صفحه 85 از 175 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط armkam نمایش پست ها
    تا جایی که بنده اطلاع دارم، برای درخواست کنندگان از ایران نمی خواد خود پاسپورت رو بفرستید و فقط کپی با مهر سفارت تهران بفرستید کافیه. بعد هم که انشالله ویزاتون اپروو شد طبق سوال من از سفارت تهران، همونجا 20 یورو می گیرند و label ویزا رو توی پاسپورتتون می زنن.
    من ایرانیم و یه مدت ایتالیا بودم. از ایتالیا اقدام کردم. لذا بهم گفتن پاسپورت رو بده. اوومدم ایران برای دیدن خانواده پاسپورت رو با ارامکس فرستادم دفتر لندن اداره مهاجرت. هر چی خواهش کردم حتی کپی برابر اصل رو هم قبول نکردن

Senior Member

سلام

کسی داستان لاجمنت میدونه چیه؟ من پاسپورتم رو براشون فستادم. امروز ایمیل اوومده برام تحت این عنوان
    TT Visa Services Ltd : Acknowledge Receipt of your Application

We confirm the receipt of your e-lodged application for a Visa - Work - Essential Skills and it has been forwarded onto Immigration New Zealand for processing.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    من ایرانیم و یه مدت ایتالیا بودم. از ایتالیا اقدام کردم. لذا بهم گفتن پاسپورت رو بده. اوومدم ایران برای دیدن خانواده پاسپورت رو با ارامکس فرستادم دفتر لندن اداره مهاجرت. هر چی خواهش کردم حتی کپی برابر اصل رو هم قبول نکردن
    طبق متنی که در سایت اداره مهاجرت نیوزلند اومده کسانی که در ایران هستند و اقدام می کنند نیازی نیست در ابتدا پاسپورتشونو بفرستند و در این رابطه باهاشون بعدا هماهنگ میشه. مضاف بر اینکه وقتی از سفارت تهران پرسیدم که کی باید پاسپورت رو پست کنیم مامور سفارت جواب داد که نیازی نیست پست کنید وقتی اپروو شد پاسپورت رو بیارید پیش ما 20 یورو هزینه label ویزاتون می شه که همینجا براتون می زنیم.

http://www.immigration.govt.nz/migra...ac/default.htm

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armkam نمایش پست ها
    طبق متنی که در سایت اداره مهاجرت نیوزلند اومده کسانی که در ایران هستند و اقدام می کنند نیازی نیست در ابتدا پاسپورتشونو بفرستند و در این رابطه باهاشون بعدا هماهنگ میشه. مضاف بر اینکه وقتی از سفارت تهران پرسیدم که کی باید پاسپورت رو پست کنیم مامور سفارت جواب داد که نیازی نیست پست کنید وقتی اپروو شد پاسپورت رو بیارید پیش ما 20 یورو هزینه label ویزاتون می شه که همینجا براتون می زنیم.

http://www.immigration.govt.nz/migra...ac/default.htm
    من مشکلم حل شد با پست آرامکس فرستادم دفتر لندن و به دستشون رسید.
    منتها تازه برای تاریخ لاجمنت زدن.
    از اینجا به بعد کسی میدونه چطوریه؟

Junior Member

سلام
    دو سال پیش من قصد داشتم برای ویزا دانشجویی مقطع دکتری اقدام کنم اما مدت زمان بررسی ویزا یک عامل محدود کنننده بود چون بورسم از دست میرفت.برای رشته مهندسی برق تا 8 ماه هم مورد بود که طول کشیده بود. بنابراین اون موقع با نا امیدی منصرف شدم. الان سوالم اینکه با شرایط جدید سیا سی آیا تغییری کرده یا همچنان فرآیند پراسترس و خیلی طولانیه؟

Junior Member

سلام

من راسیاتش تمام مدارکم رو فرستادم سفارت نیوزلند در سنگاپور اما در بررسی اولیه مدارک ساپورت مالی و ترجمه گردش حساب منو قبول نکردن چون بانک ایران حاضر به امضاو مهر کردن فرم ساپورتی من به هیچ وجهی نمیشه. الان موندم چه کار کنم. لطفا راهمناییم کنیید.

با تشکر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahmani نمایش پست ها
    سلام

من راسیاتش تمام مدارکم رو فرستادم سفارت نیوزلند در سنگاپور اما در بررسی اولیه مدارک ساپورت مالی و ترجمه گردش حساب منو قبول نکردن چون بانک ایران حاضر به امضاو مهر کردن فرم ساپورتی من به هیچ وجهی نمیشه. الان موندم چه کار کنم. لطفا راهمناییم کنیید.

با تشکر
    دوست عزیز من بورس داشتم و نیاز به مدرک ساپورت مالی نبود اما واسه خانمم نیاز به گردش حساب داشتیم کاری که من انجام دادم این بود که به سایت بانک ملی مراجعه کردم و یه پرینت انگلیسی از حسابم گرفتم(این امکان در سایت بانک ملی موجوده) و همینطور از صفحه عکس گرفتم و واسه افسر پرونده فرستادم ایشون هم قبول کردن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط erbvn نمایش پست ها
    سلام
    دو سال پیش من قصد داشتم برای ویزا دانشجویی مقطع دکتری اقدام کنم اما مدت زمان بررسی ویزا یک عامل محدود کنننده بود چون بورسم از دست میرفت.برای رشته مهندسی برق تا 8 ماه هم مورد بود که طول کشیده بود. بنابراین اون موقع با نا امیدی منصرف شدم. الان سوالم اینکه با شرایط جدید سیا سی آیا تغییری کرده یا همچنان فرآیند پراسترس و خیلی طولانیه؟
    فکر نمیکنم تغییری کرده باشه البته باید دوستانی که به تازگی اقدام کردن بیان و نظرشون رو بگن در هر حال خیلی از مواقع ویزا دانشجویان مهندسی سه ماهه یا ۴ ماهه هم صادر شده بنابراین ممکنه ویزای شما هم زودتر از ۸ ماهی که فرمودید صادر بشه.

Junior Member

سلام دوستان ،
    من در حال پر کردن فرم آن لاین برای ویزای دانشجویی هستم ممنون میشم در مورد سوالات زیر کمکم کنید:

1- Has your education provider nominated you for streamlined visa processing?

اگر گزینه Yes رو انتخاب کنیم از ما "
    Streamlined processing nomination number" رو میخواد. من بعد کانفرمیشن registration summery چیز دیگه ای دریافت نکردم. آیا کسایی که از دانشگاه اوکلند هستند چیزی دریافت کردن؟

2- آیا برای
    End date باید همون
    Minimum submission Date: 01/09/2019 که در "registration summery " زدن رو وارد کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matin09 نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من در حال پر کردن فرم آن لاین برای ویزای دانشجویی هستم ممنون میشم در مورد سوالات زیر کمکم کنید:

1- Has your education provider nominated you for streamlined visa processing?

اگر گزینه Yes رو انتخاب کنیم از ما "
    Streamlined processing nomination number" رو میخواد. من بعد کانفرمیشن registration summery چیز دیگه ای دریافت نکردم. آیا کسایی که از دانشگاه اوکلند هستند چیزی دریافت کردن؟

2- آیا برای
    End date باید همون
    Minimum submission Date: 01/09/2019 که در "registration summery " زدن رو وارد کنیم؟
    برای streamline گزینه no رو انتخاب کنید. برای end date هم همون تاریخ درسته.
    ای در پناه لطف یزدان جاویدان ایراااااااان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)