صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    همین الان با بی حوصلگی داشتم چک میل می کردم که یهو چشمم به درخواست مدیکال سفارت افتاد !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    همین الان با بی حوصلگی داشتم چک میل می کردم که یهو چشمم به درخواست مدیکال سفارت افتاد !
    سلام
    به به تبریک میگم.
    میشه بگی افیسرت کی بود؟
    آخه من امروز زنگ زدم سفارت گفتن یه نفر به نام Lana افیسر من شده اما هنوز خبری از مدیکال نیست
    ویرایش توسط ehssannikoukar : January 18th, 2015 در ساعت 06:01 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    سلام
    به به تبریک میگم.
    میشه بگی افیسرت کی بود؟
    آخه من امروز زنگ زدم سفارت گفتن یه نفر به نام Lana افیسر من شده اما هنوز خبری از مدیکال نیست

دوست عزیز ایمیلی که فرستاده بود امضا نداشت ولی اسم صاحب آدرس ایمیل این بود ElFarr, Fawzi . فکر کنم اسمش همینه. یک اسم عربیه فکر کنم.
    به هر حال شما هم نگران نباش اصلا . همین امروز فردا مال شما هم میاد.
    فکر کنم تمام کسایی که دسامبرلاج کردن با هم بیاد.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    دوست عزیز ایمیلی که فرستاده بود امضا نداشت ولی اسم صاحب آدرس ایمیل این بود ElFarr, Fawzi . فکر کنم اسمش همینه. یک اسم عربیه فکر کنم.
    به هر حال شما هم نگران نباش اصلا . همین امروز فردا مال شما هم میاد.
    فکر کنم تمام کسایی که دسامبرلاج کردن با هم بیاد.
    تبریک می گم.
    منم امروز زنگ زدم داشت در مورد کیس آفیسرم می گفت که یه دفه قط شد. بعدش دوباره تماس گرفتم گفتن تا 12:30 پاسخگو ان. ینی وسط مکالمه به ساعت 12:31 رسیدیم قط شد!!!
    به هر حال امیدوارمون کردی. فکنم واسه بقیه هم تا آخر هفته بیاد.
    ایشالا فردا هم اردن حذف بشه از جام ملتها (همینجوری واسه دل خنکی)
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

سلام

با توجه به پست هایی که بچه گذاشته بودن، امروز افسر لانا برای من هم درخواست مدیکال داد. من فایل نامبر پرونده ام رو 22 دریافت کرده ام. چندین بار برا یپیگیری با ایمیل مکاتبه کردم و سفارت به من ایمیل زده بودن که چون حجم زیادی پرونده دریافت کردند هنوز افسر برای پرونده من تعیین نشده. من امروزز با سفارت تماس گرفتم و دقیقا 1 ساعت بعد ایمیل زدند و افسر پرونده درخواست مدیکال داد. من فکر میکنم برای همه کسانی که تو یه تاریخ مشابه فایل نامبر دریافت کردند درخواست مدیکال بیاد و به نظر من بهتره که تلفنی تماس بگیرین و پیگیری کنین.
    موفق باشین

Banned

سلام
    بالاخره امروز درخواست مديكال من هم اومد. به دوستان توصيه ميكنم تماس بگيرن با سفارت وپيگيري كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    سلام
    بالاخره امروز درخواست مديكال من هم اومد. به دوستان توصيه ميكنم تماس بگيرن با سفارت وپيگيري كنيد
    یعنی از دوستان کسی نبوده که بدون تلفن زدن مدیکالش بیاد؟ به نظر شما من هم که 12 ژانویه شماره پروندم ارسال شده هم زنگ بزنم یا هنوز زوده؟ با چه شماره ای زنگ میزنین؟ انگلیسی صحبت میکنن؟ ببخشید اگه برخی سوالات تکراری هستش. من میترسم با تلفن زدن بیشتر حساس بشن

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    می خواستم تجربه خودم رو در ارتباط با انجام مدیکال براتون اینجا بنویسم شاید براتون مفید واقع بشه.
    من 22 دسامبر 2014 فایل نامبر دریافت کردم در حالی که 18 ژانویه 2015 درخواست مدیکالم اومد. تو اون در خواست مدیکال هم شماره Hap هست که اون رو باید همراه خود داشته باشید. وقتی این شماره از طرف سفارت برای شما میاد معنی اش اینه که برای شما به صورت آنلاین پرونده پزشکی درست کردن و تو اون پرونده آنلاین جزئیات آزمایشاتی که باید انجام بشه رو برای شما نوشتن که منشی پزشک از طریق این شماره Hap می تونه به پرونده شما دسترسی پیدا کنه. همون روز هم زنگ زدم به بیمارستان های سه گانه (دی ، آتیه، ایرانمهر) برای رزرو وقت. فقط بیمارستان دی موفق به صحبت شدم چون شماره موبایل گذاشته بود. بقیه رو اصلا کسی ور نداشت که بخوام صحبت کنم. خانم منشی مربوط به بیمارستان دی که مربوط به معاینات استرالیا می شه برای من برای 20 ژانویه ساعت 4 بعد از ظهر وقت گذاشت (اسم منشی دکتر ابراهیمی راد خانم سیری هست فکر کنم).
    حالا از تجربه بیمارستان دی :
    اولا که من به هیچ عنوان این دی رو به هیچ کس توصیه نمی کنم. به من ساعت 4 وقت دادن در حالی که منشی ساعت 4.30 اومد. برخورد منشی ها، خود دکتر ابراهیمی راد زیاد جالب نبود می تونم بگم که خوب نبود. تازه فکر کنم که هزینه هاشون هم از بقیه جاها بیشتر بود.
    مدارکی که باید ببرید: اصل و کپی پاسپورت، سه قطعه عکس سایزش مهم نیست، و شماره Hap
    مدارک رو می دی بعد یه دوتا فرم می ده که توش مشخصات شخصی خودتون رو می نویسی. بعد می ری پیش منشی دوم اون با شماره Hap شما به صورت آنلاین پرونده شما رو نگاه می کنه و با توجه به اینکه ویزای شما و رشته شما از چه نوعی باشه مشخص می شه که چه آزمایشاتی باید انجام بدین. (مثلا من که 574 بودم و رشته ام هم درمانی نبود سه تا آز داشتم : معاینه دکتر (350هزار تومان)، آزمایش ادرار (37 هزار) و اشعه ایکس (85 هزار) که مجموعا شد 472000 تومان). جا های دیگه فکر کنم ارزونتر باشه. بعدش به نوبت می ری منشی از شما عکس می گیره بعدش می ری پیش دکتر اول یه سری سوالات می پرسه بعد می گه برو تو اتاق بغل تمام لباسات رو دربیار به غیر از شورت. دکتر ه یه کم با آدم ور می ره بعد می گه بپوش. بعد پول رو می دی و میای بیرون. می ری طبقه زیر زمین برای انجام اشعه ایکس و |آزمایش ادرار.
    بعد که کارتون تمام شد می گن که تا 48 ساعت بعد اگه به شما زنگ زده نشد به این معنی است که مشکلی نبوده و آزمایشات ارسال می شه به صورت آنلاین.
    وسلام

رشته و دانشگاه

سلام،

درخواست مدیکال من هم اومد. لانا آفیسر ه پروندست. اطلاعات اضافی هم نخواست.

خداروشکر تیم اردن هم حذف شد خندیدیم

به امید گرنت ویزای همه رفقا.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    یعنی از دوستان کسی نبوده که بدون تلفن زدن مدیکالش بیاد؟ به نظر شما من هم که 12 ژانویه شماره پروندم ارسال شده هم زنگ بزنم یا هنوز زوده؟ با چه شماره ای زنگ میزنین؟ انگلیسی صحبت میکنن؟ ببخشید اگه برخی سوالات تکراری هستش. من میترسم با تلفن زدن بیشتر حساس بشن
    بچه هایی که الان مدیکال گرفتن همه اواحر دسامبر لاج کردن پروندشون و. به هر حال زنگ زدن ضرری نداره (شده درخواست مدیکال رو دو روزه هم دادن!).
    شماره تماس هایی که من موفق شدم باشون صحبت کنم ایناست: 0096265807070 و 0096265807000
    بعد از وصل شدن به تلفن گویا 1 رو بزنید.
    به انگلیسی صحبت می کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)