صفحه 1 از 175 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط erbvn نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که موفق به اخذ فاند از استادشون یا بورس دانشگاه شدند می تونم خواهش کنم که یه مختصری از اطلاعاتی که در نامه ای که براشون از طرف دانشگاه ارسال شده مبنی بر این که شما ساپورت مالی دارید تا به سفارت ارائه کنید, ذکر کنند؟؟؟ استاد من یکم تازه وارده...!!! راجع به فاند میگه شرایط فاندش اینطوریه که من رو برای یکسال ساپورت میکنه بعد اگر پیشرفتم قابل قبول بود و منبع مالی هم موجود بود این ساپورت برای سال دوم و بعد سوم هم ادامه پیدا میکنه, آیا تو نامه شما هم این شرایط وجود دارد؟؟؟ یا 3 ساله است؟. سوال من اینکه با این شرایط سفارت آیا از من ارائه تمکن مالی برای تحصیلم میخواهد؟؟؟
    با سپاس
    سلام
    من از طرف استادم بورس گرفتم. و در نامه دقیقا ذکر شده که سالی چه مقدار و برای کدام هزینه ها چه مقدار بورس برام تحویل می گیره. دت زمان اختصاص بورس هم ذکر شده مثلا برای دکترای من نوشته بیش ز 36 ماه. منبع اختصاص بورس هم نوشته شده است. البته تو ادامه توضیحاتشون هم نوشته که فاند در صورتی تخصیص پیدا میکنه که از فعالیت من راضی باشند. این یک جمله عمومی هست و غالبا در بورس ها ذکر می شود.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

دوستان، مدارک من 28 دسامبر به دبی رسید. 2 ژانویه پین نامبر رو واسم فرستادن، 4 ژانویه هم اعلام کردن که مدارک رو فرستادن IPB ولینگتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوستان، مدارک من 28 دسامبر به دبی رسید. 2 ژانویه پین نامبر رو واسم فرستادن، 4 ژانویه هم اعلام کردن که مدارک رو فرستادن IPB ولینگتون.
    سلام دوست عزیز...
    چطور ممکنه؟
    آخه طی دو ایمیل اخیری که من به دبی زدم و جوابی که دریافت کرده بودم گفته شده بود که سفارت از 24 دسامبر تا 4 ژانویه تعطیله.
    یعنی ممکنه اون ایمیل به شم توسط ماشین فرستاده شده باشه؟
    و اینکه فقط آفیسرها در دبی تو تعطیلات مدارکو بررسی نمیکردن و سایر کارکنان سفارت مشغول کارشون بودن؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...
    چطور ممکنه؟
    آخه طی دو ایمیل اخیری که من به دبی زدم و جوابی که دریافت کرده بودم گفته شده بود که سفارت از 24 دسامبر تا 4 ژانویه تعطیله.
    یعنی ممکنه اون ایمیل به شم توسط ماشین فرستاده شده باشه؟
    و اینکه فقط آفیسرها در دبی تو تعطیلات مدارکو بررسی نمیکردن و سایر کارکنان سفارت مشغول کارشون بودن؟؟؟
    داخل ایمیلشون تاکید کردن که این ایمیل اتوماتیک ارسال شده به همین دلیل ممکنه توسط ماشین انجام شده باشه

Junior Member

سلام دوستان یک سوال دارم
    اگه من واسه ویزا از یک دانشگاه اقدام کنم، بعد که رفتم می تونم دانشگاه رو عوض کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم
    اگه من واسه ویزا از یک دانشگاه اقدام کنم، بعد که رفتم می تونم دانشگاه رو عوض کنم؟
    سلام
    راستش فکر کنم بتونید. چون من با استاد سابقم که صحبت میکردم گفتند که میتونی بعد از دانشگاهی به دانشگاه دیگه منتقل بشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام
    دوست عزیز a_arghavani شما خبری از IPB ندارید و ایمیلی دریافت نکردید؟

Junior Member

مرسی از جواب. من می تونم با یک offer letter برای ویزا اقدام کنم.بعد زمانی که افیسر در حاله چک مدارک هست من یک offer letter دیگه بدم؟یعنی در پروسه ویزا دانشگاه رو عوض کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    مرسی از جواب. من می تونم با یک offer letter برای ویزا اقدام کنم.بعد زمانی که افیسر در حاله چک مدارک هست من یک offer letter دیگه بدم؟یعنی در پروسه ویزا دانشگاه رو عوض کنم؟
    به نظرم در مورد مسأله شما لینک زیر توضیحاتی دارد

http://dol.govt.nz/immigration/knowledgebase/item/1037
    اگر هم می خواستید خودتان سئوال بپرسید در همان صفحه عنوانی وجود دارد به نام
    Still can't find an answer?Still can't find an answer

زیر این عنوان لینکی وجود دارد به نام
    send us an online query
    که با کلیک کردن روی آن وارد صفحه ای می شوید که فرم پرسیدن سئوال در آن هست

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    راستش فکر کنم بتونید. چون من با استاد سابقم که صحبت میکردم گفتند که میتونی بعد از دانشگاهی به دانشگاه دیگه منتقل بشی.
    سلام...یک مورد داشتیم که در دانشگاه Otago بود و تغییر دانشگاه داد و رفت waikato...پس به طور قطع شدنی هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)