صفحه 175 از 175 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,745 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A1 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میخواستم ببینم شما تونستین خبر جدیدی بگیرید؟ من هم مثل شما آفر دارم البته از دانشگاه اوکلند ولی نمیدونم الان باید چیکار کنم. از چند نفری شنیدم که ممکن تا یکسال دیگه هم مرز رو باز نکنن، اونوقت تکلیف ماها چی میشه؟!
    ممنون میشم اگه شما چیزی فهمیدید به من هم بگید.

فعلا اپلای کنین تا توی نوبت قرار بگیرین. اپلیکیشن بازه اما فعلا بررسی نمیشه. استرالیا شروع کرده به ریویو کردن اپلیکیشنا تا بعد از تغییر شرایط و باز شدن مرزا دانشجوها ویزا رو داشته باشن و فقط پلن سفر بریزن. امیدوارم نیزیلندم همچین پلنی بریزه.
    منم فکر میکنم الان نیاز به دیفر آفر لتر نباشه. فعلا به نظرم بهتره با آفر کنونی اپلای کرد. اگه این اوضاع طول کشید بعدا دیفر کرد و ویزا اپلیکیشنو آپدیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط jameslennon نمایش پست ها
    فعلا اپلای کنین تا توی نوبت قرار بگیرین. اپلیکیشن بازه اما فعلا بررسی نمیشه. استرالیا شروع کرده به ریویو کردن اپلیکیشنا تا بعد از تغییر شرایط و باز شدن مرزا دانشجوها ویزا رو داشته باشن و فقط پلن سفر بریزن. امیدوارم نیزیلندم همچین پلنی بریزه.
    منم فکر میکنم الان نیاز به دیفر آفر لتر نباشه. فعلا به نظرم بهتره با آفر کنونی اپلای کرد. اگه این اوضاع طول کشید بعدا دیفر کرد و ویزا اپلیکیشنو آپدیت.

آپدیت: دانشگاه آفر منو واسه مارچ 2021 دیفر کرد و من مدارکو ضمیمه ویزا اپلیکیشن که قبلا سابمیت کرده بودم کردم. اینطور به نظر میاد که از 10 آگوست کلا ویزا اپلیکیشنا بسته میشن و فعلا نمیشه درخواست ویزا داد.

Banned

سلام
    دانشگاه اوکلند 90 میخواد تافل کسی که 89 بیاره چی میشه؟ دانشگاه گفت سوپروایزر قبول کنه ما هم میکنیم فقط از ویزا مطمین شو.
    از دوستان کسی قبلا ویزا تونست بگیر با این شرایط؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه اوکلند 90 میخواد تافل کسی که 89 بیاره چی میشه؟ دانشگاه گفت سوپروایزر قبول کنه ما هم میکنیم فقط از ویزا مطمین شو.
    از دوستان کسی قبلا ویزا تونست بگیر با این شرایط؟
    مدرک زبان جزو مدارک مورد نیاز ویزا نیست اگه دانشگاه پذیرش غیر مشروط بده سفارت کاری نداره

Banned

دوستان میگن برای تمکن مالی باید بانک خارج از ایران باشه. این درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)