صفحه 11 از 175 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام
    من چند روز پیش مدارکک رو فرستادم دبی. لاان ایمیل بدستم رسیده و گفته وارد سایت بشم وpin code رو بزنم ولی تو ایمیل پین کدی به من ندادن فقط یه client number دادن. این client number همونه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش مدارکک رو فرستادم دبی. لاان ایمیل بدستم رسیده و گفته وارد سایت بشم وpin code رو بزنم ولی تو ایمیل پین کدی به من ندادن فقط یه client number دادن. این client number همونه؟
    نه تو همون ایمیل پین کد هم هست یه خورده پایینتر باید نوشته باشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    نه تو همون ایمیل پین کد هم هست یه خورده پایینتر باید نوشته باشن
    پایین تر یه کد هست که از چند حرف تشکیل شده . همینه؟ چون گفتن pin number من دنبال یه عدد می گردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    این هم ایمیل امروز آفیسر
    I’ll endeavour to have application completed as soon as possible. I have finished my initial assessment and you are now undergoing a standard verification check. Unfortunately there is no definitive timeframe on this process.
    متوسط این دوره چقدره؟ واسه رشته مهندسی که در IPB داره پروندش بررسی میشه؟

۳ تا ۶ ماه. معمولا واسه اکثریت حدود سه ماه طول کشیده

نقل قول نوشته اصلی توسط a_arghavani نمایش پست ها
    بله متاسفانه به IPB فرستاده شده، ولی واقعا این مدت زمان طولانی واسه بررسی مدارک چه توجیهی داره؟ اینا حتی اگه سرشون شلوغ هم باشه، توجیه قابل قبولی نیست، چون هزینه بررسی مدارک رو از خودمون میگیرن
    این بررسی ها لزوماً توسط اداره مهاجرت انجام نمی شود و ممکن است ارگانهای دیگری دخیل باشند و این بخش معمولاً از دست مسئول پرونده خارج هست و اصلاً نمی تواند به شما هیچ زمانی بدهد. حرص نخورید

Junior Member

سلام
    من چند روز پیش مدارک رو فرستادم دبی. حالا ایمیل زدن که فرم (INZ1200 (additional information form رو پز کنم بفرستم. این فرمو از همه میخان؟ چرا نگفتن با همون مدارک اولیه واسشون بفرستم؟

Junior Member

بله حتما سریعا بفرستید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش مدارک رو فرستادم دبی. حالا ایمیل زدن که فرم (INZ1200 (additional information form رو پز کنم بفرستم. این فرمو از همه میخان؟ چرا نگفتن با همون مدارک اولیه واسشون بفرستم؟
    دوست عزیز شما اگه این فروم را مطالعه میکردید متوجه می شدید که باید این فرم رو هم ارسال بفرمایید. توصیه من اینه که قبل از ارسال مدرکی که اشاره کردن وقت بزارید و مطالب این فروم بخصوص مواردی که مربوط به ویزا میشه رو کامل مطالعه بفرمایید و مدارک دیگری هم اگه لازم باشه رو از قلم نندازید

Junior Member

سلام دوستان
    من 28janu مدارکم رسیده دبی و هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک توسط سفارت دریافت نکردم. یکم نگران شدم الان نزدیک 17 روز می شه.
    فقط از سایت tnt تونستم بفهمم رسیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 28janu مدارکم رسیده دبی و هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک توسط سفارت دریافت نکردم. یکم نگران شدم الان نزدیک 17 روز می شه.
    فقط از سایت tnt تونستم بفهمم رسیده.
    سلام دوست عزیز. فک نکنم زیاد جای نگرانی باشه. دقیقا همین حالت برای من پیش اومد. مدارکم 1 دسامبر رسید دبی ( طبق اطلاعات سایت tnt ) ولی هیچ ایمیلی زده نشد. نه ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک و نه ایمیلی حاوی پین یا کلاینت نامبر. تماس های تلفنی که داشتم بی نتیجه بود ولی 3 بار ایمیل زدم بهشون که بم رفرنس نامبر دادن و 1 لینک برا چک کردن و البته قید میشد که مدارکم در اون مرکز در حال بررسی ( it is still under process ). وقتی وارد اون لینک میشدم و رفرنس نامبر رو میزدم تنها میگفت که مدارکم 1 دسامبر رسیده. همین.
    این بلاتکلیفی دقیقا 2 ماه طول کشید تا اینکه 2 فوریه آفیسر مربوطه از IBP بم ایمیل زد و گفت که مدارکم اونجا داره بررسی میشه و ارزیابی اولیه تموم شده و 1 سری مدارک اضافی خواست.
    نمیدونم چرا نسبت به پرونده های متفاوت رفتار متفاوتی دارن.
    پیشنهادم اینکه به دبی ایمیل بزنید و اگ پاسخی مانند چیزی که به من دادن به شما هم دادن، بهتره برا حدود 2 ماه منتظر باشید و به خودتون نگرانی راه ندید.
    در ضمن دقیقا مشابه همین مورد من برا یکی از دوستانم اتفاق افتاد که اونم 1 هفته قبل من مدارکش رسید دبی ولی هیچ ایمیلی از دبی دریافت نکرد تا اینکه دقیقا بعد 2 ماه از ولینگتون آفیسر مربوطه بش ایمیل زد.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)