نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 112 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

شوهر من الان سه هفته هست لاج کزده هنوز از مدیکال خبری نیست. ما برای اوایل مارچ بلیط خریدیم چون کورس من 16 مارچ شروع میشه... من خودم یک ماهه ویزا گرفتم ولی الان برای شوهرم خیلی داره طول میکشه... برامون خیلی مهم بود که با هم بریم... یعنی هنوز امیدی هست؟؟

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    شوهر من الان سه هفته هست لاج کزده هنوز از مدیکال خبری نیست. ما برای اوایل مارچ بلیط خریدیم چون کورس من 16 مارچ شروع میشه... من خودم یک ماهه ویزا گرفتم ولی الان برای شوهرم خیلی داره طول میکشه... برامون خیلی مهم بود که با هم بریم... یعنی هنوز امیدی هست؟؟
    البته که امید هست.
    چرا جدا جدا اپلای کردین؟!
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    این عوارض مربوط به کی میشه حالا؟ ما که دانشجو بودیم ! عوارض مربوط به استفاده از خطوط هوایی هست؟

سلام،

بله. عوارض خروج از کشور با پرواز هستش و به همه مسافران مربوط می شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ps7 نمایش پست ها
    همسر من ..اکتبر ۲۰ روزه کل پروسه ویزاش بود... من الان فقظ ۲۰ روزه که منتظر مدیکالم....نمیدونم باید چیکار کنیم؟ واقعا شرایط سختیه جدول رو که ببینید هیچ تکونی نمیخوره این جدول نتایج؟ دلیوری ها فایل نامبرشون نمیاد ...فایل نامبری مدیکالشون نمیاد....مدیکالیا ویزاشون...خلاصه همه خیلی وقته منتظریم.....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

چقدر هست این عوارض! به تومان میگیرند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sab_22 نمایش پست ها
    سلام،

بله. عوارض خروج از کشور با پرواز هستش و به همه مسافران مربوط می شود.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    لطفا یکی از دوستان که آشنایی داره در مورد کارهایی که بعد از گرنت ویزا باید انجام بشه یک کم توضیح بده. منظور همین داستان عوارض و اجازه خروج از کشور و غیره ؟ کجا و چه جوری باید انجام بشه ؟ اینکه شهرستان هم امکان انجامش هست ؟ غیر از عوارض و اجازه خروج کار دیگه ای هم هست ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    لطفا یکی از دوستان که آشنایی داره در مورد کارهایی که بعد از گرنت ویزا باید انجام بشه یک کم توضیح بده. منظور همین داستان عوارض و اجازه خروج از کشور و غیره ؟ کجا و چه جوری باید انجام بشه ؟ اینکه شهرستان هم امکان انجامش هست ؟ غیر از عوارض و اجازه خروج کار دیگه ای هم هست ؟
    ممنون
    باید چند تا کار مهم کنی!
    اولی اینکه برو یه روز استراحت کن که دیگه رنگشو نمیبینی :دی
    دوم اینکه بلیط و اوکی کن
    سوم برو وزارت علوم، با مدرکی که نشون میده ویزات گرنت شده (همون پرینت پی دی اف و ببر). بعد اونا یه نامه میدن واسه اداره گذر نامه. بعد برو گذر نامه توی گیشا. پاسپورت و بده با نامه ی وزارت علوم تا واست خروج از کشور صادر بشه. عموما 24 ساعت طول می کشه. اگه گفتن فردا ساعت 9 بیا تو 11 برو! چون اون باجه ای که باید گذرنامتو پس بگیری اصلا شلوغ نیست! به من گفت 9 بیا 11 تحویلم دادن!
    نکته بسیار مهم: مهر خروج از کشور ( که عملا دیگه مهر نیست بلکه توی سیستم ثبت میشه. یعنی پاسپورتتو دست نمیزنن همونجوری تحویلت میدن که بهشون دادی!) واسه دو ماه اعتبار داره. میشه بازم تمدید کرد اما سعی کن یه موقع بری واسه این کار که توی اون دو ماه پروازت قطعی هست.

روزی که میری فرودگاه هم حواست باشه CoE و ببری چون ممکنه بهت گیر بدن که چرا بلیطت یک طرفس! تو اول بگو خوب ویزامو چک کنید دانشجوییه. بعد اینکه اینم از CoE (نامه ی پذیرش هم ببر).

نکته آخر: به نفعته که خروج از کشور و قبلا داده باشی و پرداخت ریالی ارز رو هم انجام داده باشی تا فقط فیش و ببری با خودت که دلار و بگیری و خیلی مجبور نشی صف وایسی. شنیدم که بعضی وقتا صفش از صف بنزین و نون هم بیشتر طول میکشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    چقدر هست این عوارض! به تومان میگیرند؟
    من پارشال 70-75 هزار تومان دادم، اما از امسال خبری ندارم. اگه یک سر بری پلیس +10 یا به باجه بانک ملی مراجعه کنی بهت میگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rminalimardany نمایش پست ها
    باید چند تا کار مهم کنی!
    اولی اینکه برو یه روز استراحت کن که دیگه رنگشو نمیبینی :دی
    دوم اینکه بلیط و اوکی کن
    سوم برو وزارت علوم، با مدرکی که نشون میده ویزات گرنت شده (همون پرینت پی دی اف و ببر). بعد اونا یه نامه میدن واسه اداره گذر نامه. بعد برو گذر نامه توی گیشا. پاسپورت و بده با نامه ی وزارت علوم تا واست خروج از کشور صادر بشه. عموما 24 ساعت طول می کشه. اگه گفتن فردا ساعت 9 بیا تو 11 برو! چون اون باجه ای که باید گذرنامتو پس بگیری اصلا شلوغ نیست! به من گفت 9 بیا 11 تحویلم دادن!
    نکته بسیار مهم: مهر خروج از کشور ( که عملا دیگه مهر نیست بلکه توی سیستم ثبت میشه. یعنی پاسپورتتو دست نمیزنن همونجوری تحویلت میدن که بهشون دادی!) واسه دو ماه اعتبار داره. میشه بازم تمدید کرد اما سعی کن یه موقع بری واسه این کار که توی اون دو ماه پروازت قطعی هست.

روزی که میری فرودگاه هم حواست باشه CoE و ببری چون ممکنه بهت گیر بدن که چرا بلیطت یک طرفس! تو اول بگو خوب ویزامو چک کنید دانشجوییه. بعد اینکه اینم از CoE (نامه ی پذیرش هم ببر).

نکته آخر: به نفعته که خروج از کشور و قبلا داده باشی و پرداخت ریالی ارز رو هم انجام داده باشی تا فقط فیش و ببری با خودت که دلار و بگیری و خیلی مجبور نشی صف وایسی. شنیدم که بعضی وقتا صفش از صف بنزین و نون هم بیشتر طول میکشه!

سلام،

ببخشید این مهر خروج از کشور داستانش چیه؟ فقط شامل حال آقایون میشه دیگه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

یعنی کسی نخواد دلار دولتی بخره دیگه نیاز به این کارا نداره؟ فرض کنید کسی ویزا داره ... فقط باید بلیط بخره دیگه! دیگه چه کار به وزارت علوم داریم... ما که همرو ازاد کردیم پولشم تمام و کمال دادیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)