صفحه 101 از 175 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

منظور از فایل Bona fide تو فرم ویزا همون SOP باید باشه درسته؟

Junior Member

سلام دوستان، من ارم ویزا رو سابمیت میکنم برا دانشگاه اوتاگو افر با فند دارم ، سوالم اینه بعد از آپلود باید همه مدارک اصل رو به دبی ارسال کنم؟ یعنی بعد از سابمیت باید مدارک رو ب دبی هم بفرستم یا فقط اپلود کافیه؟ mozhdehsheikhali@gmail.com
    لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه بهم ایمیل بزنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojde68 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ارم ویزا رو سابمیت میکنم برا دانشگاه اوتاگو افر با فند دارم ، سوالم اینه بعد از آپلود باید همه مدارک اصل رو به دبی ارسال کنم؟ یعنی بعد از سابمیت باید مدارک رو ب دبی هم بفرستم یا فقط اپلود کافیه؟ mozhdehsheikhali@gmail.com
    لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه بهم ایمیل بزنه
    آپلود کافیه. پست مدارک برای کسانی هست که متاهل هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paria90 نمایش پست ها
    منظور از فایل Bona fide تو فرم ویزا همون SOP باید باشه درسته؟
    یکی لطف میکنه جواب این سوال منو بده؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

Bona fide به معنی حسن نیت شما هست، مثلا اگه برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید می بایست آفیسر رو متعاقدکنید که بعد از تحصیلتون به کشورتون بر میگردین.
    تعلقاتتون تو کشورتون میتونه این موضوع رو بهشون ثابت کنه، جاب آفری اگه دارین، سند خونه اگه به نامتون هست و ...
    When we assess the information we have about your personal circumstances, we’ll look at things like:
    • any family ties you may have in your home country or in New Zealand
    • any personal, financial, work or other commitments you may have in your home country or New Zealand
    • any circumstances that might mean you may not want to return to your home country.

جزئیات دقیق رو میتونید از سایت اداره مهاجرت (این لینک) بخونید.

یکی لطف میکنه جواب این سوال منو بده؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    Bona fide به معنی حسن نیت شما هست، مثلا اگه برای ویزای دانشجویی اقدام میکنید می بایست آفیسر رو متعاقدکنید که بعد از تحصیلتون به کشورتون بر میگردین.
    تعلقاتتون تو کشورتون میتونه این موضوع رو بهشون ثابت کنه، جاب آفری اگه دارین، سند خونه اگه به نامتون هست و ...
    When we assess the information we have about your personal circumstances, we’ll look at things like:

• any family ties you may have in your home country or in New Zealand
    • any personal, financial, work or other commitments you may have in your home country or New Zealand
    • any circumstances that might mean you may not want to return to your home country.

جزئیات دقیق رو میتونید از سایت اداره مهاجرت (این لینک) بخونید.
    ممنون. پس یعنی همون SOP دیگه؟

Junior Member

آپلود کافیه. پست مدارک برای کسانی هست که متاهل هستن.
    مرسی ، ی سوال دیگه ، من فول فاند هستم ولی میخوام برا محکم کاری فینشال ساپورت هم آپلود کنم این تاثیری داره؟ ی سوال دیگه هم اینک از رزو بلیطم چقد نباید گذشته باشه؟

Junior Member

مرسی ، ی سوال دیگه ، من فول فاند هستم ولی میخوام برا محکم کاری فینشال ساپورت هم آپلود کنم این تاثیری داره؟ ی سوال دیگه هم اینک از رزو بلیطم چقد نباید گذشته باشه؟
    سوال اول جوابش مثبته و حتما هم باید یک مقدار تمکن نشون بدین. در صفحه ای که مدارک رو باید اپلود کنید باید نامه ی تمکن ارائه بدید مبنی بر اینکه می تونید هزینه سفر (بلیت) رو پرداخت کنید. مبلغش فک نکنم زیاد لازم باشه. جواب سوال دوم رو نمی دونم.

Junior Member

سوال اول جوابش مثبته و حتما هم باید یک مقدار تمکن نشون بدین. در صفحه ای که مدارک رو باید اپلود کنید باید نامه ی تمکن ارائه بدید مبنی بر اینکه می تونید هزینه سفر (بلیت) رو پرداخت کنید. مبلغش فک نکنم زیاد لازم باشه. جواب سوال دوم رو نمی دونم.
    مرررسی ،در صفحه ای که مدارک رو اپلود میکنم، مواردی مثل نمره زبان و مدارک تحصلی و حتی فاینشال ساپورت رو از من نخواسته که آپلود کنم و تو قسمت other documnts هستن، آپلود کردنشون واجبه یا مهم نیس؟

Junior Member

مرررسی ،در صفحه ای که مدارک رو اپلود میکنم، مواردی مثل نمره زبان و مدارک تحصلی و حتی فاینشال ساپورت رو از من نخواسته که آپلود کنم و تو قسمت other documnts هستن، آپلود کردنشون واجبه یا مهم نیس؟
    البته که واجبه. آره از Other Doc آپلود کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)