صفحه 122 از 175 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و

سلام
    متاسفانه وضعيت ليبل خرابه و سيستم سفارت ٢٥ روز هست كه قطعه. دوستان هر كسي كارش عجله اي هست گويا بايد خودش سفر كنه به دوبي و ليبل بزنه. ٢٤ تا ٧٢ ساعت ممكن است طول بكشه حضورتون در دوبي.

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای ویزای نیوزلند از طریق تحصیلی اقدام کنم. نامه دانشگاه را دریافت کردم و هنوز جواب اسکولارشیبم نیومده و 1 ماهی زمان میبره جوابش بیاد. من بدون فاند هم میخوام بیام نیوزلند و مشکلی از این نظر ندارم. در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس ژاپن هستم. کسایی که تجربه ویزا گرفتن دارن، ایا بنظرتون صبر کنم تکلیف فاند معلوم شه بعد اقدام کنم که شانس گرفتن ویزام بالا باشه> یا اینکه همین الان هم میتونیم و شانس دارم؟ سوال بعدیم این هست که باید police check کشوری که هستیم رو بگیریم یا برای ایران را هم میخواد؟ ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ :

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_mech91 نمایش پست ها
    سلام

من درخواست ویزام رو دادم و توی درخواست اشاره شده بود که قراره توی بمبئی بررسی بشه. 1 روز بعد از درخواستم هم ایمیل کانفیرم از شعبه بمبئی برام اومد. یه هفته بعد یه ایمیل به من اومد که توش نوشته شده بود که درخواستم رو یه مرور کردن و برای اینکه بررسی اولیه تموم بشه نیاز هستش که یه سری مدارک دیگه هم براشون بفرستم. ولی توی ایمیل اسم آفیسر نخورده بود و فقط نوشته شده بود admin support officer. من مدارک رو توی همون بازه ای که برام مشخص شده بود براشون فرستادم ولی قرار بود که تا دیروز وضعیت ویزای من آپدیت بشه که هنوز خبری نشده.
    دوستانی که در جریان هستند الان آفیسر من مشخص شده یا نه؟ و اینکه از این به بعد چقدر زمان میبره که ویزای من صادر بشه؟

با تشکر.

با درود

تا جایی که میدونم پس از بررسی اولیه در بمبئی، بررسی تخصصی تر در دوبی انجام میشه. احتمالا پرونده شما به دوبی ارسال شده و در حال بررسی هست. ضمنا از بابت تاخیر در به روزرسانی وضعیت ویزا نگران نباشید. مدت زمان لازم برای صدور ویزا متفاوت هست و بستگی به رشته تحصیلی و احتمالا شرایط شخصی و پزشکی و ... داره. من از حدود 2 ماه شنیدم.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ :

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pub نمایش پست ها
    با درود

تا جایی که میدونم پس از بررسی اولیه در بمبئی، بررسی تخصصی تر در دوبی انجام میشه. احتمالا پرونده شما به دوبی ارسال شده و در حال بررسی هست. ضمنا از بابت تاخیر در به روزرسانی وضعیت ویزا نگران نباشید. مدت زمان لازم برای صدور ویزا متفاوت هست و بستگی به رشته تحصیلی و احتمالا شرایط شخصی و پزشکی و ... داره. من از حدود 2 ماه شنیدم.

موفق باشید

با سلام

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت. واقعیتش داشتم نگران می شدم واسه اینکه 10 روز از تاریخی که بهم اعلام شده بود قرار وضعیت ویزام آپدیت بشه میگذره و هنوز ایمیلی دریافت نکردم. امیدوارم هر چه زودتر ویزام بیاد چون نامه پذیرشم تا 1 سپتامبر بیشتر اعتبار نداره و نمیدونم که این تاریخ قایل تمدید هست یا نه و اگه قرار باشه تمدید بشه چقدر طول میکشه تا نامه پذیرش جدید صادر بشه.

با تشکر

Junior Member

سلام به همه دوستان. من واسه دانشگاه اتاگو مقطع دکتری مدیسین اپلای کردم. استاد به من گفته که بورس بردم و منتظر نامه رسمی باشم و اینکه شروع کنم به جمع آوری مدارک ویزا.
    فروم رو مطالعه کردم و متوجه شدم که تقریبا چه مواردی نیاز هست. ولی یه سری سوال واسم پیش اومد ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند:
    1- من در حال حاضر مجردم ولی قرار هست که به زودی( ماه اینده ) ازدواج کنم البته با نامزدم یک سال و نیم در ارتباط بودیم. میخواستم بدونم حتما باید یکسال از ازدواج بگذره ؟ البنه میتونم یه سری مدارک مثل عکس و مدارک سفر و همینظور اجاره نامه از دوران دوستیمون اراعه بدم
    2-من حتما باید مدارک رو پست کنم یا میشه انلاین انجام داد ؟ متوجه شدم باید تز فوق رو بفرستم ( درصورن پست کردن مدارک لازمه این مورد یا اینکه فقط واسه اپلای انلاین هست ؟
    3-نامزدم حساب بانکی حدود 60000 هزار دلار دارن این مقدار کافیه واسه ایشون ؟
    4-من میتونم الان اقدام به گرفتن سوع سابقه و مدیکال تست کنم ؟
    با تشکر و آرزوی موفقیت واسه همه

Junior Member

پیش فرض پاسخ :

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_mech91 نمایش پست ها
    با سلام

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت. واقعیتش داشتم نگران می شدم واسه اینکه 10 روز از تاریخی که بهم اعلام شده بود قرار وضعیت ویزام آپدیت بشه میگذره و هنوز ایمیلی دریافت نکردم. امیدوارم هر چه زودتر ویزام بیاد چون نامه پذیرشم تا 1 سپتامبر بیشتر اعتبار نداره و نمیدونم که این تاریخ قایل تمدید هست یا نه و اگه قرار باشه تمدید بشه چقدر طول میکشه تا نامه پذیرش جدید صادر بشه.

با تشکر

امیدوارم ویزاتون بزودی صادر بشه. در صورتی که ویزای شما تا حدود 20 آگوست صادر نشد، با دانشگاه (ابتدا استاد راهنما) مکاتبه کنید تا تاریخ شروع شما تمدید بشه. اگر مقطع تحصیلی شما دکتری باشه، با توجه به پژوهش محور بودن دوره در نیوزیلند، معمولا دانشجو میتونه به شرط موافقت استاد راهنما، هر زمانی از سال، دوره رو شروع کنه. البته این بستگی به قوانین دانشگاه محل پذیرش شما هم بستگی داره. ضمنا اگر بورس هم دارید، به بازه شروع بورس توجه داشته باشید.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ :

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pub نمایش پست ها
    امیدوارم ویزاتون بزودی صادر بشه. در صورتی که ویزای شما تا حدود 20 آگوست صادر نشد، با دانشگاه (ابتدا استاد راهنما) مکاتبه کنید تا تاریخ شروع شما تمدید بشه. اگر مقطع تحصیلی شما دکتری باشه، با توجه به پژوهش محور بودن دوره در نیوزیلند، معمولا دانشجو میتونه به شرط موافقت استاد راهنما، هر زمانی از سال، دوره رو شروع کنه. البته این بستگی به قوانین دانشگاه محل پذیرش شما هم بستگی داره. ضمنا اگر بورس هم دارید، به بازه شروع بورس توجه داشته باشید.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز. من تاریخ شروع به کارم 1 ژوئن بوده و از اون تاریخ 1 ماهی میگذره ولی نامه پذیرشم تا 1 سپتامبر اعتبار داره. دانشگاهی که من پذیرش گرفتم با توجه به اینکه واسه مقطع دکتری هستم هر موقع از سال میشه شروع به کار کرد و محدودیتی نداره.توی نامه بورسیه هم تاریخی ذکر نشده و فقط نوشته شده که از تاریخ عضویت در دانشگاه فاند پرداخت میشه.

با تشکر

Junior Member

دوستان عزیز هدف از مطلب زیر صرفا آگاهی هست و اصلا به صحت آن اطمینان ندارم ولی به هر حال دانستن آن بهتر از ندانستن هست:

بنده چند روز پیش بانک ANZ بودم و کارمند بانک گفت که قانون جدیدی در حال اجرا هست که برای افتتاح حساب احتیاج به ارائه مدرک سابقه مالیاتی هست ولی گفت هنوز دستورالعمل اجرایی آن نیامده و در سایت Inland Revenue شاید بتونید مطالبی پیدا کنید. من هیچ اطلاع دیگری ندارم ولی پیشنهاد میکنم از طریق آشنایان یا وکیل یا حتی ایمیل به ANZ از این قضیه مطمئن بشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

همین الانشasb اگر بورس نداشته باشید و بخواهید حساب باز کنید کلی اذیت می کنه. اگر کسی مشکلی داشت بره وستپک، راحت تره و اذیت نمی کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_vp نمایش پست ها
    دوست عزیز نیاز به گواهی از مالزی نیست.
    سلام. من ساکن فرانسه هستم و ترم اخر دانشگاه. برای دکترا پذیرش گرفتم از دانشگاه اوکلند. بنظرتون برای درخواست ویزا باید عدم سوء پیشیه از فرانسه بگیرم؟. دلیل اینکه میگین به دوستمون از مالزی نمیخواد چی هست؟ ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)