صفحه 1 از 58 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 580

موضوع: مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

Junior Member

Post مسائل مربوط به روادید گردشگری استرالیا - سوالات - بیان نتایج

بچه ها کسی می دونه برای گرفتن ویزای توریستی چه شرایطی باید داشت ؟ چه مراحلی داره و چه مقدار باید پول تو حساب باشه تا رفیوز نکنن در خواستو ؟

من از وکیل های زیادی درخواست کردم اما کسی قبول نمی کنه ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    translation bba

پیش فرض پاسخ : شرایط گرفتن ویزا توریستی استرالیا ؟

سلام
    من شرایط رو میگم که بسنجی
    درخواسته ویزا برایه خودم خانومم و دوتا دخترم
    دعوت نامه از پسر عمه خانومم برایه عروسی‌
    دعوت کنانده دارای پاسپورت انگلیسی با قرارداده کار سالی ۱۲۰ ۰۰۰ دللر بانک standard chartered
    نامزدش کرمنده در شرکت بازرگانی با درآمده ۱۱۰۰۰۰ دلار پاسپرته استرالیا
    خودم کرمنده شرکت با درآمده رسمی‌ ۷۰۰۰۰۰ تومن
    خانومم مدیرمله شرکت با درامد ۷۰۰۰۰۰ تومان
    ۲ عدد سند

۱۰ عدد شنگن ۱ ساله در توله ۶ ساله آخر ۱ عدد ویزا انگلیس ۶ ماهه
    خودم فکر نمیکردم بهمون بدن ولی‌ ۱۰ دقیقه بد از دادن مدارکمون ویزا استرالیا رو زدن تو پاسمون

Member
    رشته و دانشگاه
    DOCTOR OF VETERINARY MEDICINE

سلام دوستان. من خودم دانشجو هستم توی ملبورن و می خوام واسه یکی از آشناهامون واسه ویزای توریستی اقدام کنم. اما می خوام یه دعوت نامه بگیرم که حرف و حدیث توش نباشه. از کجا باید این کار رو انجام بدم.
    کسی که می خوام واسش دعوتنامه بفرستم 8 تا شنگن داره 3 تا ویزای آمریکا. در آمد متوسط ماهیانه 20 میلیون تومان!!! خودش هم می خواد بیاد اونجا و شرایط سرمایه گذاری رو بررسی کنه!!! جایی هست که بشه باهاشون وارد مذاکره شد و واسه این آشنامون دعوتنامه گرفت؟

Junior Member

کسی میدونه که چقدر پول باید تو حساب باشه ؟ من و مادرم امروز مدارکمون رو بردیم ویزای مامانم رو 10 دقیقه ای دادن ولی پرونده من رو گفتن باید بررسی بشه . الان من خیلی استرس دارم که چی جواب میدن . خواهشا دوستایی که میدونن بگن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sm88 نمایش پست ها
    کسی میدونه که چقدر پول باید تو حساب باشه ؟ من و مادرم امروز مدارکمون رو بردیم ویزای مامانم رو 10 دقیقه ای دادن ولی پرونده من رو گفتن باید بررسی بشه . الان من خیلی استرس دارم که چی جواب میدن . خواهشا دوستایی که میدونن بگن

سلام، من الان پست شما رو ديدم من و مامانم هم ميخوايم توريستی اقدام کنيم ميشه بگيد نتيجه اش چی شد؟ من واقعا نياز دارم باهاتون صحبت کنم ممنون ميشم راهنمايي ام کنی....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjun نمایش پست ها
    بچه ها کسی می دونه برای گرفتن ویزای توریستی چه شرایطی باید داشت ؟ چه مراحلی داره و چه مقدار باید پول تو حساب باشه تا رفیوز نکنن در خواستو ؟

من از وکیل های زیادی درخواست کردم اما کسی قبول نمی کنه ...
    دوست و دوستان گرامی لطفا بی گدار به آب نزنید، طبق تجربه شخصی خودم کسایی که ویزای شنگن ندارن ریفیوزشون حتمی هست ،کسایی که مجرد هستند هم همینطور ، ویزای توریستی استرالیا نسبت به قبل خیلی سخت تر شده و یک کوه از مدارک می خواد. من با تمام کسایی که ادعای در آوردن ویزا داشتن صحبت کردم ، اکثرشون این کاره نیستند مطمئن باشید غیر از اینکه کلی هزینه می کنید و دردسر آماده کردن مدارک را می کشید یک مهر خوشکل ریفیوز میره تو پروندتون و اونها هم هیچ مسوولیتی قبول نمی کنند و میگن شد دیگه ، بعضی هاشون هم که کلاه بردار تشریف دارند . . سری آخر خود من دوبار مدارک را آماده کردم و حاضر نشدن مدارک منا وارد سفارت کنند و حداقلش اینه که ریفیوز دوم توی پروندم نرفت.حتما و حتما و حتما راه های ۱۰۰ درصد را اقدام کنید . امیدوارم بتونید موفق بشید.
    ویرایش توسط mani2541 : September 15th, 2013 در ساعت 03:01 AM

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز سفارت استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    برادرم اقامت استرالیا داره و مادرم میخواد بره دیدنش.من هم بعنوان همراه با مادرم میخوام برم.
    آیا برادرم میتونه دعوتنامه بفرسته برامون یا باید با ویزای توریستی بریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت ویزای توریستی استرالیا و مسائل مرتبط

اگه یکی از اقوام نزدیک مثل خواهر یا برادرتون استرالیا باشه و اقامت دایم داشته باشه چقدر احتمال داره به شما ویزا بدن؟

Junior Member

سلام، من دارم برای ویزای توریستی اقدام میکنم مجرد دانشجو. کسی رو میشناسین بتونه کمکی بکنه یا یه لاین خوب تو سفارت داشته باشه؟

Junior Member

کسی هست که بدونه که اگه الان برای گرفتن وقت برای سفارت اقدام کنیم کی وقت می دن ؟

صفحه 1 از 58 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)