صفحه 132 از 175 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام. برای bank statement خواهرتون یا همسرش میتونن فرم financial undertaking (1014) پر کنن اتفاقا بهترم هست که نیوزلند هستن. مدارکی هم که باید نشون بدن توی فرم نوشته: evidence of your relationship with the student• evidence that you have sufficient funds formaintenance, outward travel and maternity healthservices (if required) for the student you wish tosupport for the duration of their intended stay inNew Zealand, and• a copy of the identity page(s) of your passport or anidentity document.Evidence of funds can be bank statements for theprevious six months, or ‘Section E: Bank confirmation’

کسی نمیدونه؟
    سلام دوستان وققتون بخیر چندتا سوال داشتم برای ویزا ممنون میشم پاسخ بدید
    1.برا دکتری اگر پول سال اول رو نشون بدیم امکان گرفتن ویزا هست؟
    2.پول بهتره تو حساب خودم باشه یا پدرم
    3.برای ویزای همسرم باید اپلیکیشن جدا بسازم؟
    4.مدیکال رو باید تو همین مرحله اول انجام داد آیا؟ یا بعد اپروو
    سپاس فراوان
    متاهلین میتونن از فرم انلاین استفاده کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام.
    1- بله
    2- فرقی نداره ولی حساب خودتون باشه بهتره
    3-در جریان نیستم
    4- قبل از اپروو شدن باید مدیکال رو بدین چون در طی سابمیت کدی که دکتر برای مدیکال بهتون داده رو باید وارد کنید
    5- تا جایی که در جریان هستم متاهلین مدارکشون و پست میکردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbala نمایش پست ها
    کسی نمیدونه؟
    سلام دوستان وققتون بخیر چندتا سوال داشتم برای ویزا ممنون میشم پاسخ بدید
    1.برا دکتری اگر پول سال اول رو نشون بدیم امکان گرفتن ویزا هست؟
    2.پول بهتره تو حساب خودم باشه یا پدرم
    3.برای ویزای همسرم باید اپلیکیشن جدا بسازم؟
    4.مدیکال رو باید تو همین مرحله اول انجام داد آیا؟ یا بعد اپروو
    سپاس فراوان
    متاهلین میتونن از فرم انلاین استفاده کنن؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من از دانشگاه اوتاگو پلیتکنیک پذیرش دارم و می خوام کارهای ویزام رو برای student pathway visa انجام بدم. من میخوام همسرم هم همراهم اقدام کنه به عنوان همراه.
    وقتی اکانت آنلاین در Realme ایجاد کردم وقتی مراحل رو میرم جلو و عنوان میکنم پارتنرم همراهمه بصورت اتوماتیک میگه باید اپلیکیشن بصورت دستی و کاغذی ارسال کنم.
    You must submit your application together with your family member’s application using our paper form.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید ایا باید اپلیکیشن خودم رو آنلاین سابمیت کنم و بنویسم همراه ندارم و جدا برای همراه اقدام کنم؟ یا هر دومون رو بصورت کاغذی؟
    اگر لینکی هست در خصوص اطلاعات اپلیکیشن بصورت paper based ممنون میشم برای من اینجا بگذارید. سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyariii نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاه اوتاگو پلیتکنیک پذیرش دارم و می خوام کارهای ویزام رو برای student pathway visa انجام بدم. من میخوام همسرم هم همراهم اقدام کنه به عنوان همراه.
    وقتی اکانت آنلاین در Realme ایجاد کردم وقتی مراحل رو میرم جلو و عنوان میکنم پارتنرم همراهمه بصورت اتوماتیک میگه باید اپلیکیشن بصورت دستی و کاغذی ارسال کنم.
    You must submit your application together with your family member’s application using our paper form.

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید ایا باید اپلیکیشن خودم رو آنلاین سابمیت کنم و بنویسم همراه ندارم و جدا برای همراه اقدام کنم؟ یا هر دومون رو بصورت کاغذی؟
    اگر لینکی هست در خصوص اطلاعات اپلیکیشن بصورت paper based ممنون میشم برای من اینجا بگذارید. سپاس.
    سلام،
    شما باید مدارک خودتون و همسرتون رو بصورت همزمان و کاغذی ارسال کنید. اول مراجعه می کنید سفارت تهران و هزینه های مربوطه رو پرداخت می کنید، برای آزمایش های پزشکی هم به پزشک معتمد مراجعه می کنید، بعد رسید هزینه های پرداخت شده رو با مدارکی که در فروم دوستان ذکر کردند پست می کنید دوبی.
    بهترین مرجع برای راهنمایی هم سایت خود سفارت نیوزیلند هست . https://www.immigration.govt.nz
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    هر دو باید مدارک رو به صورت کاغذی ارسال کنید. متاسفانه لینکی سراغ ندارم ولی باید داخل سایت سفارت راهنما وجود داشته باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyariii نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سلام دوستان
    میخواستم بدونم عدم سوپیشینه هم باید ترجمه بشه؟
    شناسنامه چطور؟
    دیپلم و پیش دانشگاهی چطور؟
    ممنون؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. بله عدم سوء پیشینه نیاز به ترجمه داره. شناسنامه و کارت ملی هم همینطور
    اگر برای لیسانس میخواید دیپلم و پیش دانشگاهی هم نیاز به ترجمه دارن در غیر این صورت برای فوق لیسانس و دکترا خیر. فقط ترجمه نمرات و مدارک دانشگاهی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbala نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم عدم سوپیشینه هم باید ترجمه بشه؟
    شناسنامه چطور؟
    دیپلم و پیش دانشگاهی چطور؟
    ممنون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab2018 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خوشبختانه ویزای من اپروو شد تاریخ سابمیت 4 نوامبر و تاریخ اپروو 21 دسامبر. توی ایمیلی که بم زدند این 5 مورد را ازم خواستند که حداکثر تا تاریخ 15 ژانویه براشون ایمیل کنم:
    Revised Offer of Place
     Tuition Fee receipt
     Receipt of Wire (telegraphic) transfer of Tuition Fees
     Evidence of transfer of funds from the source declared in the application as Tuition Fees
     Passport to be scanned at the office in Tehran
    منظورش از مورد اول چیه؟ چرا باید revise بشه؟
    در مورد بقیه موضوعات هم دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.
    سلام و تبریک
    من سعی کردم بهتون پیام خصوصی بدم ولی متاسفانه نمیشه.. الان در چه مرحله ای هستین رفتین کانتربری؟
    من منتظر ویزام هستم(مرحله نهاییه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_s_t نمایش پست ها
    سلام و تبریک
    من سعی کردم بهتون پیام خصوصی بدم ولی متاسفانه نمیشه.. الان در چه مرحله ای هستین رفتین کانتربری؟
    من منتظر ویزام هستم(مرحله نهاییه)
    سلام ممنون
    بله الان حدودا 2 هفته ای میشه که رسیدم به شهر کرایسچرچ و دانشگاه کنتربری. دقیقا 2 روز کاری بعد از اینکه تمام مدارکم رو به سفارت ارسال کردم ویزای الکترونیکم اومد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)