صفحه 156 از 175 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان، کسانی که جدیدا برای ویزای دانشجویی اقدام کردند و متاهل هستند ممکن هست راهنمایی کنند که چه فرمی برای اسپانسرشیپ همسر لازم هست؟ و کلا چه فرمهایی باید تکمیل بشه؟ (پذیرش PhD بدون فاند از کانتربری دارم)

سلام دوستان
    من فول فاند از دانشگاه آکلند برای مقطع دکتری رشته مکانیک دارم، 7 فوریه 2019 مدارکمو برای ویزا سابمیت کردم، بعد از یک ماه به گروه SAT منتقل شد، و ازم مدارک تکمیلی خواستن که من بعد از یک هفته فرستادم. 21 مارچ نامه دریافت کردم که تا 14 روز دیگه آفیسر تعیین میشود. ولی تا الان خبری نشده. از طرفی تاریخ انقضای فاندم تا 1 آگوست وقت داره و من نگرانم که تا اون زمان افیسرم تعیین نشود یا اینکه ویزام صادر نشود.
    آیا امکان تمدید فاند از طرف دانشگاه وجود دارد یا نه؟
    آیا امکان تسریع روند صدور ویزا وجود دارد یا نه؟
    از دوستان عزیزی که در این موارد اطلاعی دارند ممنون میشوم اگر راهنمایی کنند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فول فاند از دانشگاه آکلند برای مقطع دکتری رشته مکانیک دارم، 7 فوریه 2019 مدارکمو برای ویزا سابمیت کردم، بعد از یک ماه به گروه SAT منتقل شد، و ازم مدارک تکمیلی خواستن که من بعد از یک هفته فرستادم. 21 مارچ نامه دریافت کردم که تا 14 روز دیگه آفیسر تعیین میشود. ولی تا الان خبری نشده. از طرفی تاریخ انقضای فاندم تا 1 آگوست وقت داره و من نگرانم که تا اون زمان افیسرم تعیین نشود یا اینکه ویزام صادر نشود.
    آیا امکان تمدید فاند از طرف دانشگاه وجود دارد یا نه؟
    آیا امکان تسریع روند صدور ویزا وجود دارد یا نه؟
    از دوستان عزیزی که در این موارد اطلاعی دارند ممنون میشوم اگر راهنمایی کنند.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

نگران نباشی. امکان تسریع در روند ویزا نیست. ولی دانشگاه در صورت موافقت استاد براحتی ددلاین آفرتون رو تمدید میکنه و نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

نگران نباشی. امکان تسریع در روند ویزا نیست. ولی دانشگاه در صورت موافقت استاد براحتی ددلاین آفرتون رو تمدید میکنه و نگران نباشید.
    واقعا ممنون دوست عزیز لطف کردید.
    میتونم از خدمتتون بپرسم که شما از چه دانشگاهی و در چه رشته ای پذیرش گرفتید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم میخوایم برای ویزا اقدام کنیم. ترجمه سند ازدواج به همراه مهر دادگستری و وزارت امور خارجه برای اثبات کافیه؟
    کلیه صفحات سند ازدواج باید ترجمه بشه؟
    ممنون میشم اگر که مدارک مورد نیاز کلی برای ویزا رو بگید بهم

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش با فول فاند گرفتم
    با همسرم به نیوزیلند میرم،
    آیا گردش حساب ۶ ماهه لازم داریم ؟ یا پس انداز ؟
    مبلغش چند تومن باید باشه؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Younesfarzan نمایش پست ها
    واقعا ممنون دوست عزیز لطف کردید.
    میتونم از خدمتتون بپرسم که شما از چه دانشگاهی و در چه رشته ای پذیرش گرفتید؟

کانتربری PHD CIVIL

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    کانتربری PHD CIVIL
    دوست عزیز میشه لطف کنید یه نمونه از نامه ی bona fide برای ایده گرفتن برامون اینجا بگذارید؟ من خیلی تو صفحات قبلی گشتم... دوستان توضیحات خوبی برای محتوای نامه داده بودند ولی یه سمپل اگر داشته باشیم خیلی بهتره....حتمن تو فایلهای قدیمیتون میشه چیزی پیدا کرد. اگر لطف کنید کمک بزرگی کردید.

Junior Member

سلام دوستان. برای نشان دادن تمکن مالی برای ویزای دانشجویی نیوزیلند (دکتری سلف فاند) به نظر میرسه که باید گردش 6 ماهه حساب ارایه داد. اگر در 3 ماه اول گردش و مانده خیلی جزئی باشه و مانده و گردش قابل قبول در 3 ماه دوم اتفاق افتاده باشه، آیا بهتر نیست گردش 3 ماهه بگیرم برای اداره مهاجرت؟ یا بهتره 3 ماه بیشتر صبر کنم و سپس برای ویزا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام. من شنیدم که یکی از دوستان با گردش 4 ماهه جواب منفی گرفتند... هر چند مطمئن نیستم به این دلیل بوده باشه ولی اگر میتونید و فرصتش رو دارید احتیاط کنید بهتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)