صفحه 133 از 175 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام، ببخشید برای ثبت نام سفارت اول باید رفت بیمارستان و کد گرفت یا میشه ثبت نام کرد و کد رو بعدا وارد کرد؟ ممنونم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا با آفر کاندیشنال میشه ویزا گرفت؟ توی نامه پذیرش کاندیشنال نوشته با همین نامه می تونید برای ویزا اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. شما تا قبل سابمیت باید کد را وارد کنید. چون مراحل پله به پله ذخیره میشن میتونید تا یک جایی فرم ها رو پر کنید و مدارک و آپلود کنید و قبل از سابمیت ازمایشهاتونم انجام بدین که کدش و بتونید وارد بفرمایید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید برای ثبت نام سفارت اول باید رفت بیمارستان و کد گرفت یا میشه ثبت نام کرد و کد رو بعدا وارد کرد؟ ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

اطلاعی ندارم ولی بعید میدونم با آفر کاندیشنال سفارت ویزا بده چون باید از پذیرش قطعی شما مطمئن بشن و بعد ویزاتون اپروو بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا با آفر کاندیشنال میشه ویزا گرفت؟ توی نامه پذیرش کاندیشنال نوشته با همین نامه می تونید برای ویزا اقدام کنید

Junior Member

سلام
    من برای ویزا 25 oct اقدام کردم، آفیسر تقریبا از Dec هست که میگه داره third-party-check میشه و تا موقعی که پاسخی نیاد نمیتونن تصمیم گیری کنن،
    فکر می کردم دیگه روند ویزا دادن نیوزیلند کوتاه شده ولی الان داره میشه 4 ماه که پاسخی ندادن،
    آیا دوستان دیگه هم هستن که وضعیتشون این طوری باشه؟

سلام دوستان
    ممنون بابت کمک همتون...من مدارکم اماده شده میخوام بفرستم برا دبی فقط هزینه رو چجوری باید پرداخت کنم با توجه به اینکه آنلاین نیست؟؟؟واینکه برا همسرم همزمان ویزای کار هست ایا باید دوتا اپ فی پرداخت بشه؟. پیشاپیش ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mizgly نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزا 25 oct اقدام کردم، آفیسر تقریبا از Dec هست که میگه داره third-party-check میشه و تا موقعی که پاسخی نیاد نمیتونن تصمیم گیری کنن،
    فکر می کردم دیگه روند ویزا دادن نیوزیلند کوتاه شده ولی الان داره میشه 4 ماه که پاسخی ندادن،
    آیا دوستان دیگه هم هستن که وضعیتشون این طوری باشه؟
    اوهوم منم دقیقا همون موقع فرستادم. خبری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbala نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون بابت کمک همتون...من مدارکم اماده شده میخوام بفرستم برا دبی فقط هزینه رو چجوری باید پرداخت کنم با توجه به اینکه آنلاین نیست؟؟؟واینکه برا همسرم همزمان ویزای کار هست ایا باید دوتا اپ فی پرداخت بشه؟. پیشاپیش ممنون
    فکر کنم برید دفتر سفارت اونجا میتونید حضورا پرداخت کنید اگه آنلاین اقدام نکردید

سلام دوستان.
    من امروز مدارکم رو برای دبی ارسال کردم. دکتری معماری دانشگاه ویکتوریا سلف فاند. دعا کنین لطفا اکی شه....ممنون از همه کسایی که اطلاعاتشون رو اینجا گذاشتن و راهنمایی کردن. از جهت اینکه اطلاعات درست و مستند خدمت دوستان بدم منتظرم جواب اکی شه که راهنمایی درست باشه. براتون همه آرزوی موفقیت دارم.

با سلام و وقت بخیر.
    من امروز به صورت آنلاین اپلای کردم واسه ویزای دانشجویی. پس از پرداخت هزینه و سابمیت اپلیکیشن، یه صفحه ای آورد و نوشت که این صفحه رو پرینت کنید و همراه با پاسپورتتون و required handling fee به New Zealand Visa Application Center در دوبی ببرید! آیا چنین کاری رو باید انجام بدم؟! تو صفحات پیش ندیدم که بچه ها چنین کاری انجام داده باشن و همه بعد اپروو ویزا، پاسپورت رو میبرن سفارت تهران فقط تا لیبل بزنن واسشون. زیرش هم نوشته که اپلیکیشن شما به Mumbai Office فرستاده میشه و اگه سوالی باشه شما رو در جریان قرار میدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)