صفحه 173 از 175 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان میشه لطفا جواب سوالو منو بدید اگه فول فاند بودید و همراه داشتید؟

Junior Member

سلام بچه ها
    من یک پذیرش بدون فاند دارم تو مقطع دکترا. میشه یکی از بچه های خوب اینجا به من بگم چقدر باید تو حسابم پول باشه واسه تمکن مالی ؟
    سوال دومم اینه که چقدر طول میکشه تا ویزا را بدن؟ اگه از خارج ایران اپلای کنی ممکنه سریعتر بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezah_8240 نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی برایم پیش اومده. من پذیرش دکترا بدون فاند از AUT گرفتم. اگه برای دوره دکترا فاند نگیرم، باید برای سه سال پول نقد داشته باشم؟
    شهریه دانشگاه من سالی 9000 دلاره . چقدر پول نقد باید داشته باشم؟ آیا داشتن خونه به نامم به جای پول نقد میتونه کافی باشه؟

سلام.

اگر سلف فاند هستید باید حساب بانکی ارایه بدید که پول برای سه سال دکتری شش ماه توی حساب بوده باشه. اگر این پول کمتر از شش ماه (مثلا یک ماه) توی حساب هست یا حساب جدید باز شده، همین حساب را میتونید ارایه بدید فقط باید بگید این پول از کجا آمده (فروش ملک و ...). مبلغی که باید ارایه بدید 45000 دلار نیوزیلند بعلاوه سه سال شهریه بعلاوه 2000 بلیط برگشت. نرخ دلار را بانک به صورت دولتی میزنه.

هر ماه بهتره یه مقدار از حساب را (به اندازه حقوق ماهیانه) برداشت و واریز کنید که نشون بدید حساب در گردشه.

اگر هم توی این شش ماه مبلغ بالا وارد حساب کردید باید منبع این پول را هم به اداره مهاجرت نشون بدید. بانک دو نامه به شما باید بده. یکی نامه تمکن (که مانده و مجموع برداشت ها و مجموع واریز های حساب توی شش ماه را میزنه) و صورتحساب شش ماهه (که برداشت ها و واریزهای شش ماه را یکی یکی لیست میکنه). بانکی انتخاب کنید که این دو نامه را ارایه بده.

اگر همراه دارید باید برای همراه 4200 دلار با شرایط بالا ارایه بدید.

از اعضای فامیل یا دوستان میتونن اسپانسر شما شوند. حسابشون باید شرایط بالا را داشته باشه و باید فرم اسپانسری پر کنند.

اگر فول فاند هستید نیازی به ارایه مبالغ گفته شده نیست فقط 2000 دلار بلیط برگشت باید نشون بدید که این احتیاجی به ارایه صورتحساب شش ماهه نداره. ولی برای همراه باید حساب شش ماهه (4200 دلار) ارایه بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sima11 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یک پذیرش بدون فاند دارم تو مقطع دکترا. میشه یکی از بچه های خوب اینجا به من بگم چقدر باید تو حسابم پول باشه واسه تمکن مالی ؟
    سوال دومم اینه که چقدر طول میکشه تا ویزا را بدن؟ اگه از خارج ایران اپلای کنی ممکنه سریعتر بدن؟
    اگر سلف فاند هستید باید حساب بانکی ارایه بدید که پول برای سه سال دکتری شش ماه توی حساب بوده باشه. اگر این پول کمتر از شش ماه (مثلا یک ماه) توی حساب هست یا حساب جدید باز شده، همین حساب را میتونید ارایه بدید فقط باید بگید این پول از کجا آمده (فروش ملک و ...). مبلغی که باید ارایه بدید 45000 دلار نیوزیلند بعلاوه سه سال شهریه بعلاوه 2000 بلیط برگشت. نرخ دلار را بانک به صورت دولتی میزنه.

هر ماه بهتره یه مقدار از حساب را (به اندازه حقوق ماهیانه) برداشت و واریز کنید که نشون بدید حساب در گردشه.

اگر هم توی این شش ماه مبلغ بالا وارد حساب کردید باید منبع این پول را هم به اداره مهاجرت نشون بدید. بانک دو نامه به شما باید بده. یکی نامه تمکن (که مانده و مجموع برداشت ها و مجموع واریز های حساب توی شش ماه را میزنه) و صورتحساب شش ماهه (که برداشت ها و واریزهای شش ماه را یکی یکی لیست میکنه). بانکی انتخاب کنید که این دو نامه را ارایه بده.

اگر همراه دارید باید برای همراه 4200 دلار با شرایط بالا ارایه بدید.

از اعضای فامیل یا دوستان میتونن اسپانسر شما شوند. حسابشون باید شرایط بالا را داشته باشه و باید فرم اسپانسری پر کنند.

اگر فول فاند هستید نیازی به ارایه مبالغ گفته شده نیست فقط 2000 دلار بلیط برگشت باید نشون بدید که این احتیاجی به ارایه صورتحساب شش ماهه نداره. ولی برای همراه باید حساب شش ماهه (4200 دلار) ارایه بدید.

ویزا الان به طور متوسط 6 ماه طول میکشه بیاد. در مورد اینکه اگه از خارج اقدام کنید کمتر طول میکشه اطلاعی ندارم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    والا پروپوزال من که سایش بیومتریالها در بدن هست و واقعا حساس نمیتونه باشه!!! نمیدونم دلیلش چیه ولی الان که 5.5 ماه شده!!!
    کلا متریال حساس هست ولی نمیدونم نیوزلند هم گیره به این مساله اخه؟

Junior Member

دوستان سلام
    ويزاي من بعد از 50 روز از تاريخ سابميت اومد.
    الان منتظر ويزاي همسرم هستم. نميدونم چقدر طول ميکشه تا بياد. اگه از دوستان کسي تجربه مشابه داره لطفا بگه.
    من خودم ميومدم اين صفحه رو ميخوندم استرس مي گرفتم چون خيليا مي اومدن و مي گفتن چندماه گذشته و ويزاشون نيومده در صورتي که يک عده هم هستند که ويزاشون زودتر مياد و کارشون انجام ميشه و ديگه نميان اينجا بگن کارشون چي شد.
    بنابراين اگه منتظر ويزاتون هستين تعداد افرادي که اينجا اعلام کردن که ويزاشون اومده رو ملاک قرار نديد و استرس نگيريد.
    انشاالله که همه مون موفق باشيم و به خواسته هامون برسيم.

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام. ببخشید باید موقع اپلود مدارک در سیستم ان لاین، هم خود پاسپورت و هم کپی برابر اصل پاسپورت رو اپلود کنیم؟ همه صفحات پاسپورت باید کپی برابر اصل بشن؟ یا فقط اسکن تمام صفحات پاسپورت کفایت میکنه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faha نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ويزاي من بعد از 50 روز از تاريخ سابميت اومد.
    الان منتظر ويزاي همسرم هستم. نميدونم چقدر طول ميکشه تا بياد. اگه از دوستان کسي تجربه مشابه داره لطفا بگه.
    من خودم ميومدم اين صفحه رو ميخوندم استرس مي گرفتم چون خيليا مي اومدن و مي گفتن چندماه گذشته و ويزاشون نيومده در صورتي که يک عده هم هستند که ويزاشون زودتر مياد و کارشون انجام ميشه و ديگه نميان اينجا بگن کارشون چي شد.
    بنابراين اگه منتظر ويزاتون هستين تعداد افرادي که اينجا اعلام کردن که ويزاشون اومده رو ملاک قرار نديد و استرس نگيريد.
    انشاالله که همه مون موفق باشيم و به خواسته هامون برسيم.
    سلام. تبریک میگم.

میشه لطف کنید بگید چه رشته و مقطعی پذیرش دارید؟ و اینکه اسکالرشیپ دارید یا سلف فاند هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    سلام. ببخشید باید موقع اپلود مدارک در سیستم ان لاین، هم خود پاسپورت و هم کپی برابر اصل پاسپورت رو اپلود کنیم؟ همه صفحات پاسپورت باید کپی برابر اصل بشن؟ یا فقط اسکن تمام صفحات پاسپورت کفایت میکنه؟ ممنون
    اسکن صفحاتی که مشخصات شما را نوشته به اضافه کپی برابر اصل این صفحات که فکر میکنم دو صفحه باشه را آپلود کنید.

اسکن صفحاتی که دارای مهر ورود و خروج و یا ویزا هستند را در یک فایل جداگانه برای سوابق سفر خارجی آپلود کنید.

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان،
    من سفارت ازم نامه ( سرتیفیکیت) از محل کارهام میخواد. الان یکی از شرکت ها ورشکست شده و کلا صاحبشم از ایران رفته، من باید این رو چکار کنم؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    روزی من هم خواهم رسید.......

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)