صفحه 130 از 175 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

با سلام
    دوستانی که جدیدا ویزای دانشجویی اخذ کردند لطفا راهنمایی کنند.
    من پذیرش دانشگاه کنتربری برای مستر مالی گرفتم و ترم هم 29 ژانویه شروع میشه و 5 نوامبر به صورت آنلاین برای ویزا اپلای کردم و الان حدود یک ماه که گذشته ولی هیچی ازم نخواستند!!! تو سایت نیوزلند که زده 20 روز کاری طول می کشه!!! دوستان لطفا راهنمایی می کنید که تقریبا معمولا چقد طول کشیده تا ویزا بیاد؟؟ و اینکه اگه ویزام دیرتر بیاد و ترمم شروع بشه باید چیکار کنم؟ با تشکر

Junior Member

هیچی، فقط پاسپورت

بعد که لیبل اومد و سفارت باهاتون تماس گرفت
    ۲۵ دلار امریکا میبرید و پاسپورتو میگیرید.
    در مورد عوارض خروج هم اون موقع بپرسین . گویا باید یک مهری بزنند که پلیس ایران پول نگیره موقع خروج، در غیر این صورت ۷۰ هزارتومان هر بار که خارج میشی باید پرداخت کنی.
    مبارک باشه 👍🏻👍🏻👍🏻

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab2018 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستانی که جدیدا ویزای دانشجویی اخذ کردند لطفا راهنمایی کنند.
    من پذیرش دانشگاه کنتربری برای مستر مالی گرفتم و ترم هم 29 ژانویه شروع میشه و 5 نوامبر به صورت آنلاین برای ویزا اپلای کردم و الان حدود یک ماه که گذشته ولی هیچی ازم نخواستند!!! تو سایت نیوزلند که زده 20 روز کاری طول می کشه!!! دوستان لطفا راهنمایی می کنید که تقریبا معمولا چقد طول کشیده تا ویزا بیاد؟؟ و اینکه اگه ویزام دیرتر بیاد و ترمم شروع بشه باید چیکار کنم؟ با تشکر
    معمولا زمان میبره ۲-۳ ماه. نگران نباشید. اگر ویزا نیاد میتونید دیفر کنید، با ادمیشن دانشگاه این داستان رو مطرح کن و همچنین استادت. معمولا خودشون میدونن ویزا زمان بره و بسیار با درک و شعور هستند
    یه ایمیلم میتونی به همون ایمیلی که از سفارت میاد و میگه پاسپورت ببرید دوبی،( لزومی نداره بفرستی البته) برنید و در خواست بررسی سریعتر کنید.
    انشالا مدارک مالیتون اکی باشه حل میشه زود و افیسر مشخص میشه زودتر، بعدش اون بررسی نهایی رو انجام میده.
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amindan11 نمایش پست ها
    معمولا زمان میبره ۲-۳ ماه. نگران نباشید. اگر ویزا نیاد میتونید دیفر کنید، با ادمیشن دانشگاه این داستان رو مطرح کن و همچنین استادت. معمولا خودشون میدونن ویزا زمان بره و بسیار با درک و شعور هستند ������
    یه ایمیلم میتونی به همون ایمیلی که از سفارت میاد و میگه پاسپورت ببرید دوبی،( لزومی نداره بفرستی البته) برنید و در خواست بررسی سریعتر کنید.
    انشالا مدارک مالیتون اکی باشه حل میشه زود و افیسر مشخص میشه زودتر، بعدش اون بررسی نهایی رو انجام میده.
    موفق باشی
    بسیار ممنونم از وقتی که گذاشتید.
    چون کارشناسی ارشد هستم امکان داره که دیفر نکنند و بگند برای ترم بعد( که اونم میشه مهر ماه سال بعد)؟؟ اینکه میگید مدارک مالیتون اکی باشه یعنی چی؟ چه موقعی مدارک مالی رو میگند اکی و قابل قبول؟

Junior Member

آیا کسی هست اینجا یا کسی رو میشناسید که از سفارت بهش زنگ زده باشند و ازش سوال بپرسند؟ آخه یکی میگفت جدیدا دارند زنگ میزنند و یه سری سوال در مورد سربازی و رشته و این چیزا می پرسند!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab2018 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از وقتی که گذاشتید.
    چون کارشناسی ارشد هستم امکان داره که دیفر نکنند و بگند برای ترم بعد( که اونم میشه مهر ماه سال بعد)؟؟ اینکه میگید مدارک مالیتون اکی باشه یعنی چی؟ چه موقعی مدارک مالی رو میگند اکی و قابل قبول؟
    عرض کردم، ایمل بزنید به استاد یا ادمیشن دانشگاه و بپرسید شرایط دیفر رو.
    منظور از مدارک مالی، بانک استیتمنت بود که باید نشون بدی ۱۵ خزار دلار به ازای هر سال زندگی. و همینطور هزینه تویشن دانشگاه. اگر فاند دارید که هیچی، مشکلی نخواهد بود. حالا صبر کن تا افیسر مشخص بشه. انشالا حل میشه.

سفارت ایران فقط حکم پستچی رو‌ داره در زمینه ویزا، بعید بدونم تحقیق و بررسی انجام بدن.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط dehnavi نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم جواب بنده رو لطفا زود بدید. من الان موندم چه مدارکی رو ببرم تهران. برای ویزای الکترونیکی هم باید پول بدیم؟؟ اون مدرک که هنگام ثبت ان لاین برامون اومد که شماره اپلیکیشنمون بوداون رو هم ببرم؟
    برای اطلاع آینده گان
    هیچ مدرکی غیر پاسپورت لازم نبود ولی من پرینت ایمیلی که برام اومده بود رو هم بردم و خانم مسئول یه نگاه بهش انداخت. چون ویزا الکترونیکی هست لازم به پرداخت پول برای ارسال پاسپورت به دبی یا جای دیگه نیست. همون روز هم که رفتم مسئول مربوطه گفت بشین دو دقیقه هم طول نکشید پاسپورتم رو اسکن کرد و بهم پس داد و گفت اگه تا هفته دیگه ویزات بهت ایمیل نشد بهمون زنگ بزن.
    با تشکر از همه عزیزانی که جواب دادن

سلام دوستان من از دانشگاه ویکتوریا برای پی اچ دی معماری پذیرش دارم بدون بورس. برای سفرت باید پول یکسال رو نشون بدم یا 4سال؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbala نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه ویکتوریا برای پی اچ دی معماری پذیرش دارم بدون بورس. برای سفرت باید پول یکسال رو نشون بدم یا 4سال؟
    ممنون
    با سلام تا اونجایی که من اطلاع دارم باید پول کل دوره تحصیل و هزینه زندگی و رفت و برگشت با هواپیما رو توی حسابتون داشته باشید.

با سلام، من تمامی صفحات رو مطالعه کردم و خیلی بهره بردم.
    من از هر دو دانشگاه کنتربوری و ویکتوریای ولینگتون آفر فول فاند دارم. خودم استادم تو ویکتوریا و همچنین شهر ولینگتون رو بیشتر دوست دارم اما از طرفی، نامزدم استادی توی ولینگتون نتونسته پیدا کنه ولی یه استادی توی کنتربوری گفته احتمال داره بتونه بهش از طرف یه شرکتی فاند بده...حالا سوال من اینه که اگه من آفر هر دو دانشگاه رو اکسپت کنم ولی درخواست ویزا رو واسه دانشگاه ولینگتون بدم، مشکلی پیش میاد به نظرتون؟ این رو از این لحاظ عرض می کنم آفر دانشگاه کنتربوری تا نوامبر معتبره و تا اون موقع قطعا مشخص شده که نامزدم هم فاند گرفته یا نه... چونکه اگه بتونه فاند بگیره هدفم اینه که از دانشگاه ولینگتون انصراف بدم و برم کنتربوری پیش نامزدم.... خواهشمندم دوستان راهنمایی کنن... خیلی ممنونم از لطفتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)