صفحه 2 از 23 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_rafeie نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مدارکم رو تازه ارسال کردم و منتظر نتایج بررسی و دریافت HAP ID هستم... توی این فاصله بدون داشتن ID چه کاری از دستم برمیاد که روند کارهای مدیکال تسریع بشه؟ همینطوری میشه رفت پیش دکترهای معتمد استرالیا و تا موقع آزمایشها رو انجام داد؟

ممنون میشم اگه دوستان مطلع و مخصوصاً کسانی که تجربه ای در این مورد داشتند راهنماییم کنند.
    دوست عزیز یه زحمت بکشین سه تا پستی که قبل از پست مربوط به سوال شما نوشته شده رو بخونین (پست های شمار 7 تا 9).

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز یه زحمت بکشین سه تا پستی که قبل از پست مربوط به سوال شما نوشته شده رو بخونین (پست های شمار 7 تا 9).
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بعضی از دوستان برای اینکه روند صدور ویزاشون تسریع بشه، قبل از این که آفیسر ازشون بخواد (یا اونطور که شما گفتین، حتی قبل از ارسال مدارک) میرن مدیکال رو انجام میدن. در این حالت هم هیچ نیازی به پرداخت پول به هیچ موسسه و شخص ثالثی وجود نداره و خودتون میتونین HAP ID رو مستقیما از اداره مهاجرت استرالیا دریافت کنین: اینجا رو ببینین (ذیل عنوان Health process steps for clients who have not yet lodged a visa application).
    عرض کنم که طبیعتاً قبل از ارسال پست اونها رو خونده بودم، منتهی چون توی دستور العمل سفارت توضیحاتی بود که با انجام این کار تناقض داشت، گفتم شاید بهتر باشه از تجربه دوستانی که قبلاً این مسیر رو رفتند استفاده کنم. خب، فکر کنم حالا دیگه باید سوالم رو به شکل زیر مطرح کنم:

در قسمت Health process steps for visa applicants نوشته:
    Please do not use My Health Declarations if you have already lodged a visa application

از طرفی در قسمت Completing your health examinations electronically نوشته:
    Use the My Health Declarations service to obtain a HAP ID to provide the clinic

میشه لطف کنید بفرمایید از My Health Declarations استفاده کنم یا نه؟
    - اگر نه، بدون HAP ID چه روالی باید طی بشه؟
    - اگه آره، وقتی سفارت یه ID دیگه بهم داد، چه پاسخی باید بهشون بدم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran

آیا بعد از انجام ازمایشات پزشکی میشه فهمید اون مرکز پزشکی مدارکو از طریق سیستم الکترونیکی فرستاده یا نه؟مثلا با Hap ID؟من که گشتم لینکی پیدا نکردم که بشه TRACK کرد

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    عرض کنم که من 21 دسامبر مدارکم لاج شده و 22 دسامبر هم فایل نامبر گرفتم. ولی تا الان که بیشتر از سه هفته شده دیگه هیچ خبری از سفارت نشده. نه درخواست مدیکال نه هیچی !!!! واقعا دارم نگران می شم. تا الان هم 2 بار به سفارت امان ایمیل زدم فقط یه جواب روتین ماشینی گرفتم که هیچ ربطی به مشکلم نداشت. به نظر دوستان من چیکار کنم ؟؟؟
    ممنون و مچکر

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    عرض کنم که من 21 دسامبر مدارکم لاج شده و 22 دسامبر هم فایل نامبر گرفتم. ولی تا الان که بیشتر از سه هفته شده دیگه هیچ خبری از سفارت نشده. نه درخواست مدیکال نه هیچی !!!! واقعا دارم نگران می شم. تا الان هم 2 بار به سفارت امان ایمیل زدم فقط یه جواب روتین ماشینی گرفتم که هیچ ربطی به مشکلم نداشت. به نظر دوستان من چیکار کنم ؟؟؟
    ممنون و مچکر
    سلام،

من هم دقیقا 22 دسامبرفایل نامبر گرفتم اما هنوز مدیکالم نیومده (تا همینجا شاید استرستون کمتر شه ).
    زنگ زدم گفتن سرمون یه کم شلوغه به وقت بیشتری نیاز داریم هنوز پروندتون کامل بررسی نشده.

در نظر بگیرین که یه چیزی در حدود 12-13 روز کاری گذشته از اون موقه و تعطیلی زیاد داشتیم.

همچنین فک می کنم و احتمال میدم (اما اصلا مطمئن نیستم) که به خاطر حضور اردن تو جام ملتهای آسیا به هر حال سر سفارت شلوغ تر شده باشه. هر چند شاید ویزای دانشجویی سکشن جداگانه داشته باشه و مجزا از ویزای توریستی کار کنه اما بعید می دونم اینطور باشه. شما تصور کنید فقط 100 نفر واسه ویزای استرالیا از اردن تقاضا بدن خیلی سر سفارت شلوغ میشه دیگه!

به هر حال بهتره همین موارد رو واسه خودمون مرور کنیم تا استرس نگیریم

خیالتون راحت ویزارو می گیریم

راستی اطلاعاتتون رو اینجا وارد کنید لطفا
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Please note that the application is under normal process, pending the clearance of the security checks.

Please be assured that you will be contacted upon further updates.نگران نباشید منم مثل دوستمون 21 دسامبر فایل نامبر گرفتم اما بعدش هیچ خبری نشده ایمیل زدم بعد هفت روز این جوابو دادن

فکر می کن همه رو باهم میدن
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

از دوستان اصلا کسی بوده که از 20 دسامبر به اینور براش واسه تست مدیکال ایمیل اومده باشه؟ با این تفاسیر تکلیفه اونایی که تازه لاج شدن و وقتم ندارن چی میشه؟

Banned

سلام
    من هم مثل شما 20 دسامبر لاج کردم اما هنوز هیچ خبری از مدیکال نیست. دو بار با سفارت تماس گرفتم گفتند به دلیل تعطیلات سال نو پرونده ها با تاخیر بررسی میشه و مثلا در مورد من هنوز پروندم به هیچ افیسری داده نشده و گفتند تا سه شنبه بررسی میشه احتمالا

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    سلام
    من هم مثل شما 20 دسامبر لاج کردم اما هنوز هیچ خبری از مدیکال نیست. دو بار با سفارت تماس گرفتم گفتند به دلیل تعطیلات سال نو پرونده ها با تاخیر بررسی میشه و مثلا در مورد من هنوز پروندم به هیچ افیسری داده نشده و گفتند تا سه شنبه بررسی میشه احتمالا
    این ایمیلی که به من زدن چیه اگه هنوز بررسی نشده یعنی همین جوری جواب دادن چون اسم افیسر پایین ایمیل نبود
    Be a soldier to your wishes
    submit EOI :28 DEC , invitation : 8 Jun, Lodge : 18 Jun, CO: 20 Jul, Medical : 31 Jul < Grant Visa

Junior Member

دوستمون بالا (meysamr1) خیلی خوب نکته ای گفت. این دیر اومدن درخوات مدیکال بچه هایی که تو دسامبر لاج کردن نمی تونه بی ربط به مسابقات فوتبال باشه چون هم سر استرالیایی ها شلوغه و هم اردنی ها و هم اینکه تعطیلات کریسمس رو هم داشتیم دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)