صفحه 12 از 175 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    همسر بنده فوق لیسانس شهرسازی هست و برای پذیرش در مقطع دکترا قرار است اقدام کند. کسی از دوستان مطلع هست چه رشته هایی می تونیم اقدام کنیم با توجه به رشته فوق لیسانس؟ ودر چه دپارتمانی ؟ یکم تو پیدا کردن رشته مرتبط دچار مشکل شدیم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. فک نکنم زیاد جای نگرانی باشه. دقیقا همین حالت برای من پیش اومد. مدارکم 1 دسامبر رسید دبی ( طبق اطلاعات سایت tnt ) ولی هیچ ایمیلی زده نشد. نه ایمیلی مبنی بر دریافت مدارک و نه ایمیلی حاوی پین یا کلاینت نامبر. تماس های تلفنی که داشتم بی نتیجه بود ولی 3 بار ایمیل زدم بهشون که بم رفرنس نامبر دادن و 1 لینک برا چک کردن و البته قید میشد که مدارکم در اون مرکز در حال بررسی ( it is still under process ). وقتی وارد اون لینک میشدم و رفرنس نامبر رو میزدم تنها میگفت که مدارکم 1 دسامبر رسیده. همین.
    این بلاتکلیفی دقیقا 2 ماه طول کشید تا اینکه 2 فوریه آفیسر مربوطه از IBP بم ایمیل زد و گفت که مدارکم اونجا داره بررسی میشه و ارزیابی اولیه تموم شده و 1 سری مدارک اضافی خواست.
    نمیدونم چرا نسبت به پرونده های متفاوت رفتار متفاوتی دارن.
    پیشنهادم اینکه به دبی ایمیل بزنید و اگ پاسخی مانند چیزی که به من دادن به شما هم دادن، بهتره برا حدود 2 ماه منتظر باشید و به خودتون نگرانی راه ندید.
    در ضمن دقیقا مشابه همین مورد من برا یکی از دوستانم اتفاق افتاد که اونم 1 هفته قبل من مدارکش رسید دبی ولی هیچ ایمیلی از دبی دریافت نکرد تا اینکه دقیقا بعد 2 ماه از ولینگتون آفیسر مربوطه بش ایمیل زد.

موفق باشی
    مرسی از پاسختون میشه میل بدین به کجا میل می زدید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام. ممنون از توضیحات بسیار مفیدتون. خواهش میکنم به من کمک کنید.
    من از دانشگاه کانتربری افر اف پلیس کاندیشنال دارم. تازگی ها تصمیم گرفتم که براب دانشگاه لینکلن اپلاب کنم. استادم رو پیدا کردم و اپلای کردم. منشی ایمیل زده که اسس مدارکم 8 هفته طول میکشه در حالی که از کانتر بری یک هفته ای اومد!!!!! فاند ندارم و مجبورم با پول خودم برم. از طرفی آیلتسم 6 هستش و تصمیم اینه که یه کورس زبان اونجا بگیرم. الان میخوام برا ویزا اقدام کنم اما فرمها رو پیدا نمیکنم.میترسم چیزی جا بمونه. با توجه به وضعیت من به نظرتون الان چه کار کنم؟ کسی لیست کامل همه فرم ها رو داره لطفا؟ چطوری پروف مالیم رو نشون بدم؟ پول حتما باید تو حساب بخوابه؟ اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا کمکم کنید!

Junior Member

سلام
    من برای دریافت ویزای j-1 روز 18 نوامبر مصاحبه دادم یه ماه بعد ازم cv خواستن ولی تا حالا بعد 3ماه هنوز نوشتن در حال پردازش در صورتیکه دوره ام باید از 15 روز پیش شروع میشد تاکی این پردازش طول میکشه ؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون میشه میل بدین به کجا میل می زدید.
    دوست عزیز من به این آدرس زیر ایمیل میزدم:

info.inzdxb@vfshelpline.com

و با شماره تلفن زیر تماس میگرفتم:

00971042055885

Junior Member

[QUOTE=rohani;1884899]بله حتما سریعا بفرستید[/
    فرم رو با دست پر کنم و پی دی اف کنم و ایملش کنم؟

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

سلام به دوستان،
    من تقریبا 6 ماه پیش برای ویزای دانشجویی اقدام کردم که نرسیده به نیوزیلند ، در دبی به خاطر بحث (واجد شرایط = Bona fide) رد شد که البته فکر میکنم به خاطر این بود که برای یک دانشگاه پلیتکنیک می خواستم اقدام کنم و برای دوره یک ساله بود (که تاکید می کنم برای موسسات پلیتکنیک اقدام نکنید چون ویزا نمیدن، مخصوصا دوره های یک ساله)
    با توجه به اینکه فاند به مستر خیلی کم میدن و سخت هم میدن ، من با بوجه خودم می خواهم برم.
    خلاصه اینکه من دوباره می خوام اقدام کنم اما این بار قبولی دانشگاه ویکاتو را دارم برای دوره مستر Computer Science اقدام خواهم کرد، اما قبل از اقدامی دوباره ، چندتا سوال مهم دارم که مطمئنم به درد بچه های دیگه هم می خوره:

1-
    مدت اعتبار مدارک پزشکیم که داده بودم چند وقته هست ؟ یک ساله ؟

2-سوال خیلی مهم :
    برای بحث مالی، سری قبل از حساب دوستم به عنوان ساپورتر در آمریکا استفاده کردم و یک موجودی حساب هم از خودم فرستادم. اما این بار ، فکر نمیکنم ساپورترم 35000$ به مدت 6 ماه در حسابش مانده باشه. از اینرو می خواهم شما دوستان با توجه به تجربیاتتون بهم راه کار ارائه بدین که چطور می تونم ثابت کنم پول دارم و از پس هزینه هام بر می آیم. (من می تونم تا 40,000$ هم به صورت موجودی حساب ارائه بدم ولی صورت حساب 6 ماه نمی تونم بدم چون کمتر کسی هست که این مقدار را حتی 4-5 ماه در حسابش بخوابونه) هر راه کاری باشه ممنون میشم.

3-
    به نظرتون وکیل می تونه کمک کننده باشه؟ تا اونجایی که من بررسی کردم در حال حاضر فقط یک خانم هست در ایران در شهر رشت که دارای مدرک Licensed Immigration Adviser for New Zealand هست.

من تا جایی که تونستم به بچه ها کمک کردم ، ممنون میشم دوستان با تجربه هم منو کمک کنند.
    -سعید

Junior Member

من در مورد وکیل بگم که فقط کارای شما رو انجام میدن تازه باید خودتون نظارت کامل رو کارش داشنه باشین. چون ممکنه چیزی هم جا بندازن. داشتن وکیل هیچ ضمانتی برای ویزا نیست. فقط اکه خودتون وقت ندارین فرمها رو پر کنین میتونن کمک کنن

Junior Member

دوستان کسی جدیدا آپدیتی از پروسه ویزاش دریافت کرده؟ یا ویزاش اومده؟ اگه تاریخ هاتون رو به اشتراک بذارین بقیه بچه ها استفاده کنن.

Junior Member

[QUOTE=hreza;1885924]
    نقل قول نوشته اصلی توسط rohani نمایش پست ها
    بله حتما سریعا بفرستید[/
    فرم رو با دست پر کنم و پی دی اف کنم و ایملش کنم؟
    دوست عزیز شکیلتر میشه اگ فرم هارو الکترونیکی پر کنین. برا این، میتونیم از ورژن های اخیر نرم افزار foxit reader استفاده کنین.
    ویرایش توسط ABABIL1985 : February 15th, 2015 در ساعت 12:12 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)