صفحه 10 از 175 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام
    آیا لازمه مدارک تحصیلی و نمرات رو واسه سفارت دبی بفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    آیا لازمه مدارک تحصیلی و نمرات رو واسه سفارت دبی بفرستیم؟
    واسه ویزای دانشجویی اگه منظورتونه بله باید بفرستید

Junior Member

رشته من مهندسي بيومكانيك هست به نظرتون مدارك من رو در سفارت دبي بررسي مي كنن يا بايد بره ولينگتون (پروژه phd من مربوط به Bioengineering Institute دانشگاه اوكلند هست )

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7235 نمایش پست ها
    رشته من مهندسي بيومكانيك هست به نظرتون مدارك من رو در سفارت دبي بررسي مي كنن يا بايد بره ولينگتون (پروژه phd من مربوط به Bioengineering Institute دانشگاه اوكلند هست )
    اکثر رشته های مهندسی میره ولینگتون

Junior Member

مرحله بعد از ارسال مدارک به سفارت نیوزلند در دبی چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    مرحله بعد از ارسال مدارک به سفارت نیوزلند در دبی چی هست؟
    مرحله بعد واسه شما انتظارکشیدنه و واسه اونا بررسی مدارک و ارزیابی صلاحیت شما

سلام
    امروز بعد از گذشت تقریبا 53 روز از پست کردن مدارکم به دبی، یه ایمیل از افیسرم واسم اومد. تو این ایمیل گفته که من آفیسر پرونده شما هستم و از الان تا دو هفته آینده مدارک شما رو بررسی میکنم.
    دوستانی که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم این سه تا سوال منو جواب بدن:
    1- اینکه افیسر به من گفته طی دو هفته مدارکتو بررسی میکنم، خوش شانسی حساب میشه؟
    2- رو حرفش میشه حساب کرد؟ یعنی حالا که گفته دو هفته، واقعا دو هفته دیگه کار بررسی پرونده تموم شده؟
    3- به نظرتون با توجه به این ایمیل و فرض اینکه مدارکم مشکلی نداشته باشه، ویزای من حدودا چقدر دیگه صادر میشه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    سلام
    امروز بعد از گذشت تقریبا 53 روز از پست کردن مدارکم به دبی، یه ایمیل از افیسرم واسم اومد. تو این ایمیل گفته که من آفیسر پرونده شما هستم و از الان تا دو هفته آینده مدارک شما رو بررسی میکنم.
    دوستانی که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم این سه تا سوال منو جواب بدن:
    1- اینکه افیسر به من گفته طی دو هفته مدارکتو بررسی میکنم، خوش شانسی حساب میشه؟
    2- رو حرفش میشه حساب کرد؟ یعنی حالا که گفته دو هفته، واقعا دو هفته دیگه کار بررسی پرونده تموم شده؟
    3- به نظرتون با توجه به این ایمیل و فرض اینکه مدارکم مشکلی نداشته باشه، ویزای من حدودا چقدر دیگه صادر میشه؟

با تشکر
    اگر پرونده شما به ولینگتون بخش IPB فرستاده شده است یا مسئول پرونده شما از ولینگتون با شما تماس گرفته است به معنی آن است که شما به زودی با یک فرآیند طولانی مدت که حتی در بعضی موارد به 4 تا 5 ماه زمان هم می کشد روبرو خواهید شد. و این دو هفته به معنی بررسی اولیه تلقی می شود.
    در غیر اینصورت اگر مدارک شما از دبی در حال بررسی است ان شاء الله که همان ظرف دو هفته تا یک ماه ویزایتان را دریافت خواهید کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    اگر پرونده شما به ولینگتون بخش IPB فرستاده شده است یا مسئول پرونده شما از ولینگتون با شما تماس گرفته است به معنی آن است که شما به زودی با یک فرآیند طولانی مدت که حتی در بعضی موارد به 4 تا 5 ماه زمان هم می کشد روبرو خواهید شد. و این دو هفته به معنی بررسی اولیه تلقی می شود.
    در غیر اینصورت اگر مدارک شما از دبی در حال بررسی است ان شاء الله که همان ظرف دو هفته تا یک ماه ویزایتان را دریافت خواهید کرد
    بله متاسفانه به IPB فرستاده شده، ولی واقعا این مدت زمان طولانی واسه بررسی مدارک چه توجیهی داره؟ اینا حتی اگه سرشون شلوغ هم باشه، توجیه قابل قبولی نیست، چون هزینه بررسی مدارک رو از خودمون میگیرن

این هم ایمیل امروز آفیسر
    I’ll endeavour to have application completed as soon as possible. I have finished my initial assessment and you are now undergoing a standard verification check. Unfortunately there is no definitive timeframe on this process.
    متوسط این دوره چقدره؟ واسه رشته مهندسی که در IPB داره پروندش بررسی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)