نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 50 از 112 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

سلام
    دوستان کسی بوده که از سفارت دیگه(امریکا) ریجکت شده و ویزا استرالیا رو گرفته باشه؟ حتما باید در فرم سفارت بنویسیم؟متوجه میشن اگه ننویسیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله یکی از دوستانم سابقه ردی داشت از اونجا و صادقانه گفته بود به استرالیا و ویزاش هم اومده بود... باید حتما بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط sarasssss نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی بوده که از سفارت دیگه(امریکا) ریجکت شده و ویزا استرالیا رو گرفته باشه؟ حتما باید در فرم سفارت بنویسیم؟متوجه میشن اگه ننویسیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

با سلام خدمت دوستان
    اول تشکر میکنم به خاطر پست های مفیدتون ولی حیف من دیر با سایت شما اشنا شدم و بعد از اینکه همه کارام رو کردم فهمیدم همچین سایت مفیدی وجود داره
    من مدیکال چک رو 30 اگوست فرستادم اما هنوز ویزام صادر نشده. سه بار زنگ زدم سفارت یک هفته بعدش گفتند سکوریتی چک صادر شده الان بعد از 4 هفته میگن که نه صادر نشده. خیلی استرس دارم چجور میشه پیگیری کرد اصلن این IMMI هیچ تغییری نمیکنه

Junior Member

سلام
    ممنون از اطلاعات خوبی که اینجا فراهم کردید. خیلی خوبه اینجا.
    برای ترجمه ناتی دوستان کجا رو پیشنهاد میکنند که هم قیمت مناسب باشد و هم ترجمه با دقت کنند؟

Junior Member

من تمام مدارکمو برای دانشگاه و ویزا بدون مهر ناتی، دادگستر ی و وزارت خارجه فرستادم و هزینه اضافی هم نکردم. بر خلاف اینکه اینجا بعضی از بچه ها اینجا گفته بودن لازمه، توی سایت ادراه مهاجرت نوشته بود که برای کسانی که از داخل استرالیا اقدام می کنند داشتن مهر ناتی لازمه (اگه لینکشو پیدا کردم براتون میذارم)
    فقط پیش یک دارالترجمه معتبر بردم و از دارالترجمه خواستم برای تمام موارد ترجمه شده نسخه فارسی را هم ضمیمه کنه و مهر True Copy رو بزنه (البته معمولا خودشون اینکارو میکنن)
    و با وجود اینکه خیلی ها همینجا گفتن تمام این مهره رو گرفته بودن من هزینه اضافی نکردم ولی نه سفرات و نه دانشگاه بابت این موضوع ایرادی نگرفت و مدارکم قابل قبول بود.
    حتی ریز نمرات رو هم ندادم دارالترجمه (نسخه انگلسی پلمپ شده از دانشگاه گرفتم و نسخه فارسیشو هم با هزبنه کمی (5 هزار تومان) دادم دفتر اسناد رسمی کپی برابر اصل کردن(اینکار در حال حاضر دیگه توسط دادگستری انجام نمیشه). چون هزینه ترجمه ریز نمرات بصورت ترمی دارالترجمه میگیره مبلغ بالایی میشد واسه کارشناسی و ارشد. پس اگه دانشگاه خودش نسخه انگلیسی میده همونوseal شده بفرستین با نسخه فارسی کپی برابر اصل شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaeim57 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعات خوبی که اینجا فراهم کردید. خیلی خوبه اینجا.
    برای ترجمه ناتی دوستان کجا رو پیشنهاد میکنند که هم قیمت مناسب باشد و هم ترجمه با دقت کنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

سلام
    کسی راجب چک امنیتی اطلاع داره ؟ چجور میشه پیگیری کرد؟ 45 روز گذشته و هنوز هیچ جوابی از استرالیا نیومده :|

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام خدمت دوستان

1) من یه شرایط خاصی برام پیش اومده باید ایران بمونم و می خوام جواب ویزام دیرتر بیاد مثلا 6، 7 ماهه
    می خواستم از اونهایی که ویزایشون دیر تر اومده بپرسم به نظرتون چه مدارکی باعث شد که ویزاتون دیرتر بیاد؟ (با فرض اینکه استاد مشکلی نداشته باشه)

2) از موقعی که ویزای استرالیا میاد تا چه زمانی وقت داریم از کشور خارج بشیم؟

ممنون

Junior Member

دوستان،‌ من می خوام برای رشته ای غیر از رشته ای که خوندم مجدد اپلای کنم. رشته زبانشناسی دوتا آفر گرفتم از دانشگاه ملبورن و موناش. ولی خب یه دو دوتا چهارتا کردیم دیدیم خیلی بازار کار خوبی نداره در آینده این رشته ). تصمیم گرفتم برای یه رشته دیگه توی همون فکلتی اقدام کنم.
    حالا سوالی که پیش میاد اینه که آیا آفیسر گیر میده چون رشته ات غیر مرتبطه ویزا نمیدیم و ریجکت کنه؟
    گردش حساب و BS خوب و سند و اینا دارم. یه SOP خوب هم نوشتم که چرا میخوام تغییر رشته بدم و Family Tie و اینا رو هم توش لحاظ کردم. البته یه سابقه کار ۲۰ ماهه مرتبط با رشته جدید هم دارم.
    وولی همش استرس این رو دارم که اگر آفر بگیرم و برای این رشته اقدام کنم ممکنه آفیسر ریجکت کنه و دوتا آفر دیگه ام سوخت بشه. و شش ماه یا یک سال عقب بمونم

ممنونم میشم دوستان راهنمایی کنن تا اگر ریسکش خیلی بالاست اقدام نکنم واسه این رشته.
    ارادتمند

دوستان کسی که فاند گرفته هم باید پول داخل حساب بذاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    دوستان کسی که فاند گرفته هم باید پول داخل حساب بذاره؟
    سلام
    شما با بورس که برنده شدید مشکل مالی نخواهید داشت در استرالیا ولی داشتن یک حساب بانکی در ایران به آفیسر اطمینان میده که شما وضع مالی بدی نداری و در استرالیا اگر اتفاقی بیفته شما استطاعت مالی دارید که اون رو حل کنید. در کل یک نکته مثبتی برای شما میتونه باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)