صفحه 106 از 175 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط DDMDD نمایش پست ها
    کسی که درخواست مدارک اضافی را کرده افیسره. بررسی اولیه رو هم افیسر انجام میده و احتمالا تا تاریخی که گفته انجام میشه. در مرحله بعد هم احتمال داره مدارکتون واسه اکسترنال چک فرستاده بشه
    مرسی از راهنماییتون. به من تاریخ 15 روز پیش رو برای آپدیت دادن اما هنوز آپدیت نکردن و جواب ایمیل هم نمیدن !!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Poran نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. به من تاریخ 15 روز پیش رو برای آپدیت دادن اما هنوز آپدیت نکردن و جواب ایمیل هم نمیدن !!!
    منظورتونو از اپدیت متوجه نمیشم! بهتره به آفیسرتون زنگ بزنید. احتمالا پایین ایمیلی که براتون فرستادن شماره تماسشون هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DDMDD نمایش پست ها
    منظورتونو از اپدیت متوجه نمیشم! بهتره به آفیسرتون زنگ بزنید. احتمالا پایین ایمیلی که براتون فرستادن شماره تماسشون هست.
    منم اصلا نمیدونم منظورشون از آپدیت چیه. تلفنی نداده.

Junior Member

دوستانی که اخیرا ویراشون اپرو شده امکانش هست از پروسه زمانی ( سابمیت تا اپروو ) تو ماههای اخیر بگن که آیا نسبت به قبل فرقی کرده یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط Poran نمایش پست ها
    دوستانی که اخیرا ویراشون اپرو شده امکانش هست از پروسه زمانی ( سابمیت تا اپروو ) تو ماههای اخیر بگن که آیا نسبت به قبل فرقی کرده یا نه.
    i got mine in 29 days, compared to what people reported hear around a year or two ago, i think mine was a record

Junior Member

سلام دوستان من امروز (دقیقا 20 روز بعد از آپلود مدارک و شروع اپلیکیشن) یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر نقص مدارک. از من درخواست کرده که مدارک معافیت سربازی و مکان هایی که توی 5 سال اخیر زندگی کردم را بفرستم. بنده معافیت پزشکی داشتم و توی مدارک فبلی آنها را ارسال کرده بودم. به نظر شما ممکن است به اینکه من معافیت پزشکی دارم و مدیکالم مشکلی نداشته مشکوک شده باشند؟ یا اینکه به نظرتون پایین مدرک معافیتم توضیح بدم که چرا معاف شدم و اینکه قرصی مصرف نمیکنم و تحت درمان نیستم (معافیت قلب دریچه میترال)؟ و اینکه بنده External Check خوردم. این چقدر میتونه بد باشه؟ کلا اگر امکانش هست راهنماییم کنید

In order to complete an initial assessment on your application, we require the following additional information:
     Evidence of your military service exemption
     A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses

Please note, following on from an initial assessment of your application, we will conduct external verification checks. This can take up to eight weeks; we will not be able to make a decision on your application until these checks have been completed.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط joker21021 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز (دقیقا 20 روز بعد از آپلود مدارک و شروع اپلیکیشن) یه ایمیل دریافت کردم مبنی بر نقص مدارک. از من درخواست کرده که مدارک معافیت سربازی و مکان هایی که توی 5 سال اخیر زندگی کردم را بفرستم. بنده معافیت پزشکی داشتم و توی مدارک فبلی آنها را ارسال کرده بودم. به نظر شما ممکن است به اینکه من معافیت پزشکی دارم و مدیکالم مشکلی نداشته مشکوک شده باشند؟ یا اینکه به نظرتون پایین مدرک معافیتم توضیح بدم که چرا معاف شدم و اینکه قرصی مصرف نمیکنم و تحت درمان نیستم (معافیت قلب دریچه میترال)؟ و اینکه بنده External Check خوردم. این چقدر میتونه بد باشه؟ کلا اگر امکانش هست راهنماییم کنید

In order to complete an initial assessment on your application, we require the following additional information:
     A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses

Please note, following on from an initial assessment of your application, we will conduct external verification checks. This can take up to eight weeks; we will not be able to make a decision on your application until these checks have been completed.
    مدیکال یه چکاپ کامل نیست و معافیت شمارو نقض نمیکنه. مدرک معافیت پزشکی را دوباره ارسال کنید به همراه توضیح دلیل معافیتتون. بعلاوه توی ایمیل هم برای افسر پرونده توضیح بدید که قبلا مدرک را فرستادید و چرا معاف شدید . اکسترنال چک هم اتفاق وحشتناکی نیست، فقط احتمالا نزدیک 2 یا 3 ماه وقت می گیره. اصلا جایی برای نگرانی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

نقل قول نوشته اصلی توسط joker21021 نمایش پست ها

---------------
    سلام دوست عزیز
    همونطور که راهنمایی شدید اکسترنال چک خیلی نگران کنننده نیست. من زمانیکه اقدام کرده بودم توی تاریخ ۲ مارچ ۲۰۱۶ ایمیل زیر رو دریافت کردم مبنی بر نقص مدارک
    My name is Paul Fetu, and I am pleased to advise you that I have completed an initial review of your application for a student visa to study in New Zealand.
    A copy of your Master degree thesis abstract and the name of your supervisor
    A copy of your offer of place
    Evidence that you can financially support your stay in New Zealand (scholarship letter or bank statements including a full transaction history for the previous twelve month period)
    Please provide employment certificates for all of your periods of employment
    Please advise us what activities and plans you will pursue once you have completed your Doctorate degree i.e. What are your career plans?
    Please advise us why you have chosen New Zealand for your studies?
    A list of any other addresses, in any country, where you have lived in the past five years, including telephone numbers and email addresses
    A list of all scientific and academic publications that you have written or co-authored

Please provide all documents by 9th of February 2016. If you choose not to provide further information, an assessment of your application may be made based on the information that have already been provided with your application.

After the 9th of February 2016 we will complete an initial assessment of your application. You should expect an update on your application on or before the 15th of February 2016.
    Please note, following on from an initial assesment of your application, we will conduct external verification checks. This is likely to take up to eight weeks. We will not be able to make a decision on your application until these checks have been completed.
    If you have any questions, please send them to the central email address provided above.

و در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۱۶ ینی یکماه بعد از دریافت این ایمیل ویزام اومد.
    پس جای نگرانی نیست . فقط مدارکی که خواسته شده رو با دقت جمع اوری کنید و توضیحات لازم رو بدید. ایشالا کارتون خیلی سریع راه میفته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستان ویزای من هم اومد
    دکتری مهندسی شیمی
    زمان سابمیت (آنلاین): 10 سپتامبر
    اولین ایمیل آفیسر: 4 نوامبر
    شروع اکسترنال چک: 11 نوامبر
    صدور ویزا: 26 ژانویه

لازم به ذکره که پروسه ویزای من به دلیل زلزله ای که توی نیوزلند اومده بود و همچنین تعطیلات کمی هم تاخیر داشت وگرنه زودتر می اومد. البته من اوایل ژانویه به آفیسرم ایمیل زدم که خیلی عجله دارم چون باید هر چه سریعتر برم دانشگاه و آفیسرم از بخش اکسترنال چک خواست که کار منو در اولویت قرار بدن. در کل به نظر میاد پروسه صدور ویزا خیلی سریعتر از قبل شده.
    برای همگی ارزوی موفقیت دارم

Junior Member

تبریک می گم بهتون. الان ویزاها رو تهران می زنن یا دبی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)