نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 112 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1112

موضوع: تجربیات دریافت روادید دانشجویی استرالیا - سال 2015

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربه دریافت روادید استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sab_22 نمایش پست ها
    سلام،

با توجه به اینکه برای گرفتن ارز دانشجویی باید سند یک ملکی رو ودیعه بزاری و تعهد خدمت یا بر گردوندن پول به دولت رو بدی، الان یک ساله که به این راحتی ها ارز دانشجویی نمیدن. در ضمن ضامن هم لازم دارید.
    سلام
    لازم هست يه توضيح كوتاه در تكميل صحبت شما عرض كنم
    اين بحث ارز دانشجويي قصه دراز داره. همونطوري كه شما گفتين ابتدا قرار بود سند و ضامن بگيرن اما چون خود وزارت علوم موافق نبود اين اتفاق نيفتاد الان فقط يه برگه امضا ميكني كه من معادل اين مدت كه ارز گرفتم در ايران خدمت ميكنم اون هم خودتون لازم نيست امضا كنيد مثلا پدر شما ميتونه بره و نامه شما رو بگيره و امضا كنه . كلا همش فرماليته هست. فقط روزي كه تموم كردين و خواستين اگه برگردين ايران وزارت علوم حساب ميكنه كه واسه چند ماه ارز گرفتين و چند ماه اونجا بودين اگه مثلا ١٩ ماه ارز بگيريد اما ١٧ماه در اون كشور باشيد اون ٢ماه رو بايد برگردونيد(از روي پاسپورت حساب ميكنن) اگه هم كلا بيخيال برگشت هستين كه ديگه كاري ندارن. كلا عرض ميكنم سالي١٢٠٠٠٠دلار امريكا يا معادلش ميدن كه با توجه به اختلاف نرخ ارز امروز ميشه سالي حدود ٧ ميليون كه حق شماست و من توصيه ميكنم بگيريد. اين همه سيا بازي در اوردن كه ما از اين حق بگذريم و نگيريم. من خودم واسه مستر ٢.٥ سال گرفتم و در انتها هم هيچ كس نگفت پس بده و يا بايد ايران بموني و كار كني

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سلام دوستان چندتا سوال داشتم

من مدرک لیسانسم مورد تایید وزارت علوم نیست
    برای دریافت ارز دانشجویی می تونم اقدام کنم یا خیر

سوال بعدی آیا از سفارت با شما برای مصاحبه تماس میگیرند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    سلام دوستان چندتا سوال داشتم

من مدرک لیسانسم مورد تایید وزارت علوم نیست
    برای دریافت ارز دانشجویی می تونم اقدام کنم یا خیر

سوال بعدی آیا از سفارت با شما برای مصاحبه تماس میگیرند؟

سلام
    در مورد ارز دانشجویی مطمئن نیستم اما احتمال زیاد به شما ارز دانشجویی نمیدن واسه اطمینان از شازمان امور دانشجویا سوال کنید.
    در مورد مصاحبه تا حالا که رویه این بوده که تماس نگیرن اما در مورد ویزاهای 573 مواردی بوده که تماس گرفتن

موفق باشید

سلام دوستان. يه سوال داشتم ممنون ميشم کسي ميدونه کمک کنه. من مديکالم رو دادم و نتيجه اون براي سفارت فزستاده شده. الان که ميرم تو IMMIACCOUNT يه لينک هست که مربوط به فرم 80 ميشه و براي سکيوريتي چکه. ايا من بايد اين فرمو پر کنم؟ اگه اره چجوري بايد بفرستمش؟ تو همون اکانتم بايد آپلود کنم؟ ممنون ميشم کسي ميدونه کمک کنه.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudtaheri نمایش پست ها
    سلام دوستان. يه سوال داشتم ممنون ميشم کسي ميدونه کمک کنه. من مديکالم رو دادم و نتيجه اون براي سفارت فزستاده شده. الان که ميرم تو IMMIACCOUNT يه لينک هست که مربوط به فرم 80 ميشه و براي سکيوريتي چکه. ايا من بايد اين فرمو پر کنم؟ اگه اره چجوري بايد بفرستمش؟ تو همون اکانتم بايد آپلود کنم؟ ممنون ميشم کسي ميدونه کمک کنه.
    سلام،

واسه منم همینو زده بود. به آفیسر گفتم گفت نیازی نیست بفرستی اگر چیزی لازم باشی با ایمیل بت می گم خودم.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

من زنگ زدم فایل نامبر کی میدید! گفت این هفته اگر نشد هفته بعدی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران تبدیل انرژی- -PhD Mech. Eng.

سلام.من دارم کارای ویزام در حال حاضر انجام میدم. میخاستم بدونم بعد از گرفتن ویزا چه مراحلی باید طی کرد واسه خروج از کشور؟ به من گفتن 2 ماه فرصت خروج دارم.اگر این مدت بگذره چه باید کرد؟
    ممنون از راهنماییتون دوستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    سلام.من دارم کارای ویزام در حال حاضر انجام میدم. میخاستم بدونم بعد از گرفتن ویزا چه مراحلی باید طی کرد واسه خروج از کشور؟ به من گفتن 2 ماه فرصت خروج دارم.اگر این مدت بگذره چه باید کرد؟
    ممنون از راهنماییتون دوستان.
    سلام

والا این سوالیه که برای خود من هم هست. ولی به هر حال با توجه به پرس و جوهایی که کردم و با توجه به مطالبی که اینجا خوندم به این نتیجه رسیدم که بعد از گرنت ویزا کارهایی که باید انجام بشه ظاهرا به شرح زیره :
    البته از دوستان خواهش می کنم اگه جایی اشتباه هست تذکر بدن. اگر هم چیزای دیگه ای هم هست اضافه کنید. ممنون.

1. بعد از گرنت ویزا رزرو کردن بلیت (که من خودم الان واقعا دنبال این هستم که چه جوری بتونم یه بلیت ارزون گیر بیارم با این جیب خالی ؟؟؟ )
    2. مراجعه به یکی از شعب بانک ملی جهت پرداخت عوارض خروج از کشور (فکر کنم اینترنتی هم می شه پرداخت کرد تو فرودگاه هم می شه). البته من شنیده بودم که برای ویزا دانشجویی عوارض نمی گیرن که باید بپرسم.
    3. اگه پایان خدمت یا معافیت ندارید. باید برید وزارت علوم و نامه بگیرید واسه اداره گذرنامه و مهاجرت که مهر خروج از کشور (ثبت تو اون سیستم کذایی) بزنن براتون که دو ماه اعتبار داره. اگه بیشتر از دوماه شد باید دوباره تمدید کنی.
    4. خرید یه سری لباس و لوازم شخصی برای روزهای اول زندگی در بلاد کفر
    5. درخواست دریافت ارز دانشجویی از وزارت علوم (که خودم هم هنوز نمی دونم داستانش به چه شکلیه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - Griffith University

سلام دوستان
    من توسط یکی از موسسات نسبت به دریافت پذیرش و ویزا اقدام کردم ام.
    برای دریافت Ecoe خیلی طول دادن هر روز با وکیل تماس میگرفتم میگفت پیگر هستیم زد به سرم خودم زنگ زدم دانشگاه و با مسول پذیرش صحبت کردم گفت 2 ساعت بعد آماده میکنم و براتون میل میکنم با این اتفاق من اصلا به موسسه اعتماد ندارم که پیگیر کار باشه.
    دریافت coe من حدود 20 روز طول کشید بعد از واریز پول شهریه.!
    خلاصه الان مدارک من برای سفارت ارسال شده فایل نامبر هم دارم. موسسه بهم هشدار داده که اصلا نباید تماس بگیرید کارتون خراب میشه و اثر منفی داره اما من واقعا احساس میکنم اگر تماس بگیرم و شخصا پیگیری کنم خیلی تاثیر پذیر تر هست
    نظر شما دوستان چی هست به نظرتون بخاطر این نیست که می ترسه من نامه سفارت رو بگیرم از طریق ایمیل و بقیه هزینه قرار داد وکالتشون رو ندم یا به علت دیگری میگن اصلا تماس نگیر
    من باید 10 روز دیگر استرالیا باشم ولی اصلا خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poyeshsoft نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من توسط یکی از موسسات نسبت به دریافت پذیرش و ویزا اقدام کردم ام.
    برای دریافت Ecoe خیلی طول دادن هر روز با وکیل تماس میگرفتم میگفت پیگر هستیم زد به سرم خودم زنگ زدم دانشگاه و با مسول پذیرش صحبت کردم گفت 2 ساعت بعد آماده میکنم و براتون میل میکنم با این اتفاق من اصلا به موسسه اعتماد ندارم که پیگیر کار باشه.
    دریافت coe من حدود 20 روز طول کشید بعد از واریز پول شهریه.!
    خلاصه الان مدارک من برای سفارت ارسال شده فایل نامبر هم دارم. موسسه بهم هشدار داده که اصلا نباید تماس بگیرید کارتون خراب میشه و اثر منفی داره اما من واقعا احساس میکنم اگر تماس بگیرم و شخصا پیگیری کنم خیلی تاثیر پذیر تر هست
    نظر شما دوستان چی هست به نظرتون بخاطر این نیست که می ترسه من نامه سفارت رو بگیرم از طریق ایمیل و بقیه هزینه قرار داد وکالتشون رو ندم یا به علت دیگری میگن اصلا تماس نگیر
    من باید 10 روز دیگر استرالیا باشم ولی اصلا خبری نیست
    در اینکه موسسات هیچ کمکی نمی تونن به شما بکنن که اصلا شکی نیست.
    شما که می گید 10 روز مونده و با این اوصاف باید دیفر کنید. وگرنه توی 10 روز ویزا به شما داده نمی شه که. به دانشگا ایمیل بزنید و بگید که نیاز به دیفر دارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)