صفحه 13 از 175 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    من تقریبا 6 ماه پیش برای ویزای دانشجویی اقدام کردم که نرسیده به نیوزیلند ، در دبی به خاطر بحث (واجد شرایط = Bona fide) رد شد که البته فکر میکنم به خاطر این بود که برای یک دانشگاه پلیتکنیک می خواستم اقدام کنم و برای دوره یک ساله بود (که تاکید می کنم برای موسسات پلیتکنیک اقدام نکنید چون ویزا نمیدن، مخصوصا دوره های یک ساله)
    با توجه به اینکه فاند به مستر خیلی کم میدن و سخت هم میدن ، من با بوجه خودم می خواهم برم.
    خلاصه اینکه من دوباره می خوام اقدام کنم اما این بار قبولی دانشگاه ویکاتو را دارم برای دوره مستر Computer Science اقدام خواهم کرد، اما قبل از اقدامی دوباره ، چندتا سوال مهم دارم که مطمئنم به درد بچه های دیگه هم می خوره:

1-
    مدت اعتبار مدارک پزشکیم که داده بودم چند وقته هست ؟ یک ساله ؟

2-سوال خیلی مهم :
    برای بحث مالی، سری قبل از حساب دوستم به عنوان ساپورتر در آمریکا استفاده کردم و یک موجودی حساب هم از خودم فرستادم. اما این بار ، فکر نمیکنم ساپورترم 35000$ به مدت 6 ماه در حسابش مانده باشه. از اینرو می خواهم شما دوستان با توجه به تجربیاتتون بهم راه کار ارائه بدین که چطور می تونم ثابت کنم پول دارم و از پس هزینه هام بر می آیم. (من می تونم تا 40,000$ هم به صورت موجودی حساب ارائه بدم ولی صورت حساب 6 ماه نمی تونم بدم چون کمتر کسی هست که این مقدار را حتی 4-5 ماه در حسابش بخوابونه) هر راه کاری باشه ممنون میشم.

3-
    به نظرتون وکیل می تونه کمک کننده باشه؟ تا اونجایی که من بررسی کردم در حال حاضر فقط یک خانم هست در ایران در شهر رشت که دارای مدرک Licensed Immigration Adviser for New Zealand هست.

من تا جایی که تونستم به بچه ها کمک کردم ، ممنون میشم دوستان با تجربه هم منو کمک کنند.
    -سعید
    1. 3 ماه اعتبار داره. برا chest X-ray مطمئنم ولی برا general medical شک دارم. پزشک معالجتون میتونه دقیقتر بگه.
    2. نمیدونم
    3. وکیل حتی از نوع licensed Advisor نمیتونه تاثیر خاصی در فرایند ویزا داشته باشه. تمام کسانی که از طریق وکیل اقدام کردن ازین قضیه پشیمونن، تا جایی که من شنیدم.

موفق باشی
    ویرایش توسط ABABIL1985 : February 15th, 2015 در ساعت 12:22 AM

[QUOTE=ABABIL1985;1886348]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها

دوست عزیز شکیلتر میشه اگ فرم هارو الکترونیکی پر کنین. برا این، میتونیم از ورژن های اخیر نرم افزار foxit reader استفاده کنین.
    همونطور که ABABIL1985 اشاره کردن، به نظرم الکترونیکی پر کنید چون هم جای تصحیح اشتباه به اسونی هست و هم اینکه بسیار زیبا تره. برای امضا هم میتونید از امضاتون عکس بگیرید و در برنامه ایمپورت کنید و یا صرفا اسمتونو بنویسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmoghadam نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اگه این فروم را مطالعه میکردید متوجه می شدید که باید این فرم رو هم ارسال بفرمایید. توصیه من اینه که قبل از ارسال مدرکی که اشاره کردن وقت بزارید و مطالب این فروم بخصوص مواردی که مربوط به ویزا میشه رو کامل مطالعه بفرمایید و مدارک دیگری هم اگه لازم باشه رو از قلم نندازید
    چشم. حالا این فرم رو پست کنم یا ایمیل بزنم؟

Junior Member

فرم INZ1200 اطلاعات ریزی در مورد سربازی می خاد مثل نام فرمانده ! من یادم نیست این جزئیاتو ؟ نوشتن این جزئیات واقعا ضروریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza نمایش پست ها
    فرم INZ1200 اطلاعات ریزی در مورد سربازی می خاد مثل نام فرمانده ! من یادم نیست این جزئیاتو ؟ نوشتن این جزئیات واقعا ضروریه؟
    دوست عزیز تا جایی که براتون امکان داره اطلاعات رو تهیه کنید و ذکر کنید. فرم 1200 بخشی از فرایند clarification & verfication هستش. طبق نظر آفیسر مربوط به پرونده خودم، اطلاعاتی رو که شما تو این فرم و هم چنین اطلاعات و مدارک اضافه ایی رو که بعدن آفیسر ممکنه بخواد، جزوه ضروریات اپلیکیشن نیس، ولی و اما ولی ارائه نکردن این اطلاعات و مدارک میتونه منجر به severe delay ( لفظی که خود آفیسر عنوان کرده ) در پروسه ویزا بشه. به این خاطر که اگ شما خودتون جزئیات رو نگین، اونا بعدن تمام این اطلاعات رو از کانال های دیگری پیگیری میکنن که طبیعتا زمان زیادی خواهد برد.

موفق باشی

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

نقل قول نوشته اصلی توسط ABABIL1985 نمایش پست ها
    1. 3 ماه اعتبار داره. برا chest X-ray مطمئنم ولی برا general medical شک دارم. پزشک معالجتون میتونه دقیقتر بگه.
    2. نمیدونم
    3. وکیل حتی از نوع licensed Advisor نمیتونه تاثیر خاصی در فرایند ویزا داشته باشه. تمام کسانی که از طریق وکیل اقدام کردن ازین قضیه پشیمونن، تا جایی که من شنیدم.

موفق باشی
    ممنون ABABIL بابت پاسخت،
    در مورد سوال دومم که خیلی مهم بود ممنون میشم از بچه ها اگه می تونند راهنماییم کنند چون خیلی واسم حیاتیه و دنبال راهکار میگردم.
    سوالم این بود :
    2-سوال خیلی مهم :برای بحث مالی، سری قبل که درخواست ویزا دادم از حساب دوستم به عنوان ساپورتر در آمریکا استفاده کردم و یک موجودی حساب هم از خودم فرستادم. اما این بار ، فکر نمیکنم ساپورترم 35000$ به مدت 6 ماه در حسابش مانده باشه. از اینرو می خواهم شما دوستان با توجه به تجربیاتتون بهم راه کار ارائه بدین که چطور می تونم ثابت کنم پول دارم و از پس هزینه هام بر می آیم. (من می تونم تا 40,000$ هم به صورت موجودی حساب ارائه بدم ولی صورت حساب 6 ماه نمی تونم بدم چون کمتر کسی هست که این مقدار را حتی 4-5 ماه در حسابش بخوابونه) هر راه کاری باشه ممنون میشم.

با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    ممنون ABABIL بابت پاسخت،
    در مورد سوال دومم که خیلی مهم بود ممنون میشم از بچه ها اگه می تونند راهنماییم کنند چون خیلی واسم حیاتیه و دنبال راهکار میگردم.
    سوالم این بود :
    2-سوال خیلی مهم :برای بحث مالی، سری قبل که درخواست ویزا دادم از حساب دوستم به عنوان ساپورتر در آمریکا استفاده کردم و یک موجودی حساب هم از خودم فرستادم. اما این بار ، فکر نمیکنم ساپورترم 35000$ به مدت 6 ماه در حسابش مانده باشه. از اینرو می خواهم شما دوستان با توجه به تجربیاتتون بهم راه کار ارائه بدین که چطور می تونم ثابت کنم پول دارم و از پس هزینه هام بر می آیم. (من می تونم تا 40,000$ هم به صورت موجودی حساب ارائه بدم ولی صورت حساب 6 ماه نمی تونم بدم چون کمتر کسی هست که این مقدار را حتی 4-5 ماه در حسابش بخوابونه) هر راه کاری باشه ممنون میشم.

با تشکر
    هیچ راهی جز ارائه صورت حساب 6 ماهه ندارین. بگردید ببینید آشنایی کسی میتونین پیدا کنین که صورت حساب ارائه بده

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    من تاریخ 27 ژانویه از آفیسر پروندم ایمیلی دریافت کردم که یکسری مدارک و اطلاعات میخواست تا 27 فوریه بفرستم، 4 فوریه براشون ایمیل کردم. دیروز ایمیل زدم که لطفا تایید کنید که مدارک به دستتون رسیده و اینکه اگر احتیاج هست بفرمایید که مدارک رو پست کنم، ولی جواب نمیدن. آفیسرم دنیل هستش. به نظرتون چیکار باید کرد؟ من مدارکو با پست نفرستادم فقط اسکنشو ایمیل کردم، ایشون جواب ایمیل رو هم نمیدن...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ 27 ژانویه از آفیسر پروندم ایمیلی دریافت کردم که یکسری مدارک و اطلاعات میخواست تا 27 فوریه بفرستم، 4 فوریه براشون ایمیل کردم. دیروز ایمیل زدم که لطفا تایید کنید که مدارک به دستتون رسیده و اینکه اگر احتیاج هست بفرمایید که مدارک رو پست کنم، ولی جواب نمیدن. آفیسرم دنیل هستش. به نظرتون چیکار باید کرد؟ من مدارکو با پست نفرستادم فقط اسکنشو ایمیل کردم، ایشون جواب ایمیل رو هم نمیدن...
    اگه نیاز باشه خودشون میگن که پست کنین. دوست عزیز ما همه شرایط شما رو داشتیم و به وفور پست تو این تاپیک هست که بچه ها گفتن آفیسر جواب ای میل نمیده، چه اصراری دارید باز ای میل میزنید؟ فقط منتظر باشید. امیدوارم به زودی ویزاتون بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    اگه نیاز باشه خودشون میگن که پست کنین. دوست عزیز ما همه شرایط شما رو داشتیم و به وفور پست تو این تاپیک هست که بچه ها گفتن آفیسر جواب ای میل نمیده، چه اصراری دارید باز ای میل میزنید؟ فقط منتظر باشید. امیدوارم به زودی ویزاتون بیاد.
    ممنونم از راهنماییتون
    راستش من اصلا اصراری به زدن ایمیل ندارم فقط یه ایمیل بعد از دوهفته زدم که تاییدیه دریافت مدارکو داشته باشم. چون با ایمیل فرستادم فردا نگند که باید پست میکردی و تاخیره زیادی در کار ایجاد بشه یا خدایی نکرده مشکلی ایجاد بشه، که بنا به فرمایش شما نیازی به پست کردن نیست. چاره ای جز انتظار نیست. منم امیدوارم همه دوستان عزیز این تاپیک ویزاشون زود بیاد ما هم دلگرم میشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)