صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان.برای ویزا 402فرصت مطالعاتی اقدام کردم.سه هفته پیش فایل نامبر و رسید پول واسم میل شد و تو نامش نوشته بود که نیاز به تست مدیکال هست.از اون موقع واسم هپ ایدی نیومده و اداره مربوطه که تو تاسمانی هست هم به میل جواب نمیدن.تو اون نامه ذکر شده که فقط ۲۸ روز وقت دارم.الان چکار باید بکنم؟!؟؟؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan61 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من هم موردم مثل شماست!!
    دقیقا با شما همزمان لاج کردم. رشته ام هم کامپیوتر هست، دکترا.
    از افیسر هم سوال کردم در مورد قانون حذف مدیکال. تازه عصبانی هم شد و گفت این قانون ها رو از کجا در میارید؟!!
    میگفت چون 5 سال مالزی زندگی کردی و اونجا یه کشور های ریسک هست!!!! باید مدیکال بدی. در صورتی که من اونجا دانشجو بودم.
    مشکل این هست که من وقتم خیلی خیلی کمه و این تست مدیکال منو کلی عقب میاندازه...
    از اون بدتر اینکه اتیه اصلا این ور سال وقت نمیده
    بله طبق قوانین، اگر در ده سال گذشته، مدتی بیش از یک سال در کشوری بودید که از نظر بیماری سل های ریسک محسوب میشه، آزمایش پزشکی اجباری هست. بنده هم مثل شما دانشجوی مالزی بودم و باید مدیکال بدم. کشورهای جنوب شرق آسیا همگی از نظر سل های ریسک هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandeh نمایش پست ها
    بله طبق قوانین، اگر در ده سال گذشته، مدتی بیش از یک سال در کشوری بودید که از نظر بیماری سل های ریسک محسوب میشه، آزمایش پزشکی اجباری هست. بنده هم مثل شما دانشجوی مالزی بودم و باید مدیکال بدم. کشورهای جنوب شرق آسیا همگی از نظر سل های ریسک هستند.
    ممنون دوست عزيز، من ديروز رفتم بيمارستان ايرانمهر و مديكالم رو انجام داد. حالا نميدونم از چه طريق ميشه پيگيري كرد كه نتيجه رو فرستادن سفارت يا نه؟ شنبه احتمالا زنگ بزنم و از طريق بيمارستان پيگيري كنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_mtus نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یعنی احتمال مدیکال خواستن هنوز هست؟
    شما از سفارت چیزی نپرسیدین درباره اینکه زده بودن مدیکال دیگه نمی گیرن؟
    سلام
    پرسیدم. واسه همه مدیکال نمی خوان. من چون رشته ام بهداشت هست مدیکال خواستن ولی برای همسر و پسرم نخواستن.
    چهارشنبه آتیه انجام دام. در ضمن آتیه دکتر سجادیان از شنبه تا چهارشنبه کار می کنه ولی توی سایت سفارت اشتباها زده دوشنبه تا جمعه. خواستم در جریان باشید.

Junior Member

سلام.
    من هم 14فروردین زنگ زدم بیمارستان ایران مهر و واسه 2 روز بعدش وقت داد. تمام هزینه ها همین هایی بود که دوستان اشاره کردن. فقط واسه آزمایش خون که برای ایدز انجام شد مبلغ 53 هزارتومان دریافت کردند و 2 روز بعد از آزمایشات، مدارک ام complete شد.

سلام دوستان
    من میخوام تا یک ماه اینده واسه ویزا دانشجویی استرالیا اقدام کنم ولی این احتمال هست که وقتی باید برای معاینات پزشکی باید مراجعه کنم در ان زمان ایران نباشم . میخواستم بدونم که ایا میشه این معاینات رو الان انجام بدم و از اون مرکز درمانی بخوام هر وقت درخواسته مدیکال رو از سفارت گرفتن نتایج منو بنویسن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

با سلام به همه دوستان. امیدوارم همگی خوب و شاد باشید.

من 26 آوریل امسال مدارکم رو برای دریافت ویزای دانشجویی (دکترا، زبان و ادبیات انگلیسی، فول بورس، ساب کِلَس 574) فرستادم سفارت استرالیا، تهران. ظهر 27 آوریل فایل نامبر و آی دی برام ایمیل شد از طرف سفارت. در اون فرم نوشته بودن که بزودی با شما تماس خواهیم گرفت. میدونم که تا قبل از 20 نوامبر 2015 بعد از این مرحله، یعنی گرفتن فایل نامبر و آی دی، متقاضی ها باید منتظر دریافت Hap Id برای انجام معاینات پزشکی میبودن. ولی همگی میدونیم که بعد از 20 نوامبر تغییراتی در مورد معاینات پزشکی انجام شده (دوستان حتما توجه کنن که این تغییرات، اونجوری که بعضی ها در پست های بعد از 20 نوامبر نوشته بودن، ابداً به معنای "حذف کامل" این معاینات از روند گرفتن ویزا نیست. خود سایت سفارت توضیح داده که بعد از این تغییرات نوع آزمایشات شما با توجه به نوع وِیزاتون، مدت اقامتتون تو استرالیا، نوع فعالیتی که اونجا خواهید داشت، کشوری که ازش میاید (اینکه کشور شما در بین کشورهایی با ریسک کمتر ابتلا به سل هست یا ریسک بالا)، و عوامل دیگه از جمله مشکل خاص پزشکی ای که ممکن هست خودتون داشته باشید تعیین میشه. پس ابدا نگفتن که این معاینات به طور کل حذف شده) حالا با این اوصاف آیا من باید منتظر دعوت آفیسر برای انجام معاینات و گرفتن HAP IDباشم یا نه؟ آیا در ماه مارس امسال و یا اوایل آوریل کسانی بودن که موردشون شبیه من باشه و دعوت شده باشن برای انجام آزمایشات؟ ممنون میشم زودتر جواب بدید اگر ممکن باشه چون این سردرگرمی واقعا کلافه کنندست. نمیخوامم هی تند تند به سفارت ایمیل بدم و شلوغش کنم! با درود و سپاس از شما.

Junior Member

سلام:

من هم 20 آوریل فرستادم ، ایمیل زدم گفتن مدیکال نمیخواد!

Junior Member

اگر main applicant باردار باشه و مديكال هم سفارت ازش بخواد چطور ميشه اونوقت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای ویزا 402فرصت مطالعاتی اقدام کردم.سه هفته پیش فایل نامبر و رسید پول واسم میل شد و تو نامش نوشته بود که نیاز به تست مدیکال هست.از اون موقع واسم هپ ایدی نیومده و اداره مربوطه که تو تاسمانی هست هم به میل جواب نمیدن.تو اون نامه ذکر شده که فقط ۲۸ روز وقت دارم.الان چکار باید بکنم؟!؟؟؟!
    با.سلام.بعد از ۴ ماه بالاخره ویزا اومد.و نیازی به تست مدیکال هم نشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)