صفحه 75 از 175 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

با سلام
    در مورد بیمه خود و همراه بایستی چیکار کنیم؟
    خودمون بیمه تهیه کنیم؟
    روند کار چطور است؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد بیمه خود و همراه بایستی چیکار کنیم؟
    خودمون بیمه تهیه کنیم؟
    روند کار چطور است؟
    سلام
    اگه منظورتون بیمه شما و همراهتون پس از ورود به نیوزلنده، در صورتی که بورس داشته باشید و بورس شما بیمه رو پوشش بده که عملا شما بیمه هستید ولی واسه همراهتون باید اقدام کنید که حدود 600 دلار هزینه اش میشه. در صورتی که بورس نیستید خودتون باید هزینه بیمه اتون رو به همراه شهریه اتون بپردازید و هزینه بیمه همراه هم همون حدود 600 دلاره. یک توصیه دوستانه حتما بیمه رو تهیه بفرمایید چون هزینه ویزیت یک متخصص اینجا 400 دلاره هزینه ویزیت پزشک عمومی هم بین 80 تا 100 دلاره.

Junior Member

سلام
    دوستان من از اداره مهاجرت ایمیلی دریافت کردم.
    ".....We have received a response regarding your National Security Check and we are now awaiting correspondence from the University of an updated start date"
    دانشگاه بهشون جواب می ده یا باید پیگری کنم شخصا. ضمنا کسی می دونه بعد از این مرحله چقدر دیگه طول میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    سلام
    اگه منظورتون بیمه شما و همراهتون پس از ورود به نیوزلنده، در صورتی که بورس داشته باشید و بورس شما بیمه رو پوشش بده که عملا شما بیمه هستید ولی واسه همراهتون باید اقدام کنید که حدود 600 دلار هزینه اش میشه. در صورتی که بورس نیستید خودتون باید هزینه بیمه اتون رو به همراه شهریه اتون بپردازید و هزینه بیمه همراه هم همون حدود 600 دلاره. یک توصیه دوستانه حتما بیمه رو تهیه بفرمایید چون هزینه ویزیت یک متخصص اینجا 400 دلاره هزینه ویزیت پزشک عمومی هم بین 80 تا 100 دلاره.
    سلام
    همسر من دانشگاه ویکتوریا بورس گرفته ولی بیمه رو کاور نمیکنه ای بورس.
    حالا ما چطور باید بیمه رو تهیه کنیم؟روند کار چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    ".....We have received a response regarding your National Security Check and we are now awaiting correspondence from the University of an updated start date"
    دانشگاه بهشون جواب می ده یا باید پیگری کنم شخصا. ضمنا کسی می دونه بعد از این مرحله چقدر دیگه طول میکشه؟
    به نظرم بد نیست که ازشان سئوال کنید؛ ولی این ایمیل به معنی آن هست که ان شاء الله به زودی خبرهای خوبی خواهید شنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    من خدودا یک ماه و نیم پیش این ایمیل و دریافت کردم تقریبا هر سه روزم بهشون ایمیل میزنم و اونا فقط میگن تحت کنترل ما نیست باید صبر کنید از چک برگرده، بطور کلی بهت بگم شور شو در میارن، اعصابتو بهم میریزن و هیج جواب درس درمونی هم بهت نمیدن، فقط باید صبر کنی ببینی چی میشه، من که دیگه ازشون ناامید شدم چون واقعا تنبلن و اصلا نمیشه رو هیچ حرفشون حساب کرد.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    سلام
    همسر من دانشگاه ویکتوریا بورس گرفته ولی بیمه رو کاور نمیکنه ای بورس.
    حالا ما چطور باید بیمه رو تهیه کنیم؟روند کار چطوره؟
    دانشگاه آکلند که یه فرم داره پر میکنید و میفرستید واسه اینترنشنال آفیس بعد مبلغ رو واریز میکنید و نامه مبنی بر داشتن بیمه واستون ایمیل میشه

Junior Member

سلام
    برای همراه چه ویزایی لازم هست؟

Junior Member

سلام
    برای همراه چه ویزایی لازم هست؟ و اینکه من زمان پرکردن فرم به این قسمت برخوردم
    provide the date to which ur fees have been paid.if you have a scholarship provide the date ur scholarship ends
    مگه الان باید مبلغ شهریه رو پرداخت کنم؟

سلام. بسته به مقطع تحصیلی visitor یا work. تا شهریه پرداخت نشه درخواست ویزا بررسی نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kommi نمایش پست ها
    سلام
    برای همراه چه ویزایی لازم هست؟ و اینکه من زمان پرکردن فرم به این قسمت برخوردم
    provide the date to which ur fees have been paid.if you have a scholarship provide the date ur scholarship ends
    مگه الان باید مبلغ شهریه رو پرداخت کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)