صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

دوستان سلام و خسته نباشید..
    من پنج ماه پیش واسه ویزای 476 اقدام کردم و آزمایشات پزشکی شامل معاینه عمومی, آزمایش ادرارو اشعه ایکس رو داادم.
    الان واسه ویزای دانشجویی اقدام کردم و دو سوال داشتم
    1- با توجه به اینکه پنج ماه پیش آزمایش پزشکی واسه ویزا دادم بازم ازم میخوان؟
    2- آزمایشات پزشکی ویزای دانشجویی جه مواردی کمتر یا بیشتر از 476 داره؟
    ممنون میشم جواب بدید

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

سلام. من و همسرم دیروز برای آزمایش های پزشکی رفتیم بیمارستان ایرانمهر. 8:30 صبح وقت داشتیم که سریع کارمون انجام شد و 10 تموم شد. دکتر شهیدی بسیاااار خوش اخلاق و دوست داشتنی بودن. هزینش شد نزدیک 400 هزارتومان برای هر نفر.
    برای معاینه فیزیکی خانم ها، باید لباس ها در اورده بشه ولی وقتی دراز کشیدید روی بدنتون ملحفه میندازن و دکتر معاینه میکنه. پرستارشون هم هستن. من خودم خیلی نگران دکتر مرد و معاینه بودم حس میکردم معذب میشم ولی اصلن اینجوری نبود. کمتر از 5 دقیقه هم زمان برد. معاینه هم چک تیرویید، چشم ها، داخل دهان، سینه، شکم، و تکون دادن دست و پا بود. معاینات جاهای دیگه هم به پرستارشون گفتن شما نگاه کن و رفتن. در مود سوابق جراحی و اینا هم می پرسن.

سلام
    برای مهاجرت به نیوزلند دارم اقدام می کنم، یه سئوال در مورد چکاپ پزشکی دارم، آیا همۀ بیمارستانها می تونن این فرم رو پر کنن؟ و لطفاً در مورد پروسۀ این کار هم توضیح بدید

با تشکر

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

از دوستان کسی سابقه ی انجام مدیکال توی استانبول رو داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام
    بیمارستان دی و ایرانمهر کارهای مدیکال نیوزلند رو انجام میدن. شما فرمها رو با خودتون میبرید و اونها دستی پر میکنند.

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    سلام. من و همسرم دیروز برای آزمایش های پزشکی رفتیم بیمارستان ایرانمهر. 8:30 صبح وقت داشتیم که سریع کارمون انجام شد و 10 تموم شد. دکتر شهیدی بسیاااار خوش اخلاق و دوست داشتنی بودن. هزینش شد نزدیک 400 هزارتومان برای هر نفر.
    برای معاینه فیزیکی خانم ها، باید لباس ها در اورده بشه ولی وقتی دراز کشیدید روی بدنتون ملحفه میندازن و دکتر معاینه میکنه. پرستارشون هم هستن. من خودم خیلی نگران دکتر مرد و معاینه بودم حس میکردم معذب میشم ولی اصلن اینجوری نبود. کمتر از 5 دقیقه هم زمان برد. معاینه هم چک تیرویید، چشم ها، داخل دهان، سینه، شکم، و تکون دادن دست و پا بود. معاینات جاهای دیگه هم به پرستارشون گفتن شما نگاه کن و رفتن. در مود سوابق جراحی و اینا هم می پرسن.
    نتایج ما بعد از 4 روز فرستاده شده. فقظ یه سوال داخل e-medical نوشته شده که نتایج ما در تاریخ 14 مارس فرستاده شده و ازمایشامون کامل شده و اسم کلینیکم اومده. حالا یه سوال دارم می تونیم خودمون ببینیم نتایج چی بوده یا نه؟؟؟ مثلا نتیجه ایکس ری و اینااا چطور بوده؟ یا محرمانست؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نه دیگه نمیشه.. از افیسر یک هفته دیگه بپرسید خودش میگه که کلیر شده مدیکال... من پرسیدم بهم گفت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrfarid نمایش پست ها
    نتایج ما بعد از 4 روز فرستاده شده. فقظ یه سوال داخل e-medical نوشته شده که نتایج ما در تاریخ 14 مارس فرستاده شده و ازمایشامون کامل شده و اسم کلینیکم اومده. حالا یه سوال دارم می تونیم خودمون ببینیم نتایج چی بوده یا نه؟؟؟ مثلا نتیجه ایکس ری و اینااا چطور بوده؟ یا محرمانست؟

Junior Member

سلام
    اینجانب بصورت فامیلی مرحله سوم کارم برای نیوزلند انجام شده ووکیلم که تو نیوزلنده گفته برم مدیکالم رو بدم
    به بیمارستان آتیه زنگ زدم مدارک عکس ،پاسپورت خواست با نفری ۵۰۰ هزارتومان
    از بیمارستان ایرانمهر هم استعلام کردم دو تافرم دیگه هم خواست نفری۵۴۵ هزارازشون پرسیدم گفتن هنوز آن لاین نشدن
    کسی از بیمارستان دی خبر داره که فرم لازم هست یانه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mohammadi نمایش پست ها
    سلام
    برای مهاجرت به نیوزلند دارم اقدام می کنم، یه سئوال در مورد چکاپ پزشکی دارم، آیا همۀ بیمارستانها می تونن این فرم رو پر کنن؟ و لطفاً در مورد پروسۀ این کار هم توضیح بدید

با تشکر
    سلام امروز رفتم آتیه آزمایشات رو دادم پیش دکتر سجادیان دکتر خیلی مودبی بود حدوداً ۱:۳۰ طول کشید
    بصورت آنلاین بود دیگه لازم نیست فرمها رو پر کنید
    ویزیت: ۲۹۶۰۰۰ تومان
    ردیولوژی: ۸۵۰۰۰ تومان
    آزمایشگاه: ۱۲۵۰۰۰ تومان
    ویرایش توسط Vamco : April 6th, 2015 در ساعت 10:24 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیزم

من چندسال پیش یک عدد سنگ در کیسه صفرام پیدا شد. البته این سنگ فعلا هیچ علامت و دردی نداره، هیچ داروی خاصی هم مصرف نمی کنم و هیچ مراقبت پزشکی هم لازم ندارم.

سوالم اینه که آیا این مورد جزو بیماری هایی هست که باید اعلام بشه؟ آخه جایی در فرم ها ندیدم.

این مسئله هیچ کار خاصی لازم نداره تا زمانیکه دردناک بشه، اون موقع باید عمل جراحی کرد. با توجه به این مسئله، چه کارهایی باید انجام داد که بعدا در خاک استرالیا با مشکلی مواجه نشم؟ آیا این مسئله رو باید عنوان کنم در فرم های ویزا؟

لازم به ذکر هست من برای ویزای موقت 457 اقدام می کنم و باید بیمه خصوصی تهیه کنم. آیا این بیمه در صورت وقوع، هزینه های عمل جراحی کامل رو پوشش میده؟

از دوستان عزیزم ممنون میشم اگر در این زمینه نظر خودشون رو بهم بگن.
    با تشکر فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)