صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

سلام
    بچه ها توی e medical که میریم قسمت X ray رو میزنه complete اما قسمت دوم رو زده incomplete
    این ینی چی؟؟؟؟؟؟چیکار باید بکنیم؟
    بیمارستان آتیه رفته بودیم الان موبایل اون خانومه رو میگیریم جواب درستی نمیده
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها توی e medical که میریم قسمت X ray رو میزنه complete اما قسمت دوم رو زده incomplete
    این ینی چی؟؟؟؟؟؟چیکار باید بکنیم؟
    بیمارستان آتیه رفته بودیم الان موبایل اون خانومه رو میگیریم جواب درستی نمیده

سلام.
    برای همسر من هم چند روز یکی از آیتم هارو زده بود incomplete. زنگ زدیم آتیه گفتن مساله ای نیست.
    دو سه روز بعد complete شد. جای نگرانی نیست.

Junior Member

سلام.
    من تازه آفرماومده و الان ایران هستم، میتونم پیشاپیش برم واسه مدیکال تست بدم؟
    دوستان اگر نمیشه،من دارم میرم اسپانیا ، آیا میتونم اونجا واسه مدیکال اقدام کنم؟ هرچی سرچ میزنم نمیتونم آدرساشو پیدا کنم.

کسی هست که از مادرید واسه مدیکال و ویزا اقدام کرده باشه؟

خیلی ممنون بابت راهنمایی ها تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی اصفهان آزمایش های مدییکال رو انجام داده؟
    آره دادا، من اصفهان رفتم برای مدیکالم، سوالی داشتی در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan-Information Technology Engineering

سلام،
    من مدیکالمو دوشنبه 7ام سپتامبر تو بیمارستان ایرانمهر انجام دادم، امروز (10ام) که سایت ایمدیکال رو چک کردم، دیدم هم Medical Examination و هم Chest X-Ray Examination رو زده Completed. تو immiAccount هم که لاگین می کنم، اینو دیدم نوشته:

Health requirement – health clearance provided – no action required

All health examinations required for the specified visa subclass have been finalised. Processing of this person's visa application can now continue. This will not occur until a case officer investigates the case in line with published processing times for the visa that has been applied for. Do not contact the department about health examinations in the meantime.

بالاتر یه دکمه هست که بالاش اینو نوشته:

If you have attached all requested documents through this ImmiAccount, click the 'Request complete' button below to assist the department to identify this application as being ready for assessment.
    NOTE: This application has been imported into your ImmiAccount. If you have already provided the requested information to the department, click the 'Request complete' button below.

حالا چیکار باید بکنم؟ باید رو Request complete کلیک کنم یا نه؟ چیز خاصی نمی خواد اتچ کنم؟ آخه تو قسمت Applications list که درخواست ویزامو آورده، تو ستون Status زده Information requested! این یعنی این که باید حالا رو Request complete کلیک کنم که اون ها متوجه بشن که مدیکالم رو انجام دادم؟؟؟

خیلی ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه.

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadz نمایش پست ها
    سلام،
    من مدیکالمو دوشنبه 7ام سپتامبر تو بیمارستان ایرانمهر انجام دادم، امروز (10ام) که سایت ایمدیکال رو چک کردم، دیدم هم Medical Examination و هم Chest X-Ray Examination رو زده Completed. تو immiAccount هم که لاگین می کنم، اینو دیدم نوشته:

Health requirement – health clearance provided – no action required

All health examinations required for the specified visa subclass have been finalised. Processing of this person's visa application can now continue. This will not occur until a case officer investigates the case in line with published processing times for the visa that has been applied for. Do not contact the department about health examinations in the meantime.

بالاتر یه دکمه هست که بالاش اینو نوشته:

If you have attached all requested documents through this ImmiAccount, click the 'Request complete' button below to assist the department to identify this application as being ready for assessment.
    NOTE: This application has been imported into your ImmiAccount. If you have already provided the requested information to the department, click the 'Request complete' button below.

حالا چیکار باید بکنم؟ باید رو Request complete کلیک کنم یا نه؟ چیز خاصی نمی خواد اتچ کنم؟ آخه تو قسمت Applications list که درخواست ویزامو آورده، تو ستون Status زده Information requested! این یعنی این که باید حالا رو Request complete کلیک کنم که اون ها متوجه بشن که مدیکالم رو انجام دادم؟؟؟

خیلی ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه.

thats ok
    now wait for officer email
    اشتباه کردن،اشتباه نیست! در اشتباه ماندن،اشتباه است!

بهترین راه برای تشکر دادن امتیاز هست به کسانی‌ که شما رو کمک می‌کنن

سلام دوستان
    من 17 روز از دریافت فایل نامبرم گذشته ولی هنوز خبری از میدکال نیست . کورسم 2015/11/30 شروع میشه. به نظرتون این فاصله زیاد طبیعیه ؟ واسه اکثر دوستان خیلی زود اومده. خیلی نگرانم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kh_1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 17 روز از دریافت فایل نامبرم گذشته ولی هنوز خبری از میدکال نیست . کورسم 2015/11/30 شروع میشه. به نظرتون این فاصله زیاد طبیعیه ؟ واسه اکثر دوستان خیلی زود اومده. خیلی نگرانم.
    روز یکشنبه صبح زنگ بزن سفارت بپرس راح ترین کاره از ساعت 8:30 جواب میدند

نقل قول نوشته اصلی توسط chemosabi نمایش پست ها
    روز یکشنبه صبح زنگ بزن سفارت بپرس راح ترین کاره از ساعت 8:30 جواب میدند
    من کارام رو یه وکیل انجام میده . فایل نامبر هم اون داره . میتونم خودم زنگ بزنم ؟ چطور باید این کارو بکنم ؟ حتما فایل نامبر نیازه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kh_1986 نمایش پست ها
    من کارام رو یه وکیل انجام میده . فایل نامبر هم اون داره . میتونم خودم زنگ بزنم ؟ چطور باید این کارو بکنم ؟ حتما فایل نامبر نیازه ؟
    سلام بله فایل نامبر حتما نیازه اصلا یه وقت میبینید برای وکیلتون فرستادن اون به شما خبر نداده.

من بودم به هیچ وجه به وکیل اعتماد نمی کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)