صفحه 111 از 175 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

با سلام
    دوستان
    آیا بعد از سابمیت ویزا، و بعد از مدتی، مستقیما افسر به ما پیام میدهد و مدارک اضافه می خواهد ؟
    به من از (Admin Support Officer | IPB) ایمل زدند و مدارک خواستند و گفتند بررسی های اولیه رو انجام میدیم و میره برای اکسترنال چک/ خبری از افسر نبود؟ لطفا بفرمایید داستان از چه قرار است..

Junior Member

برای بنده 14 روز پس از سابمیت ایمیل اومد که لیست آدرس های محل زندگی در 5 سال اخیر و مدرک سربازی رو آپلود کن. گرچه قبلا مدرک سربازی رو آپلود کرده بودم. طرف توی ایمیل خودشو معرفی نکرده بود. بعد از اون هم ایمیل دادم که ایا به دستتون رسید فایل های جدید که طرف تایید کرد که رسیده. از اون روز هم حدودا 1 ماه میگذره و خبری دیگه ای نشده منم ایمیلی بهشون ندادم. نمی دونم بقیه دوستان تجربه مشابه داشتن یا نه. اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به ما هم بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط amindan11 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان
    آیا بعد از سابمیت ویزا، و بعد از مدتی، مستقیما افسر به ما پیام میدهد و مدارک اضافه می خواهد ؟
    به من از (Admin Support Officer | IPB) ایمل زدند و مدارک خواستند و گفتند بررسی های اولیه رو انجام میدیم و میره برای اکسترنال چک/ خبری از افسر نبود؟ لطفا بفرمایید داستان از چه قرار است..

نقل قول نوشته اصلی توسط joker21021 نمایش پست ها
    برای بنده 14 روز پس از سابمیت ایمیل اومد که لیست آدرس های محل زندگی در 5 سال اخیر و مدرک سربازی رو آپلود کن. گرچه قبلا مدرک سربازی رو آپلود کرده بودم. طرف توی ایمیل خودشو معرفی نکرده بود. بعد از اون هم ایمیل دادم که ایا به دستتون رسید فایل های جدید که طرف تایید کرد که رسیده. از اون روز هم حدودا 1 ماه میگذره و خبری دیگه ای نشده منم ایمیلی بهشون ندادم. نمی دونم بقیه دوستان تجربه مشابه داشتن یا نه. اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به ما هم بگه
    برای من هم دو هفته پیش ایمیل اومد که مدارک اضافی شامل 5 سال زندگی لیست مقالات و افر را بفرستم و تا حالا دیگه خبری نشده.

Junior Member

دقیقا برای من و شما و اقای جوکر مشابه اتفاق افتاده- اونها گفتند که تا 1 مارچ جواب میدهند. تعجب میکنم که از آفیسر خبری نیست و حرفی نزدند.
    انشالا که برای همه خیر باشه- خواهشا عزیزان دیگه اگر مطلع هستند، اطلاعات بیشتر در اختیار بگذارند.
    ممنون

Junior Member

از بین اعضا آیا کسی برای اول مارچ ویزاش اومده؟ لطفا سایر اعضا رو بیشتر راهنمایی کنید.

سلام

من متن زیر را از سفارت دریافت کردم. چجوری باید بهش جواب بدم؟
    مثلا جوابهای کوتاه در حدود چند جمله کفایت میکنه یا باید خیلی با جزییات پاسخ بدم؟
    مدرکی هم باید در ساپورت حرف هام ضمیمه کنم یا فقط پاسخ دادن کفایت میکنه؟
    کجا باید جوابشا بفرسم؟

دوستانی که تجربه این ایمیل را داشتن لطف میکنند پاسخ بدهند.
    In order to complete an initial assessment on your application, we require the following additional information:
    Please advise us what activities and plans you will pursue once you have completed your Doctorate degree i.e. What are your career plans?
    Please advise us why you have chosen New Zealand for your studies?
    A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses
    A list of all scientific and academic publications that you have written or co-authored

نقل قول نوشته اصلی توسط salehidariush نمایش پست ها
    سلام

من متن زیر را از سفارت دریافت کردم. چجوری باید بهش جواب بدم؟
    مثلا جوابهای کوتاه در حدود چند جمله کفایت میکنه یا باید خیلی با جزییات پاسخ بدم؟
    مدرکی هم باید در ساپورت حرف هام ضمیمه کنم یا فقط پاسخ دادن کفایت میکنه؟
    کجا باید جوابشا بفرسم؟

دوستانی که تجربه این ایمیل را داشتن لطف میکنند پاسخ بدهند.
    In order to complete an initial assessment on your application, we require the following additional information:
    Please advise us what activities and plans you will pursue once you have completed your Doctorate degree i.e. What are your career plans?
    Please advise us why you have chosen New Zealand for your studies?
    A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses
    A list of all scientific and academic publications that you have written or co-authored
    شما کدوم دانشگاه پذیرش دارید و اینکه جایی شاغل هستید ؟ اگر هستید یک آفر بگیرید.

Junior Member

اخیرا کسی به شماره ای که پایین ایمیل آفیسرش هست تماس گرفته؟ چرا پیوسته بوق مشغولی می زنه؟ برای شما هم همینطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Poran نمایش پست ها
    اخیرا کسی به شماره ای که پایین ایمیل آفیسرش هست تماس گرفته؟ چرا پیوسته بوق مشغولی می زنه؟ برای شما هم همینطوره؟
    واسه من شماره ای نداره پایینش
    خبری هم که نشد رفتیم تو ماه جدید ولی هنوز خبری نیست.

Junior Member

چقدر طولانی شده پروسه. نه جواب ایمیل نه جواب تلفن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)