صفحه 134 از 175 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

لازم نیست پاسپورت و ارسال کنید. داخل سایت سفارت ذکر شده که ایرانیها از ارسال پاسپورت تو این مرحله معاف هستن. شما فقط منتظر ایمیل افسر پروندتون باشین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر.
    من امروز به صورت آنلاین اپلای کردم واسه ویزای دانشجویی. پس از پرداخت هزینه و سابمیت اپلیکیشن، یه صفحه ای آورد و نوشت که این صفحه رو پرینت کنید و همراه با پاسپورتتون و required handling fee به New Zealand Visa Application Center در دوبی ببرید! آیا چنین کاری رو باید انجام بدم؟! تو صفحات پیش ندیدم که بچه ها چنین کاری انجام داده باشن و همه بعد اپروو ویزا، پاسپورت رو میبرن سفارت تهران فقط تا لیبل بزنن واسشون. زیرش هم نوشته که اپلیکیشن شما به Mumbai Office فرستاده میشه و اگه سوالی باشه شما رو در جریان قرار میدیم.

دوستان من پریروز افیسر ازم صورتحساب واریز حقوقم رو خواست اما تا اومدم دیروز بفرستم براش ایمیل زد که ویزات اپروو شده و پاس رو برا اسکن بفرست. ایا لازم هست صورتحساب رو بفرستم یا تمومه. در ضمن هنوز خبری از ویزا همسرم هم نیومده چقدر طول میکشه معمولا ویزای کار همراه اپروو شه؟ ممنون

با سلام و عرض تبریک، میشه بفرمایید چقدر طول کشید تا ویزاتون بیاد؟ متشکرم.

دوستان باسلام.
    ابتدا لازم میدونم از همه عزیزانی که تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن تشکر کنم. من کل پروسه ویزام 28 روز طول کشید از زمان ارسال مدارک به دبی. رشتم معماری بود و پذیرش از دانشگاه ویکتوریا ولینگتن. پروندم در هند بررسی شد و هر زمان مدارک میخواست آفیسر فورا براش ارسال می کردم. و بگم که با توجه به توصیه دوستان توکاور جدا جدا مدارکم رو گذاشتم و ارسال کردم دبی. هیچ مدرکی رو هم برای تایید به سفارت نبردم همه مدارک هم مهر وزارتخارجه و دادگستری داشت. لیستی که دوستان تهیه کردن از مدارک کامل هست و قابل استناد. بازم ممنون اگه سوالی باشه من در خدمتم.

دوستان سلام.
    من میخوام برای ویزا اقدام کنم. در سایت سفارت برای proof of identity فقط دیدم که نوشته پاسپورت رو باید آپلود کرد. یعنی در مراحل بعدیش نیازی به ارائه ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیست؟ اگر میدونید که لازم هست من سریعتر شناسنامه و کارت ملی رو هم ترجمه کنم. فقط اطلاع دارید که آیا تنها مهر دادگستری کافی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MarineBiology2 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من میخوام برای ویزا اقدام کنم. در سایت سفارت برای proof of identity فقط دیدم که نوشته پاسپورت رو باید آپلود کرد. یعنی در مراحل بعدیش نیازی به ارائه ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیست؟ اگر میدونید که لازم هست من سریعتر شناسنامه و کارت ملی رو هم ترجمه کنم. فقط اطلاع دارید که آیا تنها مهر دادگستری کافی هست؟
    دوست عزیز من خودم هم دارم برای ویزا اقدام میکنم، جز مدارک اضافی باید ترجمه شناسنامه و کارت ملی رو بذارید، اینطوری هم که من کل صفحات قبلی رو خوندم افیسر پروندتون حتما این مدارک رو ازتون میخواد.
    در مورد مهر هم من خودم دقیق نمیدونم، من هم مهر دادگستری رو گرفتم هم امور خارجه.

سلام، ویزای من امروز اومد و 38 روز طول کشید، من مدارکم فقط مهر سرتیفاید مترجم داشتن. توی ویزام نوشته که نیازی به لیبل نداره، این واسم یکم عجیبه، چون دوستان نوشتن که پاسپورتشون رو میبردن سفارت نیوزلند در تهران که واسشون لیبل بزنن. نکته عجیبتر واسم اینه که تاریخ آخرین باری که میتونم به نیوزلند سفر کنم و تاریخ expire شدن ویزام یکی هستن و هر دو برای یک سال بعد، چطور میشه ویزای دانشجویی دکترای من که چهار سال باید اعتبار داشته باشه، یک ساله شده؟ امکان داره این واسه این باشه که بخوان عملکردم در یک سال اول تحصیل رو ببینن؟ هر دو رو مورد رو ایمیل زدم و پرسیدم از آفیسرم که وقتی جواب داد اینجا هم میگم. دوستان هم اگه تجربه مشابهی داشتن لطفا مشاوره بدن، ممنون

Junior Member

سلام دوستان و عرض وقت بخیر
    من ویزای دانشجویی با فاند و بدون همراه می خوام اقدام کنم
    تا جایی که متوجه شدم نحوه ی اپلای کردن انلاین هست
    کسی اطلاع داره چرا بعد از ساختن اکانت توی RealMe بهم این پیغام رو می ده؟

• You cannot currently apply through this online system. See the Immigration New Zealand website to find out how you can apply

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    سلام دوستان و عرض وقت بخیر
    من ویزای دانشجویی با فاند و بدون همراه می خوام اقدام کنم
    تا جایی که متوجه شدم نحوه ی اپلای کردن انلاین هست
    کسی اطلاع داره چرا بعد از ساختن اکانت توی RealMe بهم این پیغام رو می ده؟

• You cannot currently apply through this online system. See the Immigration New Zealand website to find out how you can apply
    برای استفاده از ریل می باید داخل نیوزیلند باشید و برید داره پست عکستون رو بگیرن
    ما متاهعلی اقدام کردیم لذا راهمون فرق داشته

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    سلام، ویزای من امروز اومد و 38 روز طول کشید، من مدارکم فقط مهر سرتیفاید مترجم داشتن. توی ویزام نوشته که نیازی به لیبل نداره، این واسم یکم عجیبه، چون دوستان نوشتن که پاسپورتشون رو میبردن سفارت نیوزلند در تهران که واسشون لیبل بزنن. نکته عجیبتر واسم اینه که تاریخ آخرین باری که میتونم به نیوزلند سفر کنم و تاریخ expire شدن ویزام یکی هستن و هر دو برای یک سال بعد، چطور میشه ویزای دانشجویی دکترای من که چهار سال باید اعتبار داشته باشه، یک ساله شده؟ امکان داره این واسه این باشه که بخوان عملکردم در یک سال اول تحصیل رو ببینن؟ هر دو رو مورد رو ایمیل زدم و پرسیدم از آفیسرم که وقتی جواب داد اینجا هم میگم. دوستان هم اگه تجربه مشابهی داشتن لطفا مشاوره بدن، ممنون
    ویزاهای ایرانی هل معمولا زیر دو سال اعتبار داره، بعد کانفرمیشن باید ببرید برای تمدید، همه تقریبا اینجا همین کار را کردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)