صفحه 128 از 175 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و

دوستان من ویزام اپرو شد ، کسی هس بدونه ipb چیه؟

I am pleased to tell you that I have approved your student visa to come to New Zealand.
    Your passport requires a visa label endorsement before you can travel to New Zealand. The IPB does not currently have his passport so this will be done at INZ Mumbai Branch. You will need to send your passport, along with approval letter and contact details to the closest TT services branch. There is a small postage fee involved with this service – so please include full credit card details.

Junior Member

تبریک میگم. IPB، مخفف Immigration Profiling Branch هست و منظور دفتریه که بخشی از کار بررسی ویزا رو انجام داده که بیشتر مربوط به مسایل امنیتی و حقوق بشر میشه. این آدرس اطلاعات بیشتری در مورد این دفتر داره:

http://norightturn.blogspot.com/2014...reflexive.html

در ضمن، امکانش هست که در مورد رشته تون و مراحل ویزاتون کمی توضیح بدید؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mojde68 نمایش پست ها

I am pleased to tell you that I have approved your student visa to come to New Zealand.
    Your passport requires a visa label endorsement before you can travel to New Zealand. The IPB does not currently have his passport so this will be done at INZ Mumbai Branch. You will need to send your passport, along with approval letter and contact details to the closest TT services branch. There is a small postage fee involved with this service – so please include full credit card details.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت |

تبریک، میشه اسم آفسرتونو بگید؟
    والا من اولین باریه میشنوم که باید پاسپورتو برای لیبل فرستاد مامبی.

ازش بپرسید که میشه ببرید همین سفارت نیزیلند در تهران یا دوبی به جای هند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت |

نقل قول نوشته اصلی توسط Effii نمایش پست ها
    تبریک، میشه اسم آفسرتونو بگید؟
    والا من اولین باریه میشنوم که باید پاسپورتو برای لیبل فرستاد مامبی.

ازش بپرسید که میشه ببرید همین سفارت نیزیلند در تهران یا دوبی به جای هند.
    سلام مرررسی افیسرم matt ranfourd بود بسیار ادم عالی هس و زود ویزا داد، تماس گرفتم گفتن بیار تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsr8362 نمایش پست ها
    تبریک میگم. IPB، مخفف Immigration Profiling Branch هست و منظور دفتریه که بخشی از کار بررسی ویزا رو انجام داده که بیشتر مربوط به مسایل امنیتی و حقوق بشر میشه. این آدرس اطلاعات بیشتری در مورد این دفتر داره:

http://norightturn.blogspot.com/2014...reflexive.html

در ضمن، امکانش هست که در مورد رشته تون و مراحل ویزاتون کمی توضیح بدید؟
    ممنون.
    مرسی من رشته ام فیزیک اتمی بود ، حدود 1ماه و اندی روز کلن پروسه طول کشید و از زمان معلوم شدن افیسزم تا لحظه ی اپرو ویزا حدود 2هفته و نیم. هر سوالی داشتین بپرسین با جزییات میگم، من زیاد به سفارت ایمیل زدم به افیسرمم 3 بار زدم و بنظرم پروسه ام رو این جلو انداخت چون جایی که سفارت میگفت مثلن ده روز دیگه خبری میشه ، من وقتی پیگیری میکردم دو سه روزه اکی میشد، ی کسری مدارک همون ده روز اول خواستن ک شامل پروپزالم بود و دلایل انتخاب نیوزلند و مدارک کار کردن
    کسری بعدی رو افیسر خواست که نامه بورسیه رو یادم رفته بود بفرستم . همین ی هفته کار رو عقب انداخت.
    من مدارک رو تو فایل پی دی اف گذاشتم و برا قسمتهایی که به هم مربوط بود ی فایل درست میکردم با فهرست مرتب شده ک خیلی ج داد.
    هر کسری هم ک میگفتن هم ایمیل میکردم هم میزاشتم تو پروفایلم
    نکته بعدی هم ایرادی رو ک افیسر گرفت هر جمله اش رو لایت کردم و بهش گفتم این مدرک با این اسم اتچ شده.
    مدارک بعضیا تکراری بود ک دوبار خواستن ک من باز با حوصله فرستادم
    در کل تو اماده کردن مدارک وقت و حوصله بزاین کارتون به مشکلی برنمیخوره انشالله
    بازم سوالی بود در خدمتم
    تاریخ سابمیت 23June
    تاریخ اپرو:16August
    ویرایش توسط mojde68 : August 16th, 2017 در ساعت 10:01 PM

Junior Member

دوستان در ضمن من ویزام pathway هست ، چون اینجا اطلاعاتی راجعش ندیدم گفتم اینو بگم ک دوستان بدونن، این نوع ویزا برای کسایی هس که میخوان چند کورس حداکثر 3 تا رو پشت سر هم بخونن از جاهای مختلف. مثلن من کورس اولم از موسسه زبان دانشگاه اوتاگو هست و دو تایی بعدی مربوط به دکترام میشه. این ویزا بت اجازه میده تا اینا رو با ی ویزا بری نه جدا جدا ، بعد میتونی تمدیدش کنی

Junior Member

خیلی ممنون به خاطر توضیح کاملی که دادید.
    به نظر میرسه که کلاً پروسه ویزا خیلی سریعتر شده چون تو همین فروم دوستان نوشته بودن که برای رشته های فنی و پایه، چیزی حدود 6 ماه طول می کشیده ولی الان مدتی هست که به رشته های فنی و پایه هم دارن یکی دو ماه ویزا میدن.
    یه سوال، برای دکترا هم رشته فیزیک اتمی اقدام کردید؟ به خاطر حساس بودن رشته، گیری ندادن بهتون؟

مرسی من رشته ام فیزیک اتمی بود ، حدود 1ماه و اندی روز کلن پروسه طول کشید و از زمان معلوم شدن افیسزم تا لحظه ی اپرو ویزا حدود 2هفته و نیم. هر سوالی داشتین بپرسین با جزییات میگم، من زیاد به سفارت ایمیل زدم به افیسرمم 3 بار زدم و بنظرم پروسه ام رو این جلو انداخت چون جایی که سفارت میگفت مثلن ده روز دیگه خبری میشه ، من وقتی پیگیری میکردم دو سه روزه اکی میشد، ی کسری مدارک همون ده روز اول خواستن ک شامل پروپزالم بود و دلایل انتخاب نیوزلند و مدارک کار کردن
    کسری بعدی رو افیسر خواست که نامه بورسیه رو یادم رفته بود بفرستم . همین ی هفته کار رو عقب انداخت.
    من مدارک رو تو فایل پی دی اف گذاشتم و برا قسمتهایی که به هم مربوط بود ی فایل درست میکردم با فهرست مرتب شده ک خیلی ج داد.
    هر کسری هم ک میگفتن هم ایمیل میکردم هم میزاشتم تو پروفایلم
    نکته بعدی هم ایرادی رو ک افیسر گرفت هر جمله اش رو لایت کردم و بهش گفتم این مدرک با این اسم اتچ شده.
    مدارک بعضیا تکراری بود ک دوبار خواستن ک من باز با حوصله فرستادم
    در کل تو اماده کردن مدارک وقت و حوصله بزاین کارتون به مشکلی برنمیخوره انشالله
    بازم سوالی بود در خدمتم
    تاریخ سابمیت 23June
    تاریخ اپرو:16August

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsr8362 نمایش پست ها
    خیلی ممنون به خاطر توضیح کاملی که دادید.
    به نظر میرسه که کلاً پروسه ویزا خیلی سریعتر شده چون تو همین فروم دوستان نوشته بودن که برای رشته های فنی و پایه، چیزی حدود 6 ماه طول می کشیده ولی الان مدتی هست که به رشته های فنی و پایه هم دارن یکی دو ماه ویزا میدن.
    یه سوال، برای دکترا هم رشته فیزیک اتمی اقدام کردید؟ به خاطر حساس بودن رشته، گیری ندادن بهتون؟
    بله دکترا هم همون بود و موسسه ای هم ک بم بورس داد کاملا مربوط ب لیزر بود ولی چون تایتل رو فقط فیزیک زد حساس نشدن ، البته منم تا تونستم فقط سابجت میزدم و حرفی از اتمی نزدم جز تو تایتل ارشدم ک مجبور بودم. ولی در کل برا اونا ک واقعا سازمان خاصی کار کردن حساسن مث صنایع اپتیک یا سازمان اتمی و با اکادمیها کاری ندارن
    ویرایش توسط mojde68 : August 16th, 2017 در ساعت 10:48 PM

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و �

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganeh7495 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ویزای توریستی نیوزلند به صورت آنلاین اقدام کردم و ویزامو July 31 سابمیت کردم. بعدش یک ایمیل از INZ برای فرستادن پاسپورتم دریافت کردم و در اکانتم هم بعداز سابمیت کردن یه نامه برای فزستادن پاسپورتم به VAC Dubai اومد(Thank you letter)...2روز بعدشAug 2 یه ایمیل از یه آفیسر هندی برام اومد که ازم خواست فرم INZ1200 رو پر کنم و سریع بفرستم که من انجام دادم. درباره فرستادن اصل پاسپورت هم به INZ هم به VAC Dubai و هم به آفیسر ایمیل زدم و مدت زمان پروسس رو هم پزسیدم. آفیسر جوابمو نداد اما INZ دوباره گفت که باید بفرستی دوبی اصل پاسپورتو همراه با فرم استفاده از کریدیت کارت برای هزینه های برگردوندن پاسپورت و گفتن که ویزام ممکنه حتی 2ماه هم طول بکشه!!!!و دوبی گفتش که اصل پاسپورت نیازی نیس و ما فقط کپی برابر اصل میخوایم و فرم پرداخت هزینه رو. (و من باید این مدارکو تا 20 روز دیگه بفرستم وگرنه ویزام دیکلاین میشه.) و گفتن بعدش آفیسرتون شما رو در جریان چه جوری زدن لیبل میزاره.

کپی برابر اصل رو باید برم از دارالترجمه بگیرم؟و اینکه فقط مهر دارالترجمه کافیه؟ یا مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم میخواد؟ چون یه سری از دوستان اینجا تو فروم نوشتن که مدارکشون فقط مهر دارالترجمه داشته و ویزاشون اپروو شده

و حتی یکی از دوستان اینجا نوشته بود که اصن کپی برابر اصلو هم نفرستید و منتظر جواب آفیسر بشینید. و گفته بود که خودشم نفرستاده و ویزاش اپروو هم شده. اصن همچین چیزی ممکن هست؟ یعنی من همینجور منتظر بشینم و نفرستم؟؟؟؟

لیبل زدنو فقط سفارت نیوزلند در تهران انجام میده؟ و این اواخر چقدر طول میکشه؟ یکی میگه 1هفته، یکی میگه 20 روز!
    من ساکن شهرستانم و برام سخته بیام تهران، امکان پست کردن پاسپورت به سفارت و تحویل گرفتنش بعد از لیبل خوردن وجود داره؟

و اینکه اطلاع دارید ویزای توریستی چقدر طول میکشه؟ طبق اطلاعات سایت من رو 20 روز تا نهایتا 1 ماه حساب باز کرده بودم و برنامه داشتم که اول سپتامبر برم آکلند. ترم دانشگاهم اینجا آخر سپتامبر شروع میشه و اگه ویزام دیرتر بیاد اصن به دردم نمیخوره چون اینجا کلاس دارم.
    سلام. لطفا بگید برای ثبت نام آن لاین ویزای ویزیتور چه مدارکی رو آماده کردید. بنده هم میخوام به صورت آن لاین برای ویزای ویزیتور اقدام کنم. میخوام یک کنفرانسی رو در اکلند شرکت کنم.ممنون

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام. دوستان میشه با بانک استتمنتی که برای سفارت کانادا آماده شده برای ویزای نیوزلند اپلی کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)