینده میاد ویزاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doozleyMasoud نمایش پست ها
    با سلام
    پیشاپیش تبریک میگم دیگه ویزاتون اوکی هستش، یعنی جوابه چک شما اومده و فقط تایید آفیسر ارشد مونده که اونم فک کنم تا پند روز اینده میاد ویزاتون

سلام مرسی از اینکه اینقدر دقیق و درست منو راهنمایی کردین بله بالاخره بعد از یه دوره نفس گیر ویزای ما هم دیروز گرنت شد امیدوارم که این مراحل به خوبی برای همه پیش بره و ویزای همه دوستان سریع بیاد.

Junior Member

سلام
    امروز با سفارت تماس گرفتم که ۱۵ روز از فایل نامبر میگذره خبری از مدیکال نیست در پاسخ به من گفتند سابکلاس ۵۷۴ لول ۲ بین فایل نامبر و درخواست مدیکال ممکنه تا ۴۵ روز هم طول بکشه و در نهایت گفت حداقل دو و سه هفته ای زمان میبره تا مدیکال برسه خیلی خیلی سر شلوغیم....
    دوستان میشه راهنمایی کنند اگه به همین منوال پیش بره حتما بعد مدیکال هم ۴۰ و ۵۰ روز طول میکشه ....و با این حساب تا دو سه ماهه دیگه هم باید انتظار بکشیم در حالی که استرالیا خونه اجاره کردیم....ممنون از راهنمایی دلسوزانه دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)