صفحه 131 از 175 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    با سلام، من تمامی صفحات رو مطالعه کردم و خیلی بهره بردم.
    من از هر دو دانشگاه کنتربوری و ویکتوریای ولینگتون آفر فول فاند دارم. خودم استادم تو ویکتوریا و همچنین شهر ولینگتون رو بیشتر دوست دارم اما از طرفی، نامزدم استادی توی ولینگتون نتونسته پیدا کنه ولی یه استادی توی کنتربوری گفته احتمال داره بتونه بهش از طرف یه شرکتی فاند بده...حالا سوال من اینه که اگه من آفر هر دو دانشگاه رو اکسپت کنم ولی درخواست ویزا رو واسه دانشگاه ولینگتون بدم، مشکلی پیش میاد به نظرتون؟ این رو از این لحاظ عرض می کنم آفر دانشگاه کنتربوری تا نوامبر معتبره و تا اون موقع قطعا مشخص شده که نامزدم هم فاند گرفته یا نه... چونکه اگه بتونه فاند بگیره هدفم اینه که از دانشگاه ولینگتون انصراف بدم و برم کنتربوری پیش نامزدم.... خواهشمندم دوستان راهنمایی کنن... خیلی ممنونم از لطفتون
    توی ویزا قید شده که شما برای چه مقطعی و چه دانشگاهی این ویزا را دریافت کرده اید لذا حتما اگر برای ویک اقدام کردید و خواستید برید کنتربری باید چینج او استوس اعلام کنید و بگید به ای.ان.زی؛ چه اینا باشید چه ایران
    بعد هم اینجا جای کوچیکی هست و عموما همه هم رو می شناسن در قشر دانشگاهی لذا اگر قصد کردید در اخرین لحظه سر یکی رو بکوبونید به تخته و ولشون کنید برای جای دیگه شاید برای خودتون خیلی خوب نشه و قبلش بهش خوب فکر کنید. این که افر دو جا رو همزمان قبول کنید هم اخلاقا شاید خیلی کار درستی نباشه و در استرالیا می دونم به دلیل سیستم مشترک بین دانشگاه ها امکان پذیر نیست چون می تونن چک کنن و نشون خواهد داد اما اینجا فکر نکنم همچین سیستمی باشه؛ تصمیم با خودتون

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    توی ویزا قید شده که شما برای چه مقطعی و چه دانشگاهی این ویزا را دریافت کرده اید لذا حتما اگر برای ویک اقدام کردید و خواستید برید کنتربری باید چینج او استوس اعلام کنید و بگید به ای.ان.زی؛ چه اینا باشید چه ایران
    بعد هم اینجا جای کوچیکی هست و عموما همه هم رو می شناسن در قشر دانشگاهی لذا اگر قصد کردید در اخرین لحظه سر یکی رو بکوبونید به تخته و ولشون کنید برای جای دیگه شاید برای خودتون خیلی خوب نشه و قبلش بهش خوب فکر کنید. این که افر دو جا رو همزمان قبول کنید هم اخلاقا شاید خیلی کار درستی نباشه و در استرالیا می دونم به دلیل سیستم مشترک بین دانشگاه ها امکان پذیر نیست چون می تونن چک کنن و نشون خواهد داد اما اینجا فکر نکنم همچین سیستمی باشه؛ تصمیم با خودتون
    دقیقا درست می فرمایید...خیلی ممنونم بابت اطلاعات مفیدتون.

Junior Member

سلام دوستان
    خوشبختانه ویزای من اپروو شد تاریخ سابمیت 4 نوامبر و تاریخ اپروو 21 دسامبر. توی ایمیلی که بم زدند این 5 مورد را ازم خواستند که حداکثر تا تاریخ 15 ژانویه براشون ایمیل کنم:
    Revised Offer of Place
     Tuition Fee receipt
     Receipt of Wire (telegraphic) transfer of Tuition Fees
     Evidence of transfer of funds from the source declared in the application as Tuition Fees
     Passport to be scanned at the office in Tehran
    منظورش از مورد اول چیه؟ چرا باید revise بشه؟
    در مورد بقیه موضوعات هم دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

ریوایز خواسته برای اینکه قید کنند افر هنوز معتبره و اگر برید مشکلی پیش نمی اد شاید؛ از دانشگاه بخواهید یه افر با تاریخ جدید بهتون بدن تا اوکی شه و یه استارت دیت جدید بزنن براتون.
    در مورد بقیه هم شهریه رو واریز کردید یه مدرک نشون بدید، من یادمه خودم از روی سایت پرداخت اکانت دانشجوییم اسکرین شات فرستادم با رسید قبولی پرداخت که سیستم بهم ایمیل کرد رو و بعد خود دانشگاه هم ادرس افیسر رو گرفت و اصلش رو براش فرستاد
    اسکن پاسپورت هم برای ویزای الکترونیکی تون می خواهد

با سلام. دوستان کسی میدونه آیا معمولاً برای گرفتن پذیرش فوق لیسانس یک ساله آیا دانشگاهای نیوزیلند درخواست می کنند که تمامی شهریه یک سال را قبل از دریافت نامه پذیرش پیش پرداخت کنیم؟ برای رشته و دانشگاهی که من میخواهم اقدام کنم توی وبسایتش برای غیر مقیم ها اینطور نوشته. کسی تجربه یا اطلاعات داره؟ و اگر پرداخت کنیم و ویزا ندن خیالمون راحت باشه که مبلغ را برمیگردونن؟ واقعاً ممنون میشم کسی میدونه جواب بده.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه لینکلن آفر بدون فاند دارم. درمورد Bank Statement امکانش هس که خواهرم یا شوهر خواهرم که ولینگتون زندگی می کنن به عنوان financial supporter من معرفی بشن و ریز حساب اونارو ارائه بدم؟ در این صورت حداقل گردش حساب در این حالت هم 15 هزار دلار هس؟ چه مدارک و شرایطیب باید اونا داشته باشن تا به افیسر ارائه بدم؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

سلام دوستان عزیز
    من ۳۸ سال دارم و فوق لیسانس ضنایع غذایی مربوط به سال ۸۳ از دانشگاه سراسری تهران (معتبر ترین دانشگاه ایران) لیسانسم از همون دانشگاهه. می خوام دوباره برای فوق با بورس در نیوزلند اقدام کنم خودم هم ۳ ساله کار در رشته خودم ندارم و مدرس آیلتس هستم تا آیلتس ۸ هم فکر کنم بتونم بیارم . آیلتس ۷ و نیم هم برای چند سال پیش دارم . آیا امیدی به گرفتن ویزا از سفارت نیوزلند می بینید یا وقت و انرژی نزارم ؟ ویزا مهم تر از پذیرشه

سلام دوستان وققتون بخیر چندتا سوال داشتم برای ویزا ممنون میشم پاسخ بدید
    1.برا دکتری اگر پول سال اول رو نشون بدیم امکان گرفتن ویزا هست؟
    2.پول بهتره تو حساب خودم باشه یا پدرم
    3.برای ویزای همسرم باید اپلیکیشن جدا بسازم؟
    4.مدیکال رو باید تو همین مرحله اول انجام داد آیا؟ یا بعد اپروو
    سپاس فراوان

متاهلین نمیتونن از فرم آنلاین استفاده کنن؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ۳۸ سال دارم و فوق لیسانس ضنایع غذایی مربوط به سال ۸۳ از دانشگاه سراسری تهران (معتبر ترین دانشگاه ایران) لیسانسم از همون دانشگاهه. می خوام دوباره برای فوق با بورس در نیوزلند اقدام کنم خودم هم ۳ ساله کار در رشته خودم ندارم و مدرس آیلتس هستم تا آیلتس ۸ هم فکر کنم بتونم بیارم . آیلتس ۷ و نیم هم برای چند سال پیش دارم . آیا امیدی به گرفتن ویزا از سفارت نیوزلند می بینید یا وقت و انرژی نزارم ؟ ویزا مهم تر از پذیرشه
    فوق با بورس معمولا تو نیوزیلند خیلی کمه چون اگر کسی بخواهد فوق بخونه شهریه اینترنشنال رو باید بده، برعکس دکتری، که اونم خیلی زیاده و معمولا خیلی لطف کنن و بورسی بگیرید شهریه رو پوشش بده و هزینه ی زندگی رو باید خودتون بدید. نیوزیلند هم جای نسبتا گرونیه برای زندگی.
    نیوزیلند معمولا ویزا رو می ده، حالا شاید خیلی طولش بدن اما اگر نقص خیلی گنده ای نداشته باشید ویزا رو می گیرید. اگر پذیرش فوق بگیرید شاید مورد مشکل زا برای شما تامین پشتیبان مالی باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)