صفحه 114 از 175 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و

کسی همچین چیزی تا خالا دیده؟ با اینکه به اپلیکیشن استاتوسش اضافه شده؟

Health Certificate Details

Below is the status of your most recent Immigration Health Certificate:

Certificate Type Date Received Status
    Full Medical Received
    When your health certificate status has expired, Immigration New Zealand will request another health certificate from you.

Junior Member

کسی همچین چیزی تا حالا دیده توی اپلیکیشن استاتوسش؟!

Full Medical Received
    When your health certificate status has expired, Immigration New Zealand will request another health certificate from you.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joker21021 نمایش پست ها
    کسی همچین چیزی تا حالا دیده توی اپلیکیشن استاتوسش؟!

Full Medical Received

بله برای من هم اینطوری شده جدیدا.
    تاریخ دریافت مدارک پزشکی را هم چند روز پیش زده!!! در حالی که من ژانویه فرستاده بودم مدارک پزشکی رو!!!!
    شما آفیسرت مشخص شده؟؟؟

Junior Member

بله برای منم تاریخش رو همین چند روز پیش زده که خودم پاکش کردم ... منم ژانویه فرستاده بودم مدیکالم رو ... من افیسرم مشخص شده رفته برای سکیوریتی چک مدارکم ... شما مورد خاصی توی مدیکالتون نبود؟ چون من معافیت پزشکی دارم یکم برام شبهه ایجاد شده که این آپدیت رو زدن :|

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirQm نمایش پست ها
    بله برای من هم اینطوری شده جدیدا.
    تاریخ دریافت مدارک پزشکی را هم چند روز پیش زده!!! در حالی که من ژانویه فرستاده بودم مدارک پزشکی رو!!!!
    شما آفیسرت مشخص شده؟؟؟

Junior Member

بله برای منم تاریخش رو همین چند روز پیش زده که خودم پاکش کردم ... منم ژانویه فرستاده بودم مدیکالم رو ... من افیسرم مشخص شده رفته برای سکیوریتی چک مدارکم ... شما مورد خاصی توی مدیکالتون نبود؟ چون من معافیت پزشکی دارم یکم برام شبهه ایجاد شده که این آپدیت رو زدن :|
    به سلامتی. امیدوارم ویزای همه زود بیاد. به نظره من مورد خاصی وجود نداشته اما باز اگر بقیه دوستان که تقریبا همزمان اپلای کردن هم اطلاع بدن میشه مطمئن شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

من از یکی از دوستان خبر دارم که مهندسی در اوکلند تکنولوژی بودن ایشون هم هموز منتظر افیسرن از دو ماه پیش و الان ۳ ۴ ماهی می شه منتظر ویزا هستن و فکر کنم مثل شما عزیزان گیر کردن فعلا

Junior Member

من امروز ویزام اومد. بعدا در مورد تجربیاتم برای بقیه توضیح میدهم. دوستان تفاوت ویزای الکتریکی و لیبل چی هست. کدومش بهتره؟ و چرا؟

Junior Member

من امروز ویزام اومد. بعدا در مورد تجربیاتم برای بقیه توضیح میدهم. دوستان تفاوت ویزای الکتریکی و لیبل چی هست. کدومش بهتره؟ و چرا؟
    تبریک میگم به شما!!!! سفر به سلامت!
    اگر راجع به تاریخ های پروسه ویزا و زمان ایمیل ها یه توضیح کوچیک بدی خیلی ممنون میشم.

Junior Member

ممنون امیر جان. فکر کنم امروز فردا هم ویزای تو بیاد ... کل مشخصاتم و توصیه هام رو می نویسم ... البته توصیه هام به درد بعدیا میخوره بیشتر:

کارشناس ارشد عمران محیط زیست ... دکتری با بورسیه کامل (تغییر رشته از مهندسی به ساینس) ... مجرد ... معاف پزشکی قلب

سابمیت: 12 ژانویه
    نقص مدارک: 25 ژانویه (ادرس 5 سال اخیر و مدرک سربازی که قبلا هم فرستاده بودم و یک اظهارنامه بهش اضافه کردم که اقا من سربازی نرفتم و هیچ مشکل پزشکی هم ندارم ... گیر نده لطفا!!)
    ایمیل تایید دریافت مدارک جدید: 27 ژانویه
    نقص مدارک: 1 مارچ (پایان نامه ارشد به زبان فارسی و اسم و ادرس اساتید راهنما)
    ایمیل تایید دریافت مدارک جدید: 8 مارچ ... بهم گفت رفت برای سکیوریتی چک و گفت 22 مارچ بهت ایمیل میدم ولی نگفت چه ایمیلی
    اضافه شدن مدیکال به سایت: 21 مارچ (22 مارچ بهم ایمیل نداد ... برای مدیکالم هم بهم ایمیل نداد ... منم ایمیل ندادم که قضیه چیه)
    ویزا: 27 مارچ

نکته های مهم:
    1. من اصلا به افیسر ایمیل نمیزدم که چی شد ... چرا نیومد ... ویزای ما کو !!! و این جور حرفا ... دوتا ایمیل سر جمع زدم که فقط ازش خواستم دریافت مدارک منو تایید کنه ... لطفا Spam نکنید ... خواهشا تا دو روز دیر شد افیسر رو ایمیل بارون نکنید
    2. من توی همه مدارکم یه صفحه فهرست درست کردم که نوشته بودم هر صفحه و هر عکس و هر مدرک دقیقا چی هست ... حتی مدارک انگلیسی ... بالای فهرست اسمم و شماره اپلیکیشنم هم بود ... هر فایل یه تایتل هم داشت ... خیلی کمک میکرد که طرف گیج نشه ... با PDF Combiner و Foxit کار کنید
    3. هرچقدر شما تمیز کار کنید و وقت بیشتری برای اماده کردن مدارکتون بذارید اوناها هم براتون بیشتر وقت میذارن !
    4. من در مورد قضیه سربازیم و معافیت پزشکیم دو دل بودم راستشو بگم یا نه ولی خوب راستشو گفتم و موردی هم پیش نیومد
    5. مهم ترین مورد اینه که لطفا در مورد تجربیات اپدیت هاتون به بقیه هم بگید ... فکر نکنید اگر از بقیه مخفی کنید ویزاتون زودتر میاد !!! ... گرچه من بارها این مطلب رو نوشتم و بارها ادمین ها مطالب منو پاک کردن و گفتن مغایرت داره با قوانین گروه! ... ولی باز هم میگم لطفا فعال باشید تا بقیه هم استرسشون کم بشه

ممنون امیر جان. فکر کنم امروز فردا هم ویزای تو بیاد ... کل مشخصاتم و توصیه هام رو می نویسم ... البته توصیه هام به درد بعدیا میخوره بیشتر:

کارشناس ارشد عمران محیط زیست ... دکتری با بورسیه کامل (تغییر رشته از مهندسی به ساینس) ... مجرد ... معاف پزشکی قلب
    سلام تبریک میگم. اینکه گفتید تغییر رشته دادید و بهتون بورس کامل دادند... من دلم می خواد بدونم برای کسایی که تغییر رشته میدن چطور هست و چطوری می تونند بورس بگیرن، مثلا مقاله چند تا داشتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)