صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedcivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی از پاهام بطور مادرزادی انحراف داشته که تو کودکی عمل کردم و خدا رو شکر خوب شد. فقط الان مشکلم کوتاهی تاندون آشیل و لاغرتر بودن اون پامه، ولی توی راه رفتن مشکلی ندارم، این مورد برای آزمایش مدیکال استرالیا مشکل ساز میشه بنظرتون؟ دوستانی که رفتن ازتون تست راه رفتن روی پاشنه و پنجه پرفتن؟ کلا بیماری های ارتوپدی براشون مهمه؟ خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز
    قبل از چیز باید بگم که شما اصلا در مورد این مسئله به هیچ عنوا ن نگران نباش.
    چون اولا شما مشکلت رفع و رجو ع شده و الان مشکلی نداری. اونجا هم دکتر اصلا همچین تستی ازت نمی گیره که آیا ببینه مثلا خوب راه میری یا نه. به پاهای کسی هم دقت نمی کنن خیالت راحت. دوما اینکه من شنیدم که مشکلات پزشکی دردسر ساز خواهند شد که سالیانه 20هزار دلار به بالا خرج داشته باشن. در اون صورته که ممکنه ویزا دادن به خطر بیافته نه مشکل ساده ای مثل مشکل شما.
    موفق باشی

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام،

من بیمارستان آتیه مدیکال دادم ازم تست خون گرفتن.
    رشته ام هم پزشکی نیست. به خانم دکتر هم گفتم گفت آزمایش خون واسه همه هست (برای تشخیص نارسایی کلیوی! ) اما از اونایی که رشتشون پزشکی آزمایش HIV ,و هپاتیت می گیرین اضافه بر آزمایش خون.

تجربیات دوستان چطور بوده. کسایی که آتیه تست پزشکی دادن ازشون آزمایش خون هم گرفتن؟

ممنون،
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

من همین الان از مدیکال ایرانمهر میام. ازم تست خون نگرفتن و گفتن برای ویزاهای غیر دائم که پزشک و پرستار هم نیستن آزمایش خون نمیگیریم.
    خیلی راضی بودم از کلیه پرسنل و مخصوصا دکتر شهیدی. فوق العاده خوش مشرب و باادب. پرستارا هم با این که سرشون شلوغ بود مودب و پاسخو بودن.
    جالب تر از همه اینکه هزینش کمی کمتر از 400000 برای هر نفر شد به قرار زیر: ویزیت دکتر : 300000 ، رادیولوژی: 85800 ، تست ادرار: 12200 مجموعا هر نفر 398000. همونطور که گفتم آزمایش خون رو هم از همشون پرسیدم و گفتن نمیخواد.
    این در حالیه که در بیمارستان آتیه خانم حریت (منشی خانم دکتر سجادیان) گفت چیزی حدود 500000 برای هر نفر باید بپردازید.
    من احتمال میدم تفاوت 100000 تومنی بخاطر آزمایش خون اضافی که توی آتیه میگیرن هست و همینطور فرمهایی که برای ایرانمهر خودم از خونه پر کردم و بردم اما برای آتیه احتملا یه کم با کلاس تر هست و البته گرونتر!

سلام دوستان
    امروز ساعت 8:30 وقت داشتم همراه همسر در کلینیک ایران مهر اما 7:45 رسیدیم و همون موقع شروع کردن به تست بینایی و فشار خون. بهدش رفتیم آزمایش ادرار و رادیولوژی. بعدش هم معاینه پزشکی. کلا برای هر نفر 400 شد. دوستانی که میرن آزمایش خون میدن یه آزمایش اضافه هستش. اگه تو سایتی که تو کامنتهای قبلی بهش اشاه شده با هپ آیدی وارد بشین میبینین که آزمایش خون احتیاج نیست. ساعت 9:20 هم کارمون تموم شد. کلا برخوردشون هم خیلی خوب بود.

Junior Member

سلام
    دوستان در تهران از بین سه بیمارستان به نظرتون کدوم عجالتا بدون هپ آیدی مدیکال انجام میدن؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaghaffa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در تهران از بین سه بیمارستان به نظرتون کدوم عجالتا بدون هپ آیدی مدیکال انجام میدن؟
    ممنون از کمکتون
    سلام دوست عزیز
    الان هر سه بیمارستان چون به صورت آنلاین مدیکال رو می فرستن پس حتما نیاز به هپ آی دی دارند و بعید می دونم که هیچ کدوم بدون هپ انجام بدن. البته هیچ چیزی حتمی نیست . شما می تونید باهاشون تماس بگیرید و ببینید این کار شدنی هست یا نه. در مورد بیمارستان دی مطمئن هستم که بدون هپ نمی شه. آتیه و ایرانمهر رو مطمئن نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shnias83 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    الان هر سه بیمارستان چون به صورت آنلاین مدیکال رو می فرستن پس حتما نیاز به هپ آی دی دارند و بعید می دونم که هیچ کدوم بدون هپ انجام بدن. البته هیچ چیزی حتمی نیست . شما می تونید باهاشون تماس بگیرید و ببینید این کار شدنی هست یا نه. در مورد بیمارستان دی مطمئن هستم که بدون هپ نمی شه. آتیه و ایرانمهر رو مطمئن نیستم.
    ممنون از پاسخگوییتون
    با سه تاشونم تماس گرفتم قبول نکردند....

رشته و دانشگاه

سلام،

مدیکال من سابمیت شده و تو ایمی اکانتم هم فاینالایزد شده و به DIBP فرستاده شده.
    یه مساله ای ذهنمو مشغول کرده فقط . تو ای مدیکال وقتی پرینت information sheet و میزنم که یه فرم باز میشه و اطلاعات و آزمایشات و توش زده، تو قسمت Client identity details رقم آخر شماره پاسپورتم و نزدن!!!!

کسی تجربه ای تو این موارد داره؟ ممکنه مشکل ساز بشه (با توجه به اینکه فاینالایز شده مدیکالم)؟ و اینکه قابل تصحیح هست توسط مرکزی که مدیکالو توش انجام دادم؟

سپاس،

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

دوستان اطلاع دارین که بیمارستان آتیه چند روزه وقت مدیکال میده؟
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارین که بیمارستان آتیه چند روزه وقت مدیکال میده؟
    من 4 شنبه زنگیدم واسه شنبه بم وقت دادن و 72 ساعت بعد سابمیت کردن نتایجو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)