صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

با سلام دوستان

در این تاپیک شرکت های مختلف بیمه استرالیا با هم مقایسه میشن و تمامی مسائل مربوط به بیمه دانشجویی میتونه مطرح بشه...امیدوارم این تاپیک مشارکتی خوبی داشته باشه چون بیمه یکی از مهمترین قسمت های درخواست ویزای دانشجویی و حتی بعد از اون هست چه برای مجردها و چه متاهلین...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : مقایسه شرکت های بیمه استرالیایی و مسایل مربوطه به بیمه دانشجویی

در مورد ریفاند کردن هزینه بیمه بنده یک ایمیل خیلی خوب از شرکت NIB دریافت کردم که در این تاپیک میگذارم برای دوستان دیگر....

Hello Hamed

Thank you for your reply email.

Please note, we require you to provide details of the credit card from which your original premium was paid. This is because all refunds must be processed back to this card.
    If this card is no longer available, please advise as such and provide details of a bank account in your name.
    We are able to send the refund to either an Australian or an overseas bank account. On the refund form, please ensure you complete this section with the BSB, account number and name on account of an Australian Bank account.

Alternatively, if the refund needs to go to an overseas account, we require the following information:

- Account holder name
    - Account holders address (include City/State/Prov/Zip Code)
    - Account holders phone number
    - Bank/fund name
    - Swift/BIC code (8 or 11 characters)
    - Account number
    - IBAN or IFSC (where applicable)
    - Routing number (where applicable)
    - Bank address (full street address)
    - Currency which your account is held in

Please note that there is a $20 fee for processing into an international bank account. This amount may vary based on your financial institution and foreign exchange rate.

Alternatively you are able to request to change your visa start date with the refund form and docuemntation supplied, you are able to move this date forward until you receive a definate start date from your Immigration Department.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اینم یک ایمیل دیگه در مورد ریفاند هزینه بیمه :

Dear HAMED,

Thank you for your recent contact regarding your OSHC policy.

In order to cancel and refund your policy, we require you to complete an nib OSHC refund/cancellation request form. We also require you to send in documentation supporting your reason for cancelling the policy.

I have attached an OSHC refund/cancellation request to this email for your convenience. Please ensure all sections of the form are completed by you. Please note

When sending back the completed OSHC refund/cancellation request, you also must send in documentation supporting your reason for requiring a refund. You have indicated that your reason for requesting a refund is:

You paid for cover but did not come to Australia: please provide us with the following documentation;

• Letter from Department of Immigration indicating decline of student visa; or
    • Letter from your Educational Institution confirming you will no longer be coming to Australia to study.

You can provide proof of OSHC with another organisation: please provide us with the following documentation;

• Confirmation of Health Cover from another OSHC provider (showing: commencement and expiry dates, listed beneficiaries and type of policy).

In the event of student’s death: please provide us with the following documentation;

• Copy of death certificate

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خرید بیمه از شرکت مربوطه هم میتونه بصورت انلاین انجام بشه... قبلش میتونید راحت باهاشون چت کنید و انلاین سوالات را بپرسید...

http://www.nib.com.au/overseas-students

فید بک هایی که مشتری های این بیمه داشتن هم اینجا میتونید ببینید:

http://www.productreview.com.au/p/nib.html
    ویرایش توسط hamed_golden7 : November 19th, 2015 در ساعت 02:23 PM

سلام
    من یه چند تا سوالی داشتم ، من الان میخام بیمه بخرم برای ویزا ولی اصلا از این بروسه اطلاع چندانی ندارم. چند تا سوال داشتم :
    1. من چون الان جواب بورس جند تا دانشکاهم نیومده ولی در عین حال دارم واسه یه دانشکاه دیکه که اکی شده اقدام میکنم واسه ویزا ، میخام از شرکت ها بیمه بکیرم جون احتما بسیاری هست که بورس دانشکاه های بهتر رو و ببرم . سوالم حالا دقیقا این هست که ، اکر من از دانشکاه بورس بخرم و بروسه ویزا رو انجام بدم و از یه دانشکاه دیکه که رنکینک بهتر داره اکی بکیرم و بخام وقت رسیدن به اونجا دانشکاه رو چنج کنم باید بیمه همون دانشکاه رو بخرم ؟ یا نه میشه از شرکت خاصی بیمه رو خرید و به شکل کلی ارائه کرد؟ الزامی وجود نداره که حتما از خود دانشکاه بیمه بکیریم ؟
    2. چه نوع بیمه ای و از چه شرکتی ارزون تر و در عین حال بهتره . ( چون من با این که به مطالب بالا نکاه کردم بازم دقیق متوجه نشدم .
    ممنون میشم اکر کسی تجربه داره اطلاعاتی بهم بده .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پروسه خرید بیمه کلا ربطی به دانشگاه نداره از هرجا خواستید بخرید و بدید سفارت
    NIB اروزن تره
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam983435 نمایش پست ها
    سلام
    من یه چند تا سوالی داشتم ، من الان میخام بیمه بخرم برای ویزا ولی اصلا از این بروسه اطلاع چندانی ندارم. چند تا سوال داشتم :
    1. من چون الان جواب بورس جند تا دانشکاهم نیومده ولی در عین حال دارم واسه یه دانشکاه دیکه که اکی شده اقدام میکنم واسه ویزا ، میخام از شرکت ها بیمه بکیرم جون احتما بسیاری هست که بورس دانشکاه های بهتر رو و ببرم . سوالم حالا دقیقا این هست که ، اکر من از دانشکاه بورس بخرم و بروسه ویزا رو انجام بدم و از یه دانشکاه دیکه که رنکینک بهتر داره اکی بکیرم و بخام وقت رسیدن به اونجا دانشکاه رو چنج کنم باید بیمه همون دانشکاه رو بخرم ؟ یا نه میشه از شرکت خاصی بیمه رو خرید و به شکل کلی ارائه کرد؟ الزامی وجود نداره که حتما از خود دانشکاه بیمه بکیریم ؟
    2. چه نوع بیمه ای و از چه شرکتی ارزون تر و در عین حال بهتره . ( چون من با این که به مطالب بالا نکاه کردم بازم دقیق متوجه نشدم .
    ممنون میشم اکر کسی تجربه داره اطلاعاتی بهم بده .

سلام دوستان
    ارزون ترین بیمه استرالیا کدومه؟
    لطفا راهنماییم کنین چون اگر بیمه گرون باشه نمیتونم بیام استرالیا
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    بالا گفتن ،
    NIB.....
    اما هزینش نمیدونم چیه .......................

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    ممنونم
    دوستان کسی میدونه هزینه بیمهNIB چقدره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

دوستان یه خواهشی داشتم و اون اینکه ندانسته کسی رو راهنمایی نکنین.کی گغته NIB ارزونتره؟
    ما برای دونفر خواستیم NIB بیمه بشیم که چیزی حدود 12 ا 13 میلیون تومان میشد به پول خودمون..بعد به وکیلمون گفتیم این مقدار برامون زیاده..اولش کمی ناز کرد و بعد که جدیت مارو دید بیمه BUPA رو بما معرفی کرد که دو نفرمون حدود 8 میلیون شد.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)