صفحه 98 از 175 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من امروز ویزام تایید شد
    سه اکتبر لاج شدم
    و 4 دسامبر ویزای خودم و پدرم رو فرستادن
    بورس دارم از دانشگاه اتاگو برای رشته روانشناسی جنایی
    برای همگی آرزوی موفقیت می کنم

Junior Member

سلام

من 15 اگوست فرستادم. از اوایل نوامبر هم رفتم تو مرحله ی National Security Check و هنوز هم منتظر جواب Clearance هستم.

فکر کنم بخاظر سربازی رفتن باشه. من وزارت دفاع بودم.

کسی از بچه ها هست سربازی رفته باشه و clear شده باشه؟ میدونین چقدر طول میکشه این مرحله؟

سلام مجدد به دوستان، آقا ما داریم فرم ۱۲۰۰ رو پر میکنیم ولی واسه سفر به کربلا و مکه که ۶-۷ سال پیش داشتم هدف از سفر روچی بنویسم؟!

Junior Member

دوستان سلام
    من میخوام برا ویزا اقدام کنم بورس اتاگو شدم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم . زنگ زدم برا آزمایش خون وقت بگیرم میگن hap id اومده؟ اون چیه؟ کسی هست کمکی بکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojde68 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من میخوام برا ویزا اقدام کنم بورس اتاگو شدم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم . زنگ زدم برا آزمایش خون وقت بگیرم میگن hap id اومده؟ اون چیه؟ کسی هست کمکی بکنه؟
    سلام.شما میخواهید آنلاین اقدام کنید یا با پست؟ تا جاییکه من میدونم شما اول باید برید پیش یکی از دکترهایی که سفارت قبول دارد. دکتر علاوه برمعاینات لازم یه کد برای شما صادر میکنه، برای ایکس-ری و آزمایش خون باید اون کد را به مراکز بگید. یه چیز جالب که برای من اتفاق افتاد این بود که آزمایشگاه به من گفت که اگر دکتر آزمایشو توی دفترچه بیمه براتون می نوشت، آزمایشات مشمول بیمه میشد! اینطوری نزدیک 80 تومان هزینه ها کمتر میشه

Junior Member

فرم 1200 رو اگه پر کنیم شناسنامه های پدر و مادر و برادر و خواهر رو هم باید ترجمه کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    فرم 1200 رو اگه پر کنیم شناسنامه های پدر و مادر و برادر و خواهر رو هم باید ترجمه کنیم؟
    نه نیازی نیست

Junior Member

من فاندم اومد از دانشگاه اوکلند برای دکتری. مدارکم تقریبا اماده است ولی نمی دونم باید طبق نظر بعضی دوستان همه ی مدارک رو یکجا کامل ارائه بدم یا تا اونجا که ممکنه مدارک رو کم کنم. مثلا من یه خونه دارم که سندش متاسفانه آماده نیست. نمی دونم اگه مثلا یه نامه از شورای محل بگیرم مبنی بر اینکه این خونه مال منه کافیه؟ آیا اصلا نیازی هست؟ یا ممکنه مشکل حتی ایجاد بکنه؟ یا تمکن مالی رو نمی دونم نیازه ارائه بدم یا نه با توجه به اینکه فاند هم دارم؟
    یا همین فرم 1200 رو بعضی دوستان گفتن بزارید در حالی که می دونم جزو ضروریات نیست. نظرتون چیه؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

the thing is, the more documents you send, the easier it is for the officer to judge your case and grant you a visa. I had a very complete case and considering that I had not received my funding when I applied and it was something that had to be done whilst I arrived in New Zealand, I got my wife and I's visa in exactly one month.
    so I filled all the forms, you don't have this but I translated and sent my moafi tahsili for my military service, house ownership deed, abstract of my phd with my supervisors name and contacts, M.A. abstract with supervisor names and contacts, bank accounts, my fathers salary slip, and HR card and ....

one thing to add, if I had provided more documents for our marriage to the officer, we only sent the aid name at the start, we could have got our visa faster, cause we had a 1 week delay for m e to send him documents regarding strength of relations

Junior Member

در یکی از کامنت های این فورم یکی از دوستان که شهرستان زندگی می کرد اشاره کرد که به گواهی عدم سوء پیشینش ایراد گرفته سفارت و خواسته شده تا از تهران بگیره گواهی رو. می خواستم ببینم این یک امر معمول هست؟ با توجه به اینکه در این گواهی ذکر میشه که فلان شخص در دادگستری فلان استان سابقه کیفری نداره یکم عجیب نیست که کسی که شهرستان زندگی می کنه پاشه بره تهران گواهی بگیره؟ من دارم مدارکم رو اماده می کنم برای سابمیت ویزا نمی دونم این گواهی رو باید از کجا بگیرم؟؟؟ شهرستانی که زندگی می کنم یا تهران؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)