نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 57 از 112 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ponesh50 نمایش پست ها
    البته همونطور که در بالا اشاره کردم..ما سابفه کار ارائه دادیم برای این گپ موجود...ولی من باز نمیفهمم چرا %50
    نگران نشو. ما هم شرایط مشابهی داریم. تازه با یه بنک استیتمنت قوی و تمکن مالی بالا و سند و اینا بازم ایجنت ما میگه شانستون کمه )

Junior Member

دوستان یه سوال دیگه و اون اینکه:
    1-ما چطور میتونیم مراحل کاریمونو توی سایت سفارت دنبال کنیم؟
    2- اصلا میشه اونجا فهمید که آفیسر ما کیه؟
    3- من الان تنها چیزی که دارم فایل نامبر هستش که با اون نتونستم وارد سایت بشم.
    4- ضمنا خیلی از دوستان اینجا نوشتن که به آفیسرشون توی سفارت تماس داشتن..در صورتی که وکیل ما میگه همه گیز رو به وکیل میگنو.
    اگه کسی میتونه راهنمایی کنه مرتحل کار رو بصورت گام به گام....ممنون میشم.

Junior Member

دوستان من چند دقیقه پیش با سفارت تماس گرفتم تا از روند پرونده خودم مطلع بشم. اولا که خیلی متواضع و با حوصله جواب سوالام رو داد خانوم سفارت...از من فایل نامبر گرفت و گفت که پروندم رفته زیر دست آفیسر و در دست بررسی هستش و اگه موردی داشته باشه آفیسر با من تماس میگیره.در مورد ریجکت شدن یا نشدن ویزامون هم گفت که اگه ریجکت بشه حتما دلیل خاصی باید باشه و اصلا این پروسه شانسی نیست.گفت: در خیلی از موارد پرونده هایی بوده که چندین و چند ماه طول کشیده و دلیلش فقط بخاطر رشته ی انتخابی و اینکه اون رشته باید در خود استرالیا بررسی میشده و جوابش به سفارت می رسیده.و اینکه ایشون گفتن اگه رشتتون جز رشته های خاص نباشه بصورت روتین بررسی و نتیجه بهتون اعلام میشه.
    در مورد اینکه بعضی از دوستان که اینجا گفته بودن پروندشون در سفارت فراموش شده بوده و با تماس و پیگیری تونست اوکی بگیرت هم ایشون کاملا این قضیه رو رو کرد و گفت که توی سفارت استرالیا کارها خیلی منظم و بر اساس قواعد خاص خودشون پیش میره...آخر سر هم گفت امیدوار باشین...امیدوارم سرانجام همه منتظرین،مثبت باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

دوستان یه سوال دیگه و اون اینکه:
    1-ما چطور میتونیم مراحل کاریمونو توی سایت سفارت دنبال کنیم؟
    2- اصلا میشه اونجا فهمید که آفیسر ما کیه؟
    3- من الان تنها چیزی که دارم فایل نامبر هستش که با اون نتونستم وارد سایت بشم.
    4- ضمنا خیلی از دوستان اینجا نوشتن که به آفیسرشون توی سفارت تماس داشتن..در صورتی که وکیل ما میگه همه گیز رو به وکیل میگنو.
    اگه کسی میتونه راهنمایی کنه مرتحل کار رو بصورت گام به گام....ممنون میشم.
    با افیسر که نمیتونین حرف بزنین فقط میتونین بش ایمیل بدین وکیلم یکیه مثل منو تو فقط زبونش بیشتره !
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

به صفحات قبلی مراجعه کنید

سلام دوستان.من تازه عضو شدم.یه سوال هم من داشتم.با توج0 به شرایط زیر که ما داریم:
    خودم 34 ساله-دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه آزد-دارای 8 سال سابقه کار در شرکت های پیمانکاری و بدون مدرک زبان- --همسرم 32 ساله -دارای 7 سال سابقه کار در شرکت دولتی-رشته مهندسی صنایع و دارای مدرک آیلتس 6.
    همسرم از دانشگاه cqu پذیرش در رشته مدیریت مهندسی گرفت.بعد از پذیرش تصمیم گرفتیم از طریق وکیل تحصیلی کارامونو پیش ببریم.
    هفته قبل تمام مدارکمونو تکمیل کردیم و از طریق وکیلمون فرستادیم برای سفارت.حالا منتظر ویزا هستیم.وکیل محترممون بعد از ارسال مدارک تازه یادش افتاده و میگه بدلیل گپ تحصیلی(همسرم سال 84 لیسانس گرفته از دانشگاه الزهرا با معدل 15) احتمال گرفتن ویزاتون 50% هستش.و این مساله کاملا ما رو برده توی استرس.دوستان کسی تجربه شبیه ما رو داره لطفا تجربشو از گرفتن یا ریجکت شدن ویزاش بما بگه.

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 20ئوددو15

احتمالا می خواستن محترمانه بهتون بگن که این کیس ریجکت شده و این نامه هم فرمالیته براتون فرستادن

پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 20ئوددو15

دوستان مورد من یه کم حاد شده لطفاً راهنمایی کنید:
    من حدود 8 ماه پیش برای گرفتن ویزای دانشجویی برای دانشگاه دکین (مهندسی مواد) از سفارت اردن اقدام کردم و شماره پرونده گرفتم. مدیکال رو هم 2و3 هفته بعد دادم. در تمام این مدت 8 ماه و اندی پاسخ سفارت این بود که هنوز پاسخ سکیوریتی از استرالیا نیومده. امروز ولی به من میل زدن و طی نامه ی مفصلی که پیوست شده بود گفتن شما از نظر ما ممکنه به توسعه ی سلاح های کشتار جمعی کمک کنید و از این بابت 28 روز وقت دارید به ما پاسخ بدید و از خودتون به نوعی دفاع کنید. توی نامه من چه چیزایی رو بگم بهتره؟ از استادم کمک بخوام می تونه به کلییر شدن من کمک کنه؟ ضمناً پروپوزال من خوردگی فلزات در محیط های نفت و گاز هست.

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 20ئوددو15

احتمالا می خواستن محترمانه بهتون بگن که این کیس ریجکت شده و این نامه هم فرمالیته براتون فرستادن

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan نمایش پست ها
    دوستان مورد من یه کم حاد شده لطفاً راهنمایی کنید:
    من حدود 8 ماه پیش برای گرفتن ویزای دانشجویی برای دانشگاه دکین (مهندسی مواد) از سفارت اردن اقدام کردم و شماره پرونده گرفتم. مدیکال رو هم 2و3 هفته بعد دادم. در تمام این مدت 8 ماه و اندی پاسخ سفارت این بود که هنوز پاسخ سکیوریتی از استرالیا نیومده. امروز ولی به من میل زدن و طی نامه ی مفصلی که پیوست شده بود گفتن شما از نظر ما ممکنه به توسعه ی سلاح های کشتار جمعی کمک کنید و از این بابت 28 روز وقت دارید به ما پاسخ بدید و از خودتون به نوعی دفاع کنید. توی نامه من چه چیزایی رو بگم بهتره؟ از استادم کمک بخوام می تونه به کلییر شدن من کمک کنه؟ ضمناً پروپوزال من خوردگی فلزات در محیط های نفت و گاز هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gwutpauttofd نمایش پست ها
    به صفحات قبلی مراجعه کنید
    دقیقا صفحه رو بفرمایید ممنون میشم...من که از مطالب قبلی چیزی دستگیرم نشد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما لیست مدارکی که برای همسرتون داده بودید چیا بوده؟ بفرمایید تا بفرماییم!
    QUOTE=ponesh50;2139688]دقیقا صفحه رو بفرمایید ممنون میشم...من که از مطالب قبلی چیزی دستگیرم نشد[/QUOTE]

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما لیست مدارکی که برای همسرتون داده بودید چیا بوده؟ بفرمایید تا بفرماییم!
    دقیقا صفحه رو بفرمایید ممنون میشم...من که از مطالب قبلی چیزی دستگیرم نشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)