نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 61 از 112 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

احتمال داره تغییر سیستم دادن... چون من رکورد را یادمه 17 روز بود برای یه اقا بود دکتری اقتصاد مجرد بود و بورس شده بود... ندیدم اینطوری اصلا!
    نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    البته این نشون میده که همه قضیه طول کشیدن ویزا بخاظر این چک امنیتی هست و ظاهرا شما بخاطر رشته کاملا بی خطرتون و مدارک کامل که فرستادید، افیسر تصمیم گرفت ویزا رو بده به شما و چک نفرستاد شما رو. مانند بعضی دوستان که برا ویزای آمریکا میرن سفارت و همونجا آفیسر قانع میشه که ویزا رو بده و حتی کلیرنس نمیخورند.

Junior Member

سلام
    یه سوال :
    تو CoE من حزفی از living allowance نزده ولی گفته که :
    Course Level: Doctoral Degree
    Course Start Date: 30/04/2016
    Course End Date: 30/04/2020
    Initial Pre-Paid Tuition Fee:$AU 0
    Other Pre-Paid Non-Tuition
    Fee: $AU 0
    Total Tuition Fee: $AU 145,800
    در پایین هم گفته که :
    Comments: OSHC Single Cover. End Date: 28/02/2021Student
    awarded Curtin Strategic International Research
    Scholarship (CSIRS) covers tuition & OSHC.

حالا وافعا نیازی به اینکه حتما مبلغ living allowance ذکر بشه هست؟ یا اینکه من نامه اسکولارشیپ رو ارسال کنم کافیه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله مال همه همینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال :
    در پایین هم گفته که :

حالا وافعا نیازی به اینکه حتما مبلغ living allowance ذکر بشه هست؟ یا اینکه من نامه اسکولارشیپ رو ارسال کنم کافیه؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    در ایمیلی که سفارت استرالیا در اتاوا به من زده است
    Only assessment Level 1 students are eligible to apply online.
    البته چند صفحه قبل این تاپیک یا یک تاپیک دیگه دوستان گفتن level 2 , 3 تغییر می باید به 1 ...تو ایمیل گفته
    Student visa applicants who lodge their applications with a Confirmation of Enrolment (CoE) from a participating education provider in Australia at Bachelor, Masters or Doctoral degree level will be eligible for streamlined processing. This means that they will be assessed as though they are a lower migration risk (similar to the current Assessment Level 1), regardless of the applicant’s country of origin. If you are an Assessment level 2 – 3 student and you are eligible for streamlined processing you will need to submit a paper application.
    Applicants that are eligible for streamlined processing will generally have reduced evidentiary requirements when applying for a student visa and will receive faster processing times.
    آیا ما موقع سابمیت باید ما فرم خاصی پر کینم یا کاری انجام دهیم که ما را جز این این سیستم بررسی کنند..یا خودشون CoE را ببین....خودکار میریم در level 1
    البته باز گفته
    Assessment Level 2-3 students are required to apply on paper using the application form 157A even if they are eligible for the streamlined visa processing. There is no need to register for an ImmiAccount if you are submitting a paper application.
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

جدیدا کسی از سفارت استرالیا در تهران برای لیبل ویزا درخواست داده؟ اگر کسی اطلاعات داره بفرمایید...
    میدونم لیبل ضروری نیست اما ترجیح میدم داشته باشم توی پاسپورتم قبل از اومدن به استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

سلام نه نیازی ب فرم خاصی نیست. همون COE ک میفرستید کافیه و شامل حال SVP میشید اما این به این معنی نیست ک اسسمنت لول شما 1 میشه حتما. افیسر با توجه به کشور میدا و مدارک شما اسسمنت تعیین میکنه و کاری به این چیزی ک این بالا نوشته ندارن بسته یه این موضوع اسسمنت 1 یا 2 تعریف میکنند.ضمنا COE جز مدارک ضروری ک باید فرستاد و فقط واسه SVP نیست چون یدون اون اصلا پرونده شما بررسی نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    در ایمیلی که سفارت استرالیا در اتاوا به من زده است
    Only assessment Level 1 students are eligible to apply online.
    البته چند صفحه قبل این تاپیک یا یک تاپیک دیگه دوستان گفتن level 2 , 3 تغییر می باید به 1 ...تو ایمیل گفته
    Student visa applicants who lodge their applications with a Confirmation of Enrolment (CoE) from a participating education provider in Australia at Bachelor, Masters or Doctoral degree level will be eligible for streamlined processing. This means that they will be assessed as though they are a lower migration risk (similar to the current Assessment Level 1), regardless of the applicant’s country of origin. If you are an Assessment level 2 – 3 student and you are eligible for streamlined processing you will need to submit a paper application.
    Applicants that are eligible for streamlined processing will generally have reduced evidentiary requirements when applying for a student visa and will receive faster processing times.
    آیا ما موقع سابمیت باید ما فرم خاصی پر کینم یا کاری انجام دهیم که ما را جز این این سیستم بررسی کنند..یا خودشون CoE را ببین....خودکار میریم در level 1
    البته باز گفته
    Assessment Level 2-3 students are required to apply on paper using the application form 157A even if they are eligible for the streamlined visa processing. There is no need to register for an ImmiAccount if you are submitting a paper application.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

سلام
    نه اگه لازم بود ک میزدن اما این اسم بورس شما ک در اونجا قید شده خودش دربرگیرنده ی living allowance شما هست. در مدارکتون نامه افر پذیرش و بورس اسکلارشیپ ضمیمه COE کن و بفرست. من خودم COE ک در اون ذکر بشه هزینه زندگی دیدم و برعکسش مث شما هم دیدم اما این موضوع جای نگرانی نداره و با ارسال مدارک ضمیمه ک گفتم افیسر متوجه میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman2020 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال :
    در پایین هم گفته که :

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام نه نیازی ب فرم خاصی نیست. همون COE ک میفرستید کافیه و شامل حال SVP میشید اما این به این معنی نیست ک اسسمنت لول شما 1 میشه حتما. افیسر با توجه به کشور میدا و مدارک شما اسسمنت تعیین میکنه و کاری به این چیزی ک این بالا نوشته ندارن بسته یه این موضوع اسسمنت 1 یا 2 تعریف میکنند.ضمنا COE جز مدارک ضروری ک باید فرستاد و فقط واسه SVP نیست چون یدون اون اصلا پرونده شما بررسی نمیشه.
    ممنونم
    فقط نکتش همینه که بریم این قسمت
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

تبریک فراوان...دوست عزیز، آیا شما گواهی محضری برای عدم پناهندگی ارائه دادید یا نه؟
    ویرایش توسط ponesh50 : November 27th, 2015 در ساعت 12:44 AM

Junior Member

دوستان کسی آیا میدونه که چطور میتونیم با افسر پرونده هامون چطور میشه مستقیم ارتباط برقرار کرد و از چند و چون پرونده اطلاع پیدا کرد؟ مثلا با ایمیل یا تلفن.
    اصلا آیا در سایت سفارت استرالیا اسم افسرهای پرونده هستش که خودمون بتونیم ببینیم؟
    البته با توجه به تماس من با خود سفارت،اونا اسم افسر پرونده رو گفتن بهم و گفتن اگر هم بخوای میتونی به ما ایمیل بزنی تا ما به افسر پرونده ایمیلتونو برسونیم.در صورتی که چند تا از بچه ها اینجا نوشته بودن که با افسر پرونده هاشون در ارتباط بودن.
    الان تنها چیزی که ما از افسر پروندمون داریم فقط اسمشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)