صفحه 118 از 175 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و

سلام
    من 13 آپریل سابمیت کردم اپلیکیشنمو. فقط مواردی که خواسته بود رو آپلود کردم و additional documents رو اضافه نکردم, به نظرتون مشکلی پیش می آد؟
    برای مدارک مالی فقط پاسپورت پدرم و حساب بانکی رو گذاشتم, این ها کافیه یا مورد پیدا میکنه؟
    و آخر این ک من شدوع درسم 1july هست. برای 26 june می خواستم بلیط بگیرم, ب نظرتون میرسم یا عقب بندازم؟ اگه به دانشگاه بگم و عقب بندازم چون تو offer of place ام زده 1july مشکل پیش نمی آد؟ و آگه نظرتون ب عقب انداختنه, چند ماه خوبه؟

Junior Member

دوست عزیز نگران نباشید.. در ابتدا مدارک شما بررسی میشه به صورت اولیه و کسری مدارک شما ازتون خواسته میشه که می‌بایست آپلود بفرمایید..
    در مورد سوال دومتون هم باید عرض کنم، شما برای دیفر کردن تاریخ شروع مشکلی ندارید ولی از قبل ابتدا به استاد اطلاع بدید که وضعیتتون چطور شده و خودش کمکتان میکنه..
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joker21021 نمایش پست ها
    دوستان در نظر بگیرید که در ماه اخیر برای دریافت ویزای لیبل، پس از مراجعه به سفارت در بهترین حالت ویزای شما پس از دو هفته به دستتان میرسد (برای مورد بنده شاید از 20 روز هم بگذرد). این را در تخمین زمان رفتنتان در نظر بگیرید.
    از کجا اطلاع دارید که بیشتر از ۲۰ روز طول میکشه؟ البته من خودم الان ۱۰ روزه که منتظر لیبل هستم.

Junior Member

تجربه یکی از دوستان همین صفحه که چند روز پیش بعد از 25 روز انتظار گرفت ... و تجربه خودم که الان 14 روزه منتظرم و سفارت گفت تا هفته دیگم باید منتظر بمونم که حداقل میشه 20 روز برای بنده ... در صورتی که قبلا لیبل حدودا 7 روزه می آمد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed8 نمایش پست ها
    از کجا اطلاع دارید که بیشتر از ۲۰ روز طول میکشه؟ البته من خودم الان ۱۰ روزه که منتظر لیبل هستم.

سلام دوباره
    یک سوال دیگه. الان به من ایمیل زدند و thesis proposal and CV رو خواست برای همین امروز. من هنوز برای تز اونجا چیزی آماده نکردم و باس برم اونجا بنوییسم. همون ارشدم رو بفرستم؟و خود تز رو بهتره بفستم یا abstract؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. شما باید چکیده تز ارشدتون و به انگلیسی و خود تز و به فارسی ارسال کنید. البته تا اون جایی که من میدونم پروپوزال دکترا هم نیاز هست براشون ارسال بشه. از استادتون راهنمایی بگیرید تا کمکتون کنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhossein2002 نمایش پست ها
    سلام دوباره
    یک سوال دیگه. الان به من ایمیل زدند و thesis proposal and CV رو خواست برای همین امروز. من هنوز برای تز اونجا چیزی آماده نکردم و باس برم اونجا بنوییسم. همون ارشدم رو بفرستم؟و خود تز رو بهتره بفستم یا abstract؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nilfam نمایش پست ها
    سلام. شما باید چکیده تز ارشدتون و به انگلیسی و خود تز و به فارسی ارسال کنید. البته تا اون جایی که من میدونم پروپوزال دکترا هم نیاز هست براشون ارسال بشه. از استادتون راهنمایی بگیرید تا کمکتون کنن.
    بسیار ممنون. فقط من کلا" تزم خودش انگلیسی بود مقاله شدشو بفرستم ایرای نداره؟ و پروپازاله تز اونجا رو قرار شده برم و Course بگذرونم و بنویسم برای همین ندارم وفقط موضوع دارم. اینو چه کنم؟
    . آخرین سوال این که من 4 روز بعد از ارسال درخواست برای ویزام این سوپورت افیسر معلوم شد. معمولا" به این زودی میشه؟ و وقتی این ایمیل می یاد چند وقت بعدش خوده ویزا ممکنه بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

خواهش میکنم. به نظرم بهتره اگر تزتون انگلیسی هست کلش و بذارید. در رابطه با پروپوزال اگر موضوع مشخصه یه چندخطی در رابطه باهاش توضیح بدین و ذکر کنید که بعد از گذروندن واحدها قطعی میشه.
    بله گاهی افیسرها زود مشخص میشن که این هیچ ایرادی نداره و خوب هم هست. حقیقتا نمیشه زمان قطعیش و مشخص کرد ولی امیدوارم به زودی جوابتون بیاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhossein2002 نمایش پست ها
    بسیار ممنون. فقط من کلا" تزم خودش انگلیسی بود مقاله شدشو بفرستم ایرای نداره؟ و پروپازاله تز اونجا رو قرار شده برم و Course بگذرونم و بنویسم برای همین ندارم وفقط موضوع دارم. اینو چه کنم؟
    . آخرین سوال این که من 4 روز بعد از ارسال درخواست برای ویزام این سوپورت افیسر معلوم شد. معمولا" به این زودی میشه؟ و وقتی این ایمیل می یاد چند وقت بعدش خوده ویزا ممکنه بیاد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Effii نمایش پست ها
    سلام،
    من اپلیکیشنم را آنلاین سابمیت کردم. پس از پرداخت گفت که پاسو باید بفرستم دوبی و بعدش مدارکم بمبی پروسس میشه، با توجه به اینکه این تمپلیته و به گفته دوستان نباید اینکاروکنم، نباید من ایمیلی دریافت می کردم؟ هیچ ایمیلی حتی به صورت اتومات نیز دریافت نکردم، ولی اپلیکیشنمو که باز می کتم، میزنه سابمیتد،
    ممنون میشم کسی بگه ایمیل کانفرمیشی باید دریافت می کردم یا نه؟

درود.به نظرم اگر پیامی مبنی بر ارسال شد را دریافت کردید و شماره درخواست (application number) به شما در پروفایلتون اختصاص داده شده، فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    از دوستانی که منتظر اومدن لیبل هستن هنوز کسی تماسی از سفارت دریافت کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)