صفحه 160 از 175 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان عزیز فروم
    اول از همه از همه دوستانی که اطلاعات خوبشون رو در اختیار بقیه گزاشتن واقعاااااااا ممنونم. به لطفشون منم واسه ویزای آنلاین دانشجویی اقدام کردم و با خوندن این تاپیک تقریبا جواب همه سوالام رو بدست آوردم.
    فقط یک نکته رو باید بگم که یک روز بعد از سابمیت کردن ویزا، برام ایمیل اومد که باید اطلاعات معاینات پزشکیتو هم آپلود کنی، در صورتیکه من فکر می کردم فقط لازمه که رفرنس کد رو وارد کنم. اینو گفتم که بچه هایی که جدید میخان اپلای کنن این فرم رو هم سابمیت کنن.
    بچه ها یه سوال. برا من ایمیل اومده که باید پاسپورتتو بفرستی دفتر سفارت توی تهران و هزینشو هم بپردازی. الان برام سواله که الان باید برم یا بعد از گرنت شدن ویزا؟؟ و اینکه پاسپورت رو همون موقع بهم میدن یا دستشون میمونه؟ حتما باید حضوری بری؟ نمیشه پست کنی؟ چون من تهران نیستم.
    ممنون میشم اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه
    سلام
    بسیار عالی
    اما اگر کاملتر اطلاعات می ذاشتین راهنمایی آسونتر بود، اولا کدو دانشگاه و چه مقطع و با چه شرایط مالی پذیرش گرفتید؟
    دوما آدرسی که داده واسه سفارته یا همون میدان آرژانتین خیبان الوند خیابان راشل کوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aaaaarezaaa نمایش پست ها
    خودشون میگن قبل گرنت شدن ویزا باید ببرید. حضوری با 45 یورو پاسپورتتونا ببرید میدان آرژانتین خیابان راشل کوری. البته قبلش باید با ایمیل وقت بگرید.
    این کارو که قبلا کردم، فکر کنم تو خود نیوزیلند یه بررسیهایی می کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط meeheeidarian نمایش پست ها
    این کارو که قبلا کردم، فکر کنم تو خود نیوزیلند یه بررسیهایی می کنند
    شما کی اپلای کردین؟

دوستانی که اخیرن اپلای کردن لطفا یه آپدیت بزارن ببینیم چه خبره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak014 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی همراه داشته باشه دیگه نمی تونه آنلاین واسه ویزا اقدام کنه؟
    روندش فرق داره؟
    نه ظاهرا آنلاین واسه مجردها هست و کسایی که همراه دارن باید مدارکشون رو پست کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام
    بسیار عالی
    اما اگر کاملتر اطلاعات می ذاشتین راهنمایی آسونتر بود، اولا کدو دانشگاه و چه مقطع و با چه شرایط مالی پذیرش گرفتید؟
    دوما آدرسی که داده واسه سفارته یا همون میدان آرژانتین خیبان الوند خیابان راشل کوریه؟
    ممنونم من دیگه پاسپورتم رو بردم همون خیابون راشل کوری واسه سرتیفای کردن. ازشون هم پرسیدم گفتن ایشالا اگه ویزات گرنت بشه دیگه نمیخاد پاستو بیاری.

شما کی اپلای کردین؟
    من ٢٥ مي سابميت كردم
    ٦ جون پاسمو دادم براي بررسي
    ٢ جولاي يه سري مدارك جديد و البته بعضي از همون قبليا ازم خواستن و گفتند مدارك ميره براي external verification كه نميدونم چيه

شما نميدونين چيه؟؟؟
    شما كي سابميت كردين؟

من ٢٥ مي سابميت كردم
    ٦ جون پاسمو دادم براي بررسي
    ٢ جولاي يه سري مدارك جديد و البته بعضي از همون قبليا ازم خواستن و گفتند مدارك ميره براي external verification كه نميدونم چيه

شما نميدونين چيه؟؟؟
    شما كي سابميت كردين؟
    من بیستم مارچ اپلای کردم. external verification معمولن تا 8 هفته طول میکشه بعد ازون آخرین مرحلش افسیر اصلیه که باید امضا کنه. مدارک اضافه رو معمولن بلا فاصله که مدارک میرسه به SAT ازتون میخوان نمیدونم چرا مال شما را طول دادن. بهتون گفتن که الان پروندتون کدوم سمت ادارشونه؟ دارید برا دکتری اقدام می کنید دیگه؟ فاندتون در چه حدیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

من بیستم مارچ اپلای کردم. external verification معمولن تا 8 هفته طول میکشه بعد ازون آخرین مرحلش افسیر اصلیه که باید امضا کنه. مدارک اضافه رو معمولن بلا فاصله که مدارک میرسه به SAT ازتون میخوان نمیدونم چرا مال شما را طول دادن. بهتون گفتن که الان پروندتون کدوم سمت ادارشونه؟ دارید برا دکتری اقدام می کنید دیگه؟ فاندتون در چه حدیه؟
    ایشالا شما به سلامتی همین روزا خبر خوش میگیرید و ویزاتون میاد به امید خدا.
    من که تازه 9 جولای اقدام کردم مدارکم هم همون جور که فرمودید رفت SAT و گفتن مدرک اضافه ای نمیخان و میره واسه اکسترنال چک و صف تخصیص افیسر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    ایشالا شما به سلامتی همین روزا خبر خوش میگیرید و ویزاتون میاد به امید خدا.
    من که تازه 9 جولای اقدام کردم مدارکم هم همون جور که فرمودید رفت SAT و گفتن مدرک اضافه ای نمیخان و میره واسه اکسترنال چک و صف تخصیص افیسر.
    ا
    امیدوارم. به سلامتی. انشالا مال شما زودتر از روال معمول بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)