صفحه 123 از 175 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض ویزا برای فاند کمتر از 15 هزارتا

با سلام
    من از دانشگاه اکلند برای ارشد فاند 13 هزارتا گرفتم
    اما از من برای ویزا 15 هزارتا می خواد،حالا نمی دونم از بین گزنه ها کدوم انتخاب کنم؟ چطوری خودم به 15 هزارتا برسونم؟

A third party (relative, friend or a supporting organisation) is providing a financial undertaking for me.1

I have sufficient funds equivalent to NZ$15,000 for a full year of study, or NZ$1,250 per month that I will be in New Zealand.

I am fully funded for my study and the duration of my stay in New Zealand by the award of a full scholarship.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای فاند کمتر از 15 هزارتا

سلام،

به نظر من شما گزینه اول یا دوم را انتخاب کنید و با توجه به توضیحات و مدارک دیگه ای که آپلود می کنید، خودشون به راحتی متوجه میشن، فکر نکنم خیلی مهم باشه. احساس می کنم که گزینه دوم بهتون نزدیک تر باشه که در ادامش توضیح بدید که بقیشو bank statement دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط jad نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه اکلند برای ارشد فاند 13 هزارتا گرفتم
    اما از من برای ویزا 15 هزارتا می خواد،حالا نمی دونم از بین گزنه ها کدوم انتخاب کنم؟ چطوری خودم به 15 هزارتا برسونم؟

A third party (relative, friend or a supporting organisation) is providing a financial undertaking for me.1

I have sufficient funds equivalent to NZ$15,000 for a full year of study, or NZ$1,250 per month that I will be in New Zealand.

I am fully funded for my study and the duration of my stay in New Zealand by the award of a full scholarship.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و

سلام، فکر می کنم که باید از سفارت بگیرید سو پیشینه را.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gandom_1369 نمایش پست ها
    سلام. من ساکن فرانسه هستم و ترم اخر دانشگاه. برای دکترا پذیرش گرفتم از دانشگاه اوکلند. بنظرتون برای درخواست ویزا باید عدم سوء پیشیه از فرانسه بگیرم؟. دلیل اینکه میگین به دوستمون از مالزی نمیخواد چی هست؟ ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای من هم اپروو شد. دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه کانتربری

تاریخ لاج:25 می 2017
    تاریخ اپروو: 11 جولای 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAZAP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای من هم اپروو شد. دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه کانتربری

تاریخ لاج:25 می 2017
    تاریخ اپروو: 11 جولای 2017
    سلام

تبریک میگم دوست عزیز. امیدوارم موفق باشید. مدارک شما برای بررسی کجا رفت و اینکه از شما هم مدارک اضافی خواستن یا نه؟ راستی اگه امکانش هست میشه بگید که شما هم بورسیه دارید یا نه؟ چون اینطور که معلومه بچه هایی که بورسیه دارن فرایند تایید ویزاشون بیشتر طول میکشه.

با تشکر

Junior Member

سلام. خیلی ممنون.
    مدارکم بعد از پست به دبی برای بررسی به ولینگتون فرستاده شد. یکهفته بعد از زسیدن به ولینگتون آفیسر مدارک اضافی ناچیزی خواستند که اسمشون در ایمیل قید نشده بود که شامل دو تا سوال بود:
    اهداف شما پس از تحصیل دکتری چیست و چرا نیوزیلند رو اتنخاب کردید؟
    یه لیست از مقالات و سوابق پزوهشی رو بفرستید؟
    البته من هر دوی اینهارو قبلا فرستاده بودم ولی باز فرستادم. و اینکه من مدارکم خیلی کامل بود به کمک پست هایی که بچه ها اینجا گذاشتند همه رو لیست کردم و فرستادم، دقت کنید مرتب و تمیز با عنوان داخل کاور بفرستید من همه رو داخل یه کلاسور سبک به ترتیب چک لیست چیدم.
    خیر بورس نبودم با هزینه شخصی دارم میرم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه وقتی سفارت میگه سیستم قطعه چکار باید کرد؟ تا مشکل حل نشه نمیشه پاسپورت رو تحویل داد که لیبل ویزا بخوره متاسفانه. حالا بعد از اپروو شدن هفت خوان ویزا باید بشینیم عزای قطعی سیستم رو هم بگیریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت |

سلام،
    من یه جا تو این فروم دیدم که میشه انگار رفت دوبی و 24 تا 48 ساعت لیبل می زنن. زنگ بزنید سفارت بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط ZAZAP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه وقتی سفارت میگه سیستم قطعه چکار باید کرد؟ تا مشکل حل نشه نمیشه پاسپورت رو تحویل داد که لیبل ویزا بخوره متاسفانه. حالا بعد از اپروو شدن هفت خوان ویزا باید بشینیم عزای قطعی سیستم رو هم بگیریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت |

نقل قول نوشته اصلی توسط Effii نمایش پست ها
    سلام،
    من یه جا تو این فروم دیدم که میشه انگار رفت دوبی و 24 تا 48 ساعت لیبل می زنن. زنگ بزنید سفارت بپرسید
    خیلی ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

سلام.
    به نظرتون، برای پر کردن قسمت سربازی، آیا لازمه که تمام یگان هایی رو که در طول خدمت در آنها خدمتم رو انجام دادم لیست کنم یا اینکه فقط آخرین یگان رو بنویسم؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)