نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 51 از 112 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

سلام. ببخشید میشه کمک کنید. من ارشد هستم و برای استرالیا اپلای کرده بودم. الان اونا اوکی دادن. چون زمان ثبت نام اسکولارشیپ الان نیست استادم از مرکز خودشون فعلا می خواد به من فاند بده. امروز ازم سوال کرده که کی میتونی بیای؟ من یه سری مشکلات دارم که باید حل کنم بعدش برم. تا مشکلاتمو حل کنم پنج شش ماه زمان لازم دارم. می خوام بدونم پروسه ویزا چند ماهه ست که اگه همین مدت زمان طول می کشه به استادم بگم هر زمان شما بخواین میام.
    لطفا کمک کنید تا زودتر جواب بدم.
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

اگه فقط 5،6 ماه وقت لازم داری بنظرم کافیه و میتونی از الان اقدام کنی. چون معمولا تا همه کارها انجام بشه همین مدت طول میکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim6636 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید میشه کمک کنید. من ارشد هستم و برای استرالیا اپلای کرده بودم. الان اونا اوکی دادن. چون زمان ثبت نام اسکولارشیپ الان نیست استادم از مرکز خودشون فعلا می خواد به من فاند بده. امروز ازم سوال کرده که کی میتونی بیای؟ من یه سری مشکلات دارم که باید حل کنم بعدش برم. تا مشکلاتمو حل کنم پنج شش ماه زمان لازم دارم. می خوام بدونم پروسه ویزا چند ماهه ست که اگه همین مدت زمان طول می کشه به استادم بگم هر زمان شما بخواین میام.
    لطفا کمک کنید تا زودتر جواب بدم.
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

سلام به همه دوستان،

من مدارکم 7 سپتامبر (574سابکلس)لاج کردم . 8 ام فایلنامبر گرفتم( 23 سپتامبر مدیکالم رفته برا سفارت) اما هنوز خبری از ویزا نیست. کسی هست تو این تاریخ یا حدوداش فرستاده باشه مدارکشو و مشخص شده باشه تکلیف ویزاش؟
    والا تا امروز حدودا 47-48 روز گذشته و خبری نیست، دارم دیوونه میشم از بلاتکلیفی، اخه برا 12 ام نوامبر هم بلیط دارم.
    رشتم مکانیک- مقطع دکترا-دانشگاه ملبورن

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1372 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

من مدارکم 7 سپتامبر (574سابکلس)لاج کردم . 8 ام فایلنامبر گرفتم( 23 سپتامبر مدیکالم رفته برا سفارت) اما هنوز خبری از ویزا نیست. کسی هست تو این تاریخ یا حدوداش فرستاده باشه مدارکشو و مشخص شده باشه تکلیف ویزاش؟
    والا تا امروز حدودا 47-48 روز گذشته و خبری نیست، دارم دیوونه میشم از بلاتکلیفی، اخه برا 12 ام نوامبر هم بلیط دارم.
    من مديكالم رو ٣٠ اگوست فرستادم و هنوز خبري نيس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    من مديكالم رو ٣٠ اگوست فرستادم و هنوز خبري نيس
    سلام. شما به سفارت تلفن زدید?
    وقتی مدیکال انجام شه پس مشکلی نبوده. حتما زنگ بزنید. احتمالا ویزای شما رو هم مثل من یادشون رفته بفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    وقتی مدیکال انجام شه پس مشکلی نبوده. حتما زنگ بزنید. احتمالا ویزای شما رو هم مثل من یادشون رفته بفرستن.
    من زنگ زدم به سفارت و ایمیل هم براشون فرستادم هفته پیش. جواب درستی ندادن. گفتن پروسش 1-3 ماهه هس. گفتم میترسم به شروع دورم نرسم و اینا. گف به افسر یا سفارت ایمیل بزن تاریخ شروع دورتو یادآوری کن. منم بعدش ایمیل زدم. بازم جواب درستی ندادن. گفتن ما سعی میکنیم هر چه زودتر تکلیفت معلوم شه ولی نمیتونیم زمانیو دقیق و قطعی مشخص کنیم برای این مساله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

دوست عزیز شما الان 1 ماه اندی از کارتون میگذره و با توجه به رشتتون پروسه کلیرنستون زمان میبره و افرادی هستند ک چندین ماه منتظر هستند ک مال شما در مقابل انها چیزی نیست.
    با این احوال کلیرنس 2 حالت دارد در حالتی تا 2 ماه زمان نیاز هست ک شما هنوز فرصت دارید در حالت دیگر هم زمان بیشتر از 2 ماه میبرد ک بسته به مدارک شخص متفاوت است. بنابراین نباید با دیگران قیاس کرد و هر رزومه و رشته ای شرایط خاص خودش را دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1372 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

لاج ویزا 2Feb2015-مدیکال:-9Feb 2015-ارسال مدیکال 18 Feb صدور ویزا: 6Oct 2015
    -.PhD. Mech.Eng

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط pary_p نمایش پست ها
    اونقدر زنگ زدم که اون مسولشون گفت باید اینجا استخدام بشی تقریبن هر هفته زنگ میزنم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فقط ایمیل بزنید و زنگ زدن کار درستی نیستش...
    شما به اگر توی این مرحله باشید تماس و زنگ فایده ای نداره..فقط باید صبر کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedz928 نمایش پست ها
    اونقدر زنگ زدم که اون مسولشون گفت باید اینجا استخدام بشی تقریبن هر هفته زنگ میزنم

Junior Member

دوستان عزیز
    این سفارت استرالیا در عمان هنوز هست یا باید جای دیگه برا ویزای دانشجویی اقدام کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)