صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanpo نمایش پست ها
    به منم تلفنی همین رو گفت ولی نهایتش همون پولی رو ازم گرفت که فرشید گفت.
    عجب ملتین اینا ها!!! خوب چرا از اولش نمیگن میشه ششصد؟ حالا کار رو چند روزه راه انداختن؟ همون 4-5 روز؟
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanpo نمایش پست ها
    به منم تلفنی همین رو گفت ولی نهایتش همون پولی رو ازم گرفت که فرشید گفت.
    ممنون
    چقدر طول کشید تا به سفارت بفرسته نتایجو؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    ممنون
    چقدر طول کشید تا به سفارت بفرسته نتایجو؟؟؟
    11 جون کارای مدیکالم رو انجام دادم 14 جون رسید سفارت اردن.

دوستان یه سوال فنی دارم:

آیا کسی که سالها قبل سابقه سرطان (تیروئید) داشته، و در همون سال ها نیز بیماری بطور کامل (با یک جراحی و ید درمانی ساده) درمان شده است و الان فقط قرص لووتیروکسین مصرف می کنه، احتمال داره بهش ویزای دانشجویی 574 ندهند؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا ما آتیه مدیکلامونو دادیم. برای یک نفر شد 350+85+10 هزار تومن.

برخوردشون هم همه خوب بود بجز منشی دکتر. کمی خشک و اعصاب قورت داده برخورد میکرد یا روزی که من رفتم استثنا بود برای ایشون. در هر حال قیمت و برخوردشون خوبه. اگه کار رو واقعا 3 روزه انجام بدن من به دوستان انجا رو توصیه میکنم. سوالی دارم که دوستانی که آتیه مدیکال دادن امیدوارم جواب بدن: از من فیش 85 هزار تومنی مربوط به آزمایش اشعه ایکس رو منشی نگرفت و گفت این نیازی نیست به من داده شه. از شما هم نگرفتن؟ یا اینکه سه روز دیگه که میخوام ببینم فرستادن یا نه، وقتی زنگ زدم طرف بگه آآآآآآآ شما که رسید فلان رو نداده بودی!!!! نکنه منشی این بازی رو با من درآره، ها؟!!!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

منم که ایرانمهر دادم، خیلی راحت همه کارام پیش رفت. من واسه 9:30 صبح وقت گرفته بودم. 7:30-8 بودم رسیدم بیمارستان. مدارکمو گرفت منشی و قد و وزن و فشارخونمو گرفت و من رو فرستاد واسه آزمایش و عکس از قفسه سینه. همه کارام زودی انجام شد و اومدن رفتم دکتر معاینم کرد. برخورد همه هم خیلی خوب بود. منشی از من هم هیچ فیشی نگرفت، اصلا به نظرم نیازی نیست بگیره. اونا مال خودمونن که احیانا آزمایشت و یا عکست مشکلی داشت بهمون بگن.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام. من Day رفتم واسه مدیکال.
    وقتم ساعت5 بود که ساعت 4 خانم س... ازم اصل پاسپورت کپیش و یه قطعه عکس پاسپورتی خواست. به هیچکدوم از فرم های 26 و 160 نیازی نیست. خودشون میدن. یه فرم زرد رنگ میدن که باید امضا کنید که بهشون اجازه ارسال اطلاعات خصوصی و فیزیکی شما رو میده (به سفارت یا هر جایی که خدا میدونه).
    بعدش میفرسته واسه Xray Chest که هزینش میشه 85000 تومن. حدودا 25 دقیقه زمان میبره. چون داوطلبهای کانادا و امریکا هم میان اونجا واسه مدیکال.
    بعدش نوبت انجام ازمایش های physical examination میرسه. تشریف میبرید روی تخت 95% naked میشید (فقط یه شرت ساده، ضمنا شرت بلند باشه بهتون یه شرت کوتاه میدن هزینش=7500 تومان ناقابل. واسه خانما 90% naked هست (درصدهاشو خودم همینجوری حساب کردم!) واسه خانم ها یه نفر خانم هم میره توی اتاق.
    کلا حدود ده دقیقه بیشتر طول نمیکشه. دکتر (ابراهیمی راد) شما رو معاینه میکنه . معاینه هم بیشتر وضعیت جسمی شماست شامل نشستن و پاشدن، وضعیت زانو، انحراف چشم. برجستگی های غیر طبیعی، معاینه قوزک پا، زیر بغل ، بین پاها، غدد لنفاوی و گردن.
    هزینه این قسمت 350000 تومان میشه که با POS یا نقدا پرداخت میکنید. بعدش ازمایش urine analysis هست که تشریف میبرید طبقه پایین همونجا که x-chest دادید. هزینش 38000 تومن میشه و همونجا نمونه میگیرن اتون. خداروشکر اینقدر دنگ و فنگ و استرس و بالاپایین رفتن داره که دیگه جای نگرانی نیست و از نظر ذخیره مخزن ادرار کاملا پر هستش. نمونه رو که دادید. تشریف میبرید بالا بعد از یه خداحافظی گرم به شما میگن اگه مشکلی نبود تا فردای روز ازمایش نتایج از طریق emedical ارسال میشه.
    کلا در حدود 475 تومن شما رو می گزند. ضمنا Hap ID یادتون نره جزو ملزوماته. من که خودم دادم واسم Hap ID گرفت یکی از agent ها. pre-arranged کردم چون هنوز مدارکم لاج نشده تا شاید صرفه جویی بشه تو زمان ویزا. نکته اخر، دوروز قبل زنگ بزنید به بیمارستان واسه مدیکال وقت بگیرید. بین 5-9 بعد از ظهر به شما وقت میدن.
    نوع ویزا: 574 phd Australia
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز با توجه به اینکه یه اپلیکنت میتونه در باره سوابق بیماری خودش دروغ بگه بنابراین مدیکال انجام میشه درست مثل چک امنیتی و ... شما اگه بیماری داشتید و اونو بیان کنید به دکتر و بگید خوب شدید که نهایتا دکتر جنبه مثبت رو میبینه یا نهایت امر به شما blood analysis میده که باید انجام بدید. در واقع further analysis برای همینه تا مطمئن بشن شما هزینه های درمانیتون برای شرکت های بیمه بالا نباشه. ضمنا اگه دارویی مصرف میکنید باید به دکتر بگید که تو بخش tracer مربوط به ازمایش ردیابی نشه. مثلا اگه شما انتی بیوتیک میخورید و و اینو به دکتر نگید در ازمایش شما Mucus یا moderate bacteria میزنه و دکتر فکر میکنه شما عفونت کلیه یا مشکل دفع پروتین یا کراتینین دارید . پس اصلا نگران نباشید در صورتی که سل، سفیلیس، بیماری ریوی دارید یه مقدار ازمایش بیشتر لازم میشه. این لینکو ببین و بخون خیالت راحت میشه .
    http://travel.state.gov/content/visa...exam-faqs.html
    http://travel.state.gov/content/visa...amination.html
    البته اینا مال بلاد کفر یعنی امریکاست. ولی از اونجایی که استرالیا اختیاری از خودش نداره احتمالا سیاست هایی مثل این کشور رو دنبال میکنه.
    کلا نگران نباش. بیماری که درمان شده یعنی اینکه درمان شده. اونا هم اینو میفهمن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0072000 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی دارم:

آیا کسی که سالها قبل سابقه سرطان (تیروئید) داشته، و در همون سال ها نیز بیماری بطور کامل (با یک جراحی و ید درمانی ساده) درمان شده است و الان فقط قرص لووتیروکسین مصرف می کنه،
    احتمال داره بهش ویزای دانشجویی 574 ندهند؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط vahidet : June 29th, 2015 در ساعت 06:02 AM دلیل: ویرایش نقل قول
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

دوستان سلام.
    میشه یه آدرس از یه موسسه واسه تست پزشکی بدید ؟ یا پیام خصوصی ب برای دانشگاه میخوام.
    ترجیحا موسسه پاستور یا هرجا که صلاح میدونید خوبه.
    با تشکر.

من کار مدیکالم را در بیمارستان ایرانمهر انجام دادم. ساعت 8:45 رسیدم اونجا و کارم دقیقاً راس 10:45 تمام شد. ظرف چند روز گفتن می فرستن نتایج را. فقط یکی می تونه بگه کجا می تونیم خودمون چک کنیم که آیا مدیکال دستشان رسیده یا نه؟ شما application تون را import کردین به immi؟ اونجا میشه دید پروسه را؟ در ضمن به نظرتون اگر ایمیل بزنیم به سفارت بپرسیم اشکالی داره؟ کسی تجربه چنین کاری را داره؟ مرسی
    ویرایش توسط bishwasingh : July 16th, 2015 در ساعت 06:15 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)