صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط chemosabi نمایش پست ها
    سلام بله فایل نامبر حتما نیازه اصلا یه وقت میبینید برای وکیلتون فرستادن اون به شما خبر نداده.

من بودم به هیچ وجه به وکیل اعتماد نمی کردم
    مدام ازش پیگیری میکنم میگه صبور باش . تازه اقدام کردی.
    ممنون از راهنماییتون

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز اعتمادی نکن به وکیل. از من به شما نصیحت. من وکیل داشتم اما خودم همه کارامو کردم. ریسک نکن. این ریسک خیلی گرون تموم میشه. ازش فایل نامبر بخاه. خودتم درخواست اپدیت بده از سفارت
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kh_1986 نمایش پست ها
    مدام ازش پیگیری میکنم میگه صبور باش . تازه اقدام کردی.
    ممنون از راهنماییتون
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

البته دوست عزیز الان زوده اما بهرحال به امید وکیل نشین. اونم یکی عین من و شماست و باورکن بهضیاشون ذره ای چیزی بلد نیستن. حتی رایتینگ انگلیسیشون در حد نوشتن اس ا پی هم نیست. الکی میگن ما نمینویسیم خلاف مقرراته. اینا بلد نیستن بنویسن. ضمنا حق شماست همه جزییات پروندتو بدونید. اینا همش میگن خبری نیست و ...
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من یکشنبه 12 مهر HAP ID برام اومد و همون موقغ زنگ زدم و به زور وقت گرفتم بیمارستان آتیه بعنوان آخرین نفر ساعت 7 شب
    خیلی خلوت بود و تست هایی که گرفتن شامل موارد زیر بود:
    ویزیت (350 هزار توامن) که شامل معاینات اولیه مثل فشار خون و معاینه گوش و ...
    رادیولوژی (85 هزار توامن) که یک عکس ساده از قفسه سینه است
    آزمایش خون و ادرار (12 هزار توامن) آزمایش خون هم برای تشخیص کراتین کلیه انجام شد و هیچ تستی برای ایدز و سرطان انجام نشد
    تست هایی که برای سفارت انجام میشه رو با هیچ بیمه ای نمیشه پرداخت کرد خودتونو اذیت نکنید
    چون مثلا رادیولوژی در حالت عادی با نرخ آزاد 25 هزار تومان است و این مبلع زیاد تست ها فقط به دلیل اینکه واسه ویزاست گرونه

Junior Member

دوستان سلام. من مشهد هستم. واسه آزمایشهای پزشکی باید کجا برم اقدام کنم؟؟؟ کدوم بیمارستان؟؟؟ هنوز CoE برام نیومده اما ب زودی میاد. الان برم آزمایشها رو انجام بدم یا تا اومدن نامه صبر کنم؟؟ چونکه تا جاییکه میدونم نتایج تا شش ماه معتبر هست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیر صبر کنید تا COE بیاد... مدیکال هم تا یک سال معتبر هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarazi نمایش پست ها
    دوستان سلام. من مشهد هستم. واسه آزمایشهای پزشکی باید کجا برم اقدام کنم؟؟؟ کدوم بیمارستان؟؟؟ هنوز CoE برام نیومده اما ب زودی میاد. الان برم آزمایشها رو انجام بدم یا تا اومدن نامه صبر کنم؟؟ چونکه تا جاییکه میدونم نتایج تا شش ماه معتبر هست

سلام
    من رو شنبه 17 اکتبر مدیکالمو تو بیمارستان آتیه انجام دادم. گفتن 72 ساعت بعد جواب رو می فرستن . من نمیدونم چطور و کجا باید چک کنم ؟ من به این آدرس میرمhttps://www.emedical.immi.gov.au/eMedUI/eMedicalClient
    که یه سری اطلاعات راجع به خودم توشه بعد کلید پرینت رو میزنم وی هیچ اتفاقی نیوفته . کسی چیزی میدونه ؟ لطفا راهنمایی کتید چکار کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kh_1986 نمایش پست ها
    سلام
    من رو شنبه 17 اکتبر مدیکالمو تو بیمارستان آتیه انجام دادم. گفتن 72 ساعت بعد جواب رو می فرستن . من نمیدونم چطور و کجا باید چک کنم ؟ من به این آدرس میرمhttps://www.emedical.immi.gov.au/eMedUI/eMedicalClient
    که یه سری اطلاعات راجع به خودم توشه بعد کلید پرینت رو میزنم وی هیچ اتفاقی نیوفته . کسی چیزی میدونه ؟ لطفا راهنمایی کتید چکار کنم ؟
    pop up blocker رو ببند اگه نتونستی برو با یه مرورگر دیگه تست کن

Junior Member

تجربه من از آزمایش مدیکال در بیمارستان ایرانمهر (تهران)

من Hap ID رو ایجنت برام ساخت. زود تر از اینکه مدارک رو لاج کنیم و فایل نامبرمون بیاد. (اینکار رو کردیم که اگر همه چیز اوکی بود و آفیسر درخواست مدیکال داد یه ۱۰ روزی جلو باشیم)
    با بیمارستان ایرانمهر تماس گرفتم و وقت گرفتم. (شماره ۲۲۰۰۹۰۷۱ - داخلی ۳۷۵ خانم گنجی)
    خیلی هم دیر وقت ندادن. هفته قبل وقت گرفتم برای امروز صبح ساعت ۸ - (با توجه به ترافیک صبحگاهی همت،‌ صدر و حکیم/رسالت وقتتون رو تنظیم کنید تا جوری برسید که هم جای پارک گیر بیارید و هم دیرتون نشه)
    ما (من و همسرم) یکساعت دیرتر از وقتمون رسیدیم ولی خب پذیرش شدیم و مشکلی نبود. )

طبقه اول - انتهای راهرو سمت چپ میز سوم خانم گنجی نشسته که به ما گفته بود مدارک مورد نیاز برای مدیکال استرالیا فرم های ۱۶۰ و ۲۶ +‌ سه قطعه عکس +‌ کپی و اصل گذرنامه +‌ پرینت HapID ها رو ببریم. (من چون فکر میکردم فرمهای ۱۶۰ و ۲۶ لازم نمیشه چیزی پر نکردم و خالی پرینت گرفتم بردم. اما مثل اینکه بیمارستان ایرانمهر بصورت کاملا بدوی کارهارو انجام میده. از ما خواستن تا دستی و با خودکار همونجا فرم ها رو پر کنیم.)

- خانم گنجی فرم ها رو گرفت و ازما خواست از انتهای همون راهرو یه شماره تهیه کنیم و توی همون طبقه با صندوق حساب کنیم. که نفری ۳۵۰ هزار تومن ویزیت دکتر بود.
    - بعد از تسویه و گرفتن فاکتور،‌ خانم گنجی ما رو توی اتاق پشت سرش ویزیت کرد. فشار خون - قد - وزن - چشم و چند تا سوال ساده در مورد بیماری و اینها.
    - بعد فرم ۲۶ رو به ما داد و گفت طبقه دوم به اتاق اندوسکوپی مراجعه کنیم. (طبقه دوم دست راست یه در هست که زنگش کنار آسانسوره)
    - جناب دکتر شهیدی (که یک فرد سن بالا و کاملا متشخص با کروات گره کلفت و خیلی هم مهربان) با دستیار خانومش بعد از لخت کردن شما (لباس زیر یک تکه مردانه و دو تکه زنانه) ازتون میخوان که روی یه تخت دراز بکشید و ملحفه سفید بکشید روی خودتون
    - دکتر بعد از چاق سلامتی و خوش و بش از شما در مورد بیماری و سابقه جراحی و مصرف داروی خاص میپرسه. بعد کار رو به دستیارش می سپاره.
    - دستیار خانم آقای دکتر چشماتون رو نگاه می کنه،‌ زیر گلوتونو لمس میکنه،‌ ازتون میخواد دستاتونو باز و بسته کنید. پاهاتونو بالا بیارید و روی هوا زانوهاتونو جمع کنید و با دست روی شکمتون فشار میده تا مطمئن بشه سنگی چیزی توی صفرا و اینا ندارین. از من در مورد مکمل های بدن سازی و پروتیین ها بخصوص مصرف الکارنتین پرسید که منم جواب دادم و گفت مشکلی نیست.
    - بعد گفت دکتر خودشون میاد برای معاینه جنیتایل (دستگاه تناسلی)!‌ دکتر میاد یه معاینه سطحی میکنه و با دست بیضه ها رو بررسی می کنه بعدش میگه بیا پایین یه قدمی بزن و بشین پاشو برو. بعد میگه برگرد و پشتت رو هم یه نگاه میندازه (از زیر لباس زیر) - ویزیت همسرم بررسی دستگاه تناسلی نداشت.
    - دوباره رفتیم پیش خانوم گنجی طبقه اول و ایشون فرم ۱۶۰ رو به همراه یه فرم کوچولو مربوط به آزمایش ادرار بهمون دادن
    - برای آزمایش ادرار و ایکس ری قفسه سینه به بیرون همون ساختمونی که هستید باید برید. بخش آزمایشگاه بعد از قفسه سینه است. برای اینکه دو بار نرید صندوق حساب کنید اول برید بخش اورژانس طبقه پایین منفی یک فرم های مربوط به عکس قفسه سینه رو تحویل بدین (در تمام مراحل پاسپورت ها همراهتون باشه) و قبض به مبلغ ۸۵۰۰۰ تومن بابت عکس فقسه سینه بگیرید. بیاید بیرون و برید آزمایشگاه مدارک رو تحویل بدین و قبض رو بگیرید (مبلغ ۸۸۰۰ تومن بابت آزمایش ادرار) و با هم توی صندوق حساب کنید.
    - خب آزمایش ادرار که مشخصه یه قوطی استریل بهتون میدن که باید پرش کنید. ( وسط ادرار مهمه - همون اول پرش نکنید!)
    - برای عکس هم باید کامل تی شرت یا لباستون رو در بیارید (خانوم ها یه روپوش اونجاست که می تونن بپوشن) بعد خانوم متصدی راهنماییتون میکنه چیکار کنید.

دقیق و طولانی نوشتم چون خودم قبل آزمایش یکمی استرس داشتم و جایی نبود که کامل در مورد مراحل و اینا توضیح بده. منم گفتم کامل شرح بدم مراحل رو تا حداقل بقیه دوستان یه توضیح مبسوطی در مورد تجربه من در بیمارستان ایرانمهر داشته باشن تا استرس نگیرن مثل من )

برای اینکه مجبور نباشید خیلی بخونید من نکات مهم رو زیرش خط کشیدم. اونا رو یه مرور کنید.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط rbaghban : November 10th, 2015 در ساعت 09:50 PM دلیل: ویرایش

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام،

امروز نامه درخواست مدیکال بنده اومد، با اینکه برای من و همسرم درخواست مدیکال شده ولی فقط یک HAP ID به اسم من هست! همسرم بعنوان همراه بنده هست. آیا برای ایشون هم باید یک HAP ID جدا میومد و نیومده یا اینکه همین یکی برای داوطلب اصلی و همراه کافی هست؟ لطفا راهنمایی کنید چون ما وقت گرفتیم و اگه اشتباه باشه باید دوباره از شهرستان بریم برای مدیکال.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)