صفحه 135 از 175 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1745

موضوع: روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی | نحوه دریافت | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MarineBiology2 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من میخوام برای ویزا اقدام کنم. در سایت سفارت برای proof of identity فقط دیدم که نوشته پاسپورت رو باید آپلود کرد. یعنی در مراحل بعدیش نیازی به ارائه ترجمه شناسنامه و کارت ملی نیست؟ اگر میدونید که لازم هست من سریعتر شناسنامه و کارت ملی رو هم ترجمه کنم. فقط اطلاع دارید که آیا تنها مهر دادگستری کافی هست؟
    من یادمه برای خودمون کارت ملی رو هم ترجمه کردم؛ اما از شناسنامه چیزی یادم نمی اد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    سلام دوستان و عرض وقت بخیر
    من ویزای دانشجویی با فاند و بدون همراه می خوام اقدام کنم
    تا جایی که متوجه شدم نحوه ی اپلای کردن انلاین هست
    کسی اطلاع داره چرا بعد از ساختن اکانت توی RealMe بهم این پیغام رو می ده؟

• You cannot currently apply through this online system. See the Immigration New Zealand website to find out how you can apply
    من جواب سوال خودم رو پیدا کردم و از قرار مشکل داشتن مسترکارد هست (وقتی گزینه ی داشتن مسترکارد رو انخاب کردم بهم اجازه ی پر کردن فرم اپلای آنلاین داده شد).. ممنون می شم اگر کسی بتونه بهم بگه آیا امکان این هست که من فرم اپلای ویزا رو بصورت آنلاین پر کنم و بعد به صورت جداگانه اپلیکیشن فی از خارج از ایران با مسترکارد پرداخت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    من جواب سوال خودم رو پیدا کردم و از قرار مشکل داشتن مسترکارد هست (وقتی گزینه ی داشتن مسترکارد رو انخاب کردم بهم اجازه ی پر کردن فرم اپلای آنلاین داده شد).. ممنون می شم اگر کسی بتونه بهم بگه آیا امکان این هست که من فرم اپلای ویزا رو بصورت آنلاین پر کنم و بعد به صورت جداگانه اپلیکیشن فی از خارج از ایران با مسترکارد پرداخت بشه؟
    دوست عزیز منم دارم به صورت آنلاین برای ویزا اقدام میکنم، البته من از همون اول گزینه مستر کارد رو تیک زدم و این پیغامی که شما گفتید اصلا برام نیومد.
    مشکلی نیست شما همه مراحل رو تا انتها میرید بعد به صفحه پرداخت که رسیدید از طریق شرکتهایی مثل تهران پیمنت میتونید این هزینه رو پرداخت کنید.

دوستانی که برای ویزا به صورت آنلاین درخواست دادن و ویزاشون پاس شده من چند تا سوال داشتم، ممنونم میشم منو راهنمایی کنید.
    1. در قسمت Education and Work History یه سوالی پرسیده شده که ?Were there any periods where you were not employed and not studying، وقتی گزینه yes رو میزنیم Provide details میخواد، و یه سوال دیگه هم میپرسه که ?What were you doing during this period. الان فرق این دو تا با هم چیه؟ خب details میشه همین که توی این مدت چیکار میکردیم دیگه!!!چی باید بنویسم؟؟
    2. برای قسمت Upload Documents مدرک Bona fide رو همین که یه نامه بنویسم دلیل اومدنم به نیوزیلند چیه و چرا نیوزیلند رو انتخاب کردم ، و این مدرک چه کمکی به آینده شغلی من میکنه و دلایل برگشتنم کافیه؟
    3. برای مدارک اضافی من دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد، شناسنامه، کارت ملی، cv، خلاصه پایان نامه ارشد، اسم و اطلاعات استاد راهنمای ارشد، لیست مقالات، لیست آدرسهای محل زندگی در 5 سال اخیر، کل پایان نامه ارشد، مدرک تافل و سند خانه پدرم رو آپلود کردم. همین مدارک کافی هست یا باید چیز دیگه ای هم اضافه کرد؟
    و این نکته رو هم یادآور بشم که من کل 135 صفحه این تاپیک رو خوندم، ولی جواب سوال اولم اصلا نبود و سوال دوم و سوم هم برای اطمینان خاطر خودم دارم میپرسم چون نمیخوام پروسه بررسی ویزام دیگه از اونی که قراره طول بکشه طولانی تر بشه و میخوام همه مدارکم کامل باشه.
    بازم ممنونم از وقتی که میذارید.

دوستان عزیز
    در offer of place که از دانشگاه اتاگو دریافت کردم هزینه student services fee و بیمه را محاسبه کرده. برای بیمه داخل سایت دانشگاه دیدم که نوشته میتوانید هزینه را موقعی که به campus آمدید پرداخت کنید و جز مدارک ویزا هم لازم نیست مدرکی برای پرداخت بیمه ارائه کنید. اما راجع به student service fee من چیزی پیدا نکردم. کسی اطلاع داره که این هزینه رو باید از ایران پرداخت کنم یا خیر؟ برای ویزا باید جز مدارکم باشه که پرداخت کردم؟ فعلا چون جواب سوالم رو نمیدونستم در پاراگراف آخر Bona fide که آماده کردم مختصر توضیح دادم که اسکولارشیپم این هزینه ها رو ساپورت نمیکنه ولی به محض ورودم به دانشگاه پرداخت خواهم کرد. به نظر شما صحیح هست چنین کاری؟
    بی نهایت ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

با سلام،

1- من در قسمت provide details، بازه زمانی مدنظر رو نوشتم و در بخش دومی که فرمودید، نوشتم که چیکار می کردم.

2- بله، من یک سری توضیحات هم اولش در رابطه با سابقه تحصیلی و پژوهشیم دادم که پیش زمینه واسه اینکه چه کمکی به آینده شغلی من میکنه، مهیا بشه.

3- من علاوه بر مدارکی که فرمودید، نامه معافیت از سربازیم که با گذاشتن وثیقه گرفته بودم و سندهایی که به نامم بود رو هم ترجمه کردم و فرستادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinbala نمایش پست ها
    دوستان باسلام.
    ابتدا لازم میدونم از همه عزیزانی که تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتن تشکر کنم. من کل پروسه ویزام 28 روز طول کشید از زمان ارسال مدارک به دبی. رشتم معماری بود و پذیرش از دانشگاه ویکتوریا ولینگتن. پروندم در هند بررسی شد و هر زمان مدارک میخواست آفیسر فورا براش ارسال می کردم. و بگم که با توجه به توصیه دوستان توکاور جدا جدا مدارکم رو گذاشتم و ارسال کردم دبی. هیچ مدرکی رو هم برای تایید به سفارت نبردم همه مدارک هم مهر وزارتخارجه و دادگستری داشت. لیستی که دوستان تهیه کردن از مدارک کامل هست و قابل استناد. بازم ممنون اگه سوالی باشه من در خدمتم.

با عرض تبریک، میشه بفرمایید که در نهایت تمکن مالی رو برای یک سال نشون دادید یا کل دوره تحصیل؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilmohseni9 نمایش پست ها
    با سلام،

1- من در قسمت provide details، بازه زمانی مدنظر رو نوشتم و در بخش دومی که فرمودید، نوشتم که چیکار می کردم.

2- بله، من یک سری توضیحات هم اولش در رابطه با سابقه تحصیلی و پژوهشیم دادم که پیش زمینه واسه اینکه چه کمکی به آینده شغلی من میکنه، مهیا بشه.

3- من علاوه بر مدارکی که فرمودید، نامه معافیت از سربازیم که با گذاشتن وثیقه گرفته بودم و سندهایی که به نامم بود رو هم ترجمه کردم و فرستادم.
    خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون
    فقط یک سوال در قسمت provide details که شما میفرمایید بازه زمانی مورد نظر رو نوشتید خب خودش که start & end dates رو بعدش پرسیده!! یعنی مثلا شما نوشتید که 8 ماه تحصیل یا کار نمیکردید؟! من دقیق متوجه نشدم میشه لطف کنید بگید دقیق چی نوشتید؟؟

Junior Member

سلام و درود
    من جواب پذیرشم مثبت شده و دارم برای ویزای دانشجویی اقدام میکنم.
    اونطور که متوجه شدم برای خودم باید ویزای دانشجویی بگیرم و برای همسرم ویزای کار و برای فرزندم ویزای ویزیتوری.
    یعنی باید بترتیب سه فرمINZ1012 و INZ1198 و INZ1017 رو پر کنم و سه تا هزینه ویزا بدم؟

از دوستان تقاضا میکنم هر تجربه‌ای توی این زمینه دارند عنوان کنند چون خیلی برام حیاتیه

Junior Member

دوستان،
    آیا گواهی سوء پیشینه ای که باید واسه سفارت نیوزلند تهیه کنیم با گواهی سوء پیشینه ای که واسه کارهای داخل کشور صادر میشه فرقی داره؟ آیا داشتن پاسپورت برای صدور این گواهی (واسه یه سفارت) شرطه؟
    من خارج از کشور زندگی می کنم و خواستم ببینم واسه تسریع کارا اگه از داخل بگیرم واسه من مشکلی پیش میاد یا نه.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)